Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Borivoje igrac utakmice bez sumnje
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Cestitike svim pravim Zvezdasima. Kao sto smo ustanovili, lopta nije htela u gol, gotova prica. Postoji jos jedan mec, ako ponovimo ovakvu igru (naravno bez kikseva) imamo sanse..

        PS. RTS - RADIO TELEVZIJA SOMALIJE
        sigpic

        Comment


        • Cestitke navijacima Zvezde na pobedi, ne mogu bas reci zasluzenoj jer one promasaje ne mogu da komentarisem,ali
          pobeda je pobeda.

          Comment


          • Jedno sigurno znam... ima da umrem na onoj Marakani, jednog dana sigurno.
            Aaaaa, šta mi rade, pa to nije normalno!

            Dobro, falim te Bože pa smo pobedili (nezasluženo bi bilo da su nam golovi poklonjeni iz nepostojećih penala, iz ofsajda ili sl., ovako... apsolutno zasluženo!), a sledeći put valjda ćemo i da igramo. Onako, lepo sve po PSu, od početka do kraja... da ih i nadigramo, da i mi malo dominiramo. Nismo odavno, a nije da ne umeju. Podsetili me na United ... kada protivnik udari presing, ne mogu prosto da se sastave sa loptom...

            Znala sam da će Kaslaica da da gol i sve vreme sam to govorila, da mora da uđe...

            Uf, kakva euforija!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nisu svesni da umanjivanjem znacaja vecitog rivala automatski umanjuju i svoj. Nego.derbi je bio dobar,dosta jak tempo u poredjenju sa mnogo prethodnih ,cini mi se.Nema tu puno filozofije, kada promasis onakve dve sanse nema drugo nego "dovidjenja i prijatno". Mislim da im mozemo dati 2,3 komada.ali problem je sto ne smemo primiti gol a 1 gol uvek mozes primiti i to od bilo koga i bilo kako.Svako ko je odgledao na stotine utakmica to zna.Znaci trebace i srece,i to dosta.

              Comment


              • Bravooo Zzvezdo!Bravo! Takticki odlicno odradjen mec Robija..ja sam sinoc imao da izadjem iz sebe od srece!..Ocekivao sam dominantniju igru,ali pritisak je bio veliki,a i mnogi igraju prvi put ovakvu utakmicu i vjerujem da ce naredna utakmica biti mnogo raznovrsnija s nase strane,iako ce ovi da jure 2-0..Lazovic opet nije briljirao kad igramo sa njima...to me sjekiralo najvise.Borha kod oba gola bio glavna uloga i to me najvise obradovalo(ima nade za njega)Znaci takticki odlican mec ali mi moramo da dominiramo!Jbt Diara i Ilic..kakve su ono bile prilike.Moglo je biti i drugacije,pa bi ovi sto pljuju Granta drugacije ga dozivljavali.Zvezda igra vrlo sigurno ali moramo da budemo dominantniji,previse je Partizan imao prostora sinoc.Ne smije se to vise ponavljati!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ма тактички фантастичан меч, сећам се дербија од пре 4-5 и више година увек је Партизан доминирао имао лопту а ми смо давали голове. Задњих неколико дербија било је обрнуто ми смо играли фудбал они су побеђивали. Фер је рећи да су били бољи и да смо имали и среће ал једном је и тако морало да буде. Та иста статива је нама дошла главе у прошлом дербију без еуфорије само далеко од тога да је било шта готово. И не потцењујте противника немојмо бити као неки то се често обије о главу
                  Last edited by Делија021; 22-03-12, 08:40.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto neko ne okaci video slavlja zvezdinih igraca da se cuje koje su pesmice pevali? Kad su to uradili igraci Partizana citav skandal je ispao.

                    Comment


                    • Ne ne care,bio je skandal jer je stanoje bio glavna uloga;)


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Znaci Prosineckog nisu snimili?

                        Comment


                        • Gluposti..Robi je gospodin za razliku od tako nekih


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Sto neko ne okaci video slavlja zvezdinih igraca da se cuje koje su pesmice pevali? Kad su to uradili igraci Partizana citav skandal je ispao.
                            Neuporedivo je ono sto se pevalo Zvezdi i ovo. Jedno su navijacka prozivanja, drugo je kada prizivas smrt kurve, tj protivnickog kluba. Neuporedivo ni po jednom osnovu.
                            I Prosinecki je odmah otisao u svlacionicu. Kontam da se ovo njemu nije svidelo, setite se kako je prosao Stamenkovic zbog slicnog igranja.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Bravo S-Nash 'prvo Shamrock pa sad ovo' vrlo nisko s tvoje strane.Ej pa igrali ste sa Crvenom Zvezdom..kkako mozes tako reci.To sto tvrdis da ste ipak bolji tim i da nas mozete napuniti u revansu do vrha,to je druga prica,tvoje licno uvjerenje i dozivljaj..To sto naglasavas za Evandra i Lazovica da nisu igraci od kojih se treba bojati.Vjerovatno ces se mozda plasiti njih dvojice u nekom narednom mecu.Ali prilicno oholo govoris..


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma neka su pevali, ko ih jebe, ali lepo je Duka rekao, Stanojevic je tu poenta svega, hvala Bogu, pa imamo velikog gospodina na klupi!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X