Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Drazene,ja te ne razumijem
    To je vec tvoja stvar

    Comment


    • Ocu da kazem,da ne znam kako si to zakljucio..mislim da nisi u pravu.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Ocu da kazem,da ne znam kako si to zakljucio..mislim da nisi u pravu.
        Ja nisam nista zakljucio, neke stvari znam jer znam ljude koji znaju a neke su i ocigledne.

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...ju-se-hapsenja

          Kakva govna,moram tako da se izrazim,zapadna Evropa je tu cista?Pa tamo se najvise namesta...

          Comment


          • Iskreno, ovo je dobra vest. Zelim da se pohapse svi koji namestaju, bez obzira da li igraju ili su u upravi Zvezde, Partizana, Vojvodine, Borca, Jagodine, bilo koga. Samo seci. Uopste me ne zanima kako je na zapadu, hocu da se ovde procisti, a za to nasa tupava i pokvarena drzava nece imati snage ni volje. Hapsi, gazi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ma, nema od toga ništa. Mazanje očiju, a i verovatno će neka boranija da strada.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ovo nije zuti karton? Sta treba nogu da mu otkine?

                EDIT: Izvinjavam se, nisam ja kriv vec komentator.

                Comment


                • Majo mi te volimo
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • dva ofsajda za stopostotnu sansu. Tole superliga.

                    Comment


                    • Sta se nerviras, mi nikada nismo izgubili mec kada sudi Vujovic. Niti cemo u skorije vreme. Tako da bez zivciranja.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Lazovica treba fino kastrirati, ako ima sta. Vesovica na lecenje. Kakav slucaj, nevijdeno.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ae Lazo nemoj zajebavati, cist sut saljes pet metara preko precke, a nikako da odradi akciju kako treba. Vesovic loptu ne moze da primi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Znam zato i kazem Tole superliga, hiljadu puta izgovorena laz postaje istina. Steta sto ne mogu da gledam odoh na utakmicu. Ajde Spale macko!

                            Comment


                            • Ajmo neki penal i dovidjenja prijatno, onaj Kostic mi se gadi.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • pi.....pi....eto.... a dje je sudija vidio ovaj ofsajd Mirica a???!! dje??! sraam bilo..brate,pa sta je ovo..sta je ovo


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X