Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojić bi mi u Palilulac igrao...

    Luka je dobar igrač, čudi me da nije otišao iz Rada ovog leta.

    Grafika za rezultat promenjena
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ma Luka je valjda slomio nogu i nikad nece postici ono sto mu je bilo predvidjano - a to je da bude najbolji igrac Romske nacionalnosti.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ma Luka je valjda slomio nogu i nikad nece postici ono sto mu je bilo predvidjano - a to je da bude najbolji igrac Romske nacionalnosti.
        Možda misliš u Srbiji!? Velike majstore Rejesa i Kvarežmu ne bi dostigao...

        Deluje dosta spremno za ovu sezonu...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Možda misliš u Srbiji!? Velike majstore Rejesa i Kvarežmu ne bi dostigao...

          Deluje dosta spremno za ovu sezonu...
          U Srbiji naravno

          Meni je on bas gotivan i drago bi mi bilo da se zaradi neke pare u zivotu.

          Comment


          • Causic je po meni solidan igrac gledao sam ga par puta, ali Zvezdi nije valjao. Eto ga u Radu sad, ima da pokida sezonu i da ode.

            Comment




            • Ovo je trebalo jos prosle nedelje da okacim, ali za mene realno prvenstvo pocinje ovog vikenda.

              Manite se fudbala
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Vucic namestio.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Bogić Bogićević, zapamtite to ime...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Koje njuske vladaju nasim fudbalom to je strasno....Lukic, Djuric, Karadzic, Djoric i ostali neandertalci iz kamenog doba...pa uopste bre nije ni cudno sto nas jebe ko god da stigne....ali ljudi kao sto su npr onaj trener Rada Marko Nikolic ulivaju nadu za bolje sutra....treba bre da dodju mladi, ambiciozni i strucni ljudi....a ne da klubove vode oni koji nisu ni jedan dan proveli u trenerskoj skoli....prosla su ta vremena...bilo nekad...sad vise tako ne moze...

                    Comment


                    • Originally posted by fudbalinho View Post
                      Koje njuske vladaju nasim fudbalom to je strasno....Lukic, Djuric, Karadzic, Djoric i ostali neandertalci iz kamenog doba...pa uopste bre nije ni cudno sto nas jebe ko god da stigne....ali ljudi kao sto su npr onaj trener Rada Marko Nikolic ulivaju nadu za bolje sutra....treba bre da dodju mladi, ambiciozni i strucni ljudi....a ne da klubove vode oni koji nisu ni jedan dan proveli u trenerskoj skoli....prosla su ta vremena...bilo nekad...sad vise tako ne moze...
                      Pre bih uzeo nekog ko nije proveo ni dana u Bata Djorinoj ,,trenerskoj skoli``. Ali slazem se sa tobom, sa ovim likovima nas fudbal sigurnim koracima ide u propast.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • A selektor Mihajlovic izjavi "mozemo da igramo i bez spica, neko od veznih igraca dobije ofanzivniji zadatak i sve ok...
                        Marko Nikolic je tata !! Izmislio je fudbal za Vermeza, Robija ......
                        Donji srem je iz Pecinaca iz sela !!! Seoski klub jbt !!!
                        I oni se guze u super ligi !! DOKLE BRE VISE !!!!!!
                        Zalosno je sve ovo s srpskim fudbalom

                        Comment


                        • Znam da ce me sada ubiti, ali ja sam rekao jos pre nekoliko godina da bi za srpski fudbal najbolja stvar bila da se Partizan i Zvezda rasformiraju. Bar u fudbalu, ne cela sportska drustva. U drugim sportovima jos nekako, ali ovde samo blokiraju napredak, namestaju meceve, kradu igrace, prete sudijama, zbog njihovog medjusobnog rata ispasta fudbal.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Znam da ce me sada ubiti, ali ja sam rekao jos pre nekoliko godina da bi za srpski fudbal najbolja stvar bila da se Partizan i Zvezda rasformiraju. Bar u fudbalu, ne cela sportska drustva. U drugim sportovima jos nekako, ali ovde samo blokiraju napredak, namestaju meceve, kradu igrace, prete sudijama, zbog njihovog medjusobnog rata ispasta fudbal.
                            Sto ubiti ??
                            Dobro zboris !!
                            A imaju navijace i ostali klubovi
                            A nadam se da ce ih imati sve vise

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Znam da ce me sada ubiti, ali ja sam rekao jos pre nekoliko godina da bi za srpski fudbal najbolja stvar bila da se Partizan i Zvezda rasformiraju. Bar u fudbalu, ne cela sportska drustva. U drugim sportovima jos nekako, ali ovde samo blokiraju napredak, namestaju meceve, kradu igrace, prete sudijama, zbog njihovog medjusobnog rata ispasta fudbal.
                              Ni Partizan ni zvezda nisu krivi za siutaciju u nasem fudbalu. Prvo fudbal kao grana industrije je usko povezan sa stanjem u drzavi, drugo, zakon o privatizaciji (zapravo ne donosenje istog)direktno utice na nacin poslovanja klubova, trece i najvaznije, uefa svojim pravilnikom na svaki moguci nacin stiti prava menadzera koji su verovatno najveci krivci za raspad srpskog fudbala.

                              Comment


                              • Jesi kompleks, uvek Zvezda malim slovom.

                                A jesu krivci. Pretvorili su prvenstvo u nadgornjavanje ko ce biti prvi u selu. Najgori kriminal. I treba ih ukinuti.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X