Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Tu je negde taj post tako mi Vučka, samo mene mrzi da ga tražim.
    Pa naravno...nikad nisam ni dobio takvo što, a kamo li još prevario....
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10...prebrojao sam sve navijače Partizana na stadionu. Verovatno praznuju pa je ovakva brojka.
      10 navijača, al' 12 frakcija [emoji23][emoji1787]
      Na poluvremenu oficijelni spiker će da im čita imena

      Comment


      • I ja budala odigram da ce partizan da pobedi,nisam izgleda svestan koliko treba Vucelic da unisti Partizan. Kako se ovde igra uopste fudbal,teren je idealan za vatepolo kad vec nemamo bazene. Evo dadosmo gol,ipak ne sme Vucelic da nas izbaci iz Evrope,uradice to Malta ili Farska Ostrva.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Pa naravno...nikad nisam ni dobio takvo što, a kamo li još prevario....
          Kunem se u Vučka a ti mi i dalje ne veruješ, pa da li je to moguće? Neću da se svađam, sad sam koncentrisan na podršku komšijama, igraju važnu utakmicu.

          Comment


          • Originally posted by forum1nick View Post
            10 navijača, al' 12 frakcija [emoji23][emoji1787]
            Na poluvremenu oficijelni spiker će da im čita imena
            I keltski krst

            Comment


            • Originally posted by Stojanče View Post
              Kunem se u Vučka a ti mi i dalje ne veruješ, pa da li je to moguće?
              Kako se kuneš, tako će i dobiješ.. kakve klevete
              Last edited by Constantin; 01-05-19, 18:01.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Gledajuci nasu drenazu i stanje terena stice se utisak kako su monsunske kise iznenadile prestonicu otud ovoliko vode.

                Comment


                • Sad ne moraju nekoliko dana prskalice da ukljuce.

                  Comment


                  • Otisle prskslice davno na dobos.
                    Ko i sve.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Druže i kolega...malo si mi se smučio sa ovim komentarima. Si gledao utakmicu u Novom Sadu ? Nisi, a sve znaš.....evo bar pogledaj izveštaj:

                      Naravno da nisam gledao kad nijedan TV kanal nije prenosio utakmicu, a pitanje je i što !? Na areni neretko prenose i drugu, odnosno Prvu ligu Srbije, a ne prenose jedinu utakmicu Jelen Super lige na jučerašnjem repertoaru. Moguće da je slučajno, a možda i nije....da se utakmica ne prenosi meni nema nikakve logike, nemoguće je da su svih 5 arena u utorak bile popunjene lajv prenosima.

                      Da ne dođe do zabune, ja nemam ništa protiv toga što je Radnički juče pobedio, samo kažem da je liga cirkus, a vidim da o tome postoji i konsenzus na forumu.

                      Comment


                      • Stari sam ja trgovac da bi mi prodao muda za bubrege. Što se tiče konsenzusa, on postoji na svim forumima, ne samo na ovom. Ja se ne sećam regularnog prvenstva, a fudbal pratim još kad je Škijo savladao Iribara na Waldstadionu... ali to ne znači da baš sve utakmice nameštene.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • A što nije bilo prenosa, ima li logičnog objašnjenja ?

                          Oko delova da se fudbalske utakmice nameštaju od kada je gavran pocrneo se slažem.
                          Last edited by Brajkula; 01-05-19, 20:15.

                          Comment


                          • Oba puta je duel na Karađorđu bio malo čudan. Ako ne grešim i tada a i sada Proleter je imao prednost na poluvremenu ali onda sledi žestok pad, možda zbog kvaliteta Radničkog, možda zbog nečega drugog, i okrećete sa lakoćom, kladioničarskim žargonom iz prelaza.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Oba puta je duel na Karađorđu bio malo čudan. Ako ne grešim i tada a i sada Proleter je imao prednost na poluvremenu ali onda sledi žestok pad, možda zbog kvaliteta Radničkog, možda zbog nečega drugog, i okrećete sa lakoćom, kladioničarskim žargonom iz prelaza.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Ovog puta nije bilo nikakvog pada. Proleter je napadao konstantno, a Radnički ga kažnjavao iz kontre. Još je na kraju, kad su se otvorili do kraja, mogli još gore rezultat ski da prođu. Uostalom, ne bi Lalatović sedeo na klupi
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ma kad od tri meca sa jednim timom dva odigras prelaz onda je zakon verovatnoce apsolutno na strani regularnosti

                                Comment

                                Working...
                                X