Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prolece na moje rame slece...
    http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      Derbi u sredu sudi Grujica axaxaxaxaxaxaxax komedija
      Pa prosli put im je svirao penal...Tako da ne verujem da ce imati ista protiv njega.

      Comment




      • Dobar covek!!!

        Comment


        • Ne, nego je trebao da padne posle prvog kontakta i da jauce za faul. Sa govnima se ne moze drugacije, u ovoj situaciji je kasnio bas zbog ovog soma koji ga je vukao inace bi dao gol.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Ne, nego je trebao da padne posle prvog kontakta i da jauce za faul. Sa govnima se ne moze drugacije, u ovoj situaciji je kasnio bas zbog ovog soma koji ga je vukao inace bi dao gol.

            Da,centarsut je bio izvrsan .

            Comment


            • Bio bi sam na drugoj jbg, pokupio bi loptu svakako. Bila je jos jedna situacija gde je isto utrcavao iz drugog plana i lik ga je isto ovako vukao i bio je kratak bukvalno za santimetar da je ugura sa 5 metara. Jbg, Radnicki je juce bas prljavo igrao, izgledali su kao da im zivot zavisi od ove utakmice, al' dobro.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ozbiljno opravdavas ovo?

                Comment


                • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                  Ozbiljno opravdavas ovo?
                  Trebao ga je jos jace udariti, a posto verovatno nisi gledao tekmu, nemoj komentarisati bez potrebe. Onakvo ponasanje odavno nisam video, stoka!
                  Last edited by D-Wade; 05-04-12, 15:28.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Cuo sam da je Radnicki bas jadno igrao juce,ali sam pricao sa dosta zvezdasa i skoro svi kazu da ova vasa nova pojacanja moraju da izbace taj seljacki mentalitet klubova iz kojih su dosli. Ipak su sada u jednom od nasa dva najveca kluba i treba da se ponasaju u skladu sa tim.

                    Comment


                    • Gledao sam utakmicu i nisam video da je neko pre toga uradio nesto slicno...
                      Mada udaranje po glavi je sasvim ok, vukao ga je za dres...

                      Comment


                      • Ako si gledao kako kazes, onda si verovatno video kada je igrac Radnickog nagazio malog Micka nakon sto ga ja faulirao? Jesi li video kako se smehotresno bacio igrac Radnickog kada je trcao pored Mladenovica? Cak se i komentator RTS-a nasmejao, ovaj se valjao kao da mu je vilicu odvalio. Poceli da stede vreme u 70. minutu, tacnije da se izlezavaju, glume nesto, sramota.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Sve sto prodje ispod 5 utakmica je skandal. Strasno, samo je Radnicki dovoljno mali klub da ne bude bitno ali je i sreca po Kasalicu jer je ovo druga utakmica u sezoni samim tim i poslednja, ozbiljna ekipa sto Radnicki jeste sa Slavkom na klupi koji je odlican trener u drugoj utakmici ovo vraca i te kako. Da se ovo desilo u Beogradu, taj igrac zvezde koji bi to uradio bi bio najverovatnije povredjen u Kragujevcu kako i dolikuje. Znam igrao sam dugo, znam sta svaki trener savetuje posle ovakvih situacija, cuti pravi se lud i cekaj, kad dodje prilika ako mozes otkini mu nogu, da ne mogu da ga sastave godinu dana. Kazem jos jednom sreca velika sto je druga utakmica.

                          Comment


                          • Mislim da se previse pravi buka oko ovih sudijskih odluka,totalno nepotrebno.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Mislim da se previse pravi buka oko ovih sudijskih odluka,totalno nepotrebno.
                              Ma ne pravim briga me da li ce Kasalica biti kaznjen svakako nebitan igrac za ovu zvezdu, pricam o tome sta bi u se desilu u revansu protiv ozbiljne ekipe da je to uradio. Kada onako seljacki, divljacki, kulovski udaras mog saigraca, budi siguran da ce sledeci put svih 11 iskoristiti priliku da te nateraju da posetis bolnicu.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Mislim da se previse pravi buka oko ovih sudijskih odluka,totalno nepotrebno.
                                jes vala, dokle ti povici ne prepostene sudije...
                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...ot-na-Fejsbuku

                                al bitno je da je prvenstvo nikad regularnije ovo sto su sudije odradile za partizan u poslednje 4 utakmice, nema ni u nadrealstima.

                                Comment

                                Working...
                                X