Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitka Zvezdi, ostaje još 90, ali kako je "novi trener" postavio igru, gde smo bili lepršavi na sredini a neefikasni u špicu - mrka kapa.

    Uvek je bilo tako u Derbiju, ko ne iskoristi šanse gubi 1/1, pa makar protivnik nije centra prešao

    Žao mi što se Miko onako iznervirao

    Comment


    • Mislim da je ovo jedini pobednik derbija.

      sigpic

      Comment


      • Nash ne cujem sta je rekao, aj mi reci.


        Torima, opusteno za Mikoslava, sada ima vise vremena da isprati svih 13158 sportova koje gleda.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Nash ne cujem sta je rekao, aj mi reci.

          Pa poceo da peva "Oooooo jebi cigane".
          sigpic

          Comment


          • Karleusa

            Comment


            • ЈК је у офсајду са мозгом :Д Да је другачије не би се удао за дотичну :Р
              sigpic

              Comment




              • Dobre sale nikad dosta

                Comment


                • http://www.mondo.rs/s238257/Sport/Sp..._vas_deca.html

                  Procitajte ovo, bas me zanima vas stav. Meni je ovo takav idiotizam od teksta da nema dalje.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Smesan tekst, normalno je da igraci posle pobede nad najvecim rivalom slave sa svojim navijacima. U tome i jeste car derbija, i oni nas prozivaju kada dobiju..Nisu igraci sa ovih prostora ni prvi ni poslednji koji su ovo uradili.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • pa ovo je smesno sta pisu kao ne sporcko ponasanje igraca Crvene zvezde posle utakmice pevali uvredljive pesme

                      Comment


                      • Dusmani hoce da nas uniste...
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Ma to su gluposti, i treba da se prozivaju posle derbija igraci i navijaci. To i jeste car.

                          Comment


                          • Presmesno je to sto se dize frka u medijima oko toga. Nek pevaju, treba da pevaju, da slave, ne dobijas derbi svaki dan. Sta treba da se izljube posle meca, alo bre. A to vezano za Stanojevica sto je neko spominjao znate i sami da mu svaku gresku pamtim i da ga ne gotivim ali to mu ne zameram sto je radio, ne bih nista rekao za Prosineckog da to isto uradi. Najnormalnija stvar po mom misljenju i nek peva ko sta hoce kad pobedi, neka slavi na svoj nacin. Samo sto danas sve dospe na YT odmah i pravi se cirkus.
                            Last edited by Casiraghi; 22-03-12, 18:52.
                            sigpic

                            Comment


                            • Aj neka se i oni malo raduju, nece dugo
                              Stanojevic je bio izazvan tadasnjim Lukicevim shizofrenicarskim "saopstenjima" i jos mnogo drugih kvarnih napada sa raznih strana ,ali nema veze.. Opet kazem, sta koji k snimaju sta se desava u svlacionici?U redu je ako se kritikuje ono sto igraci i treneri pokazuju dok su jos na stadionu jer to gledaju oni koji u njima mozda vide nekakve idole,ali nece valjda da ih prate i u wc i da kazne npr Rnica jer koristi toalet papir sa grbom Zvezde?

                              Comment


                              • Ajde ne pretjeruj!Niko ne zamjera igracima,nek pjevaju sta je kome volja,ne radi se o tome!A Stanojevic naravno nije bio nichim izazvan,jer je on prosto takav,prostak.I ono maltene moljakanje da ga vrate na posao je takodje jadno,nego da ne shirimo..Koji trener pjeva onakve pjesme,koji?aj mi kazi!
                                Roberte Prosinecki,gospodine!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X