Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Da li si tako mislio i u periodu od 2007-2012. kad ste tavorili po grupi istok?
    To sto je tvoj klub sutnula karma u dupe za onaj "preokret na poluvremenu" ne znaci da su i drugima isti uzusi.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Da ti iskreno kazem ja bih voleo da vidim taj Radnicki,Borac Cacak,Vojvodinu da osvoje ovu nasu ligu,vec je svima pun moj Zvezde i Partizana i njihovih namestaljki,ali da to ne bude titula kao Obilic sto je osvojio,sudijama pistolj na celo,nego na terenu se izborite za nju,a pre toga izborite se da se posteno sudi svima,kako ja ne znam,jer je ocigledno mafija,politika u fudbalu.Ovo s Radnickim trajace dok je SNS i Tonceva,sta posle? Ostace raspadnuti stadion i pokradeni milioni iza njega.
      I ja bih isto voleo.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Moj klub nije sutnula karma u dupe vec je moj klub tu gde jeste zato sto se suprodstavio i odigrao prvo poluvreme u okviru svojih mogucnosti. Nije se niko iz mog kluba tu puno ni pitao na poluvremenu vec su ovi posteni upali u svlacionicu i pretili. Moj klub nije bio umilosti ni jedne vlasti za razliku od vasih.

        Ali nema veze, kako stvari idu pojavice se opet neki Obilic da to sredi. Samo takvi ovde imaju "uspeh"
        Last edited by belgrade_owl; 17-12-18, 21:23.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          I ja bih isto voleo.
          Da budem iskren ne bih imao ništa protiv. Pomalo je demorališuće kada znaš da kada počinje liga je tvoj domet 3 mesto a da su ona prva dva rezervisana za Partizan i Zvezdu (redosled u ovoj priči nije bitan). Ipak ove naše želje se neće skoro ostvariti jer novac koji ulazi u ova dva kluba je višestruko veći od ulaganja u ostale prvoligaše.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Grupa istok bila je 2008/09 i 2010/11 i mogu ti reci imalo je drazi pogledati neka gostovanja u lokalu. Ostalo je bila PLS, 2003-2012. I da, nije bilo fuzije i novog imena, nije dozvoljeno. Nije bilo uzurpacije stadiona, nije dozvoljeno. I nece nikad biti.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Moj klub nije sutnula karma u dupe vec je moj klub tu gde jeste zato sto se suprodstavio i odigrao prvo poluvreme u okviru svojih mogucnosti. Nije se niko iz mog kluba tu puno ni pitao na poluvremenu vec su ovi posteni upali u svlacionicu i pretili. Moj klub nije bio umilosti ni jedne vlasti za razliku od vasih.

              Ali nema veze, kako stvari idu pojavice se opet neki Obilic da to sredi. Samo takvi ovde imaju "uspeh"
              Terzic je bio vas mesija i legenda, pre nego sto je zaseo u Savez, pa "otisao u Ameriku na studije"....
              Za svoje navijacke boli obrati se njemu.
              Najgori su "mangupi iz sopstvenih redova".
              Last edited by kronostime; 17-12-18, 21:54.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Terzic je bio vas mesija i legenda, pre nego sto je zaseo u Savez, pa "otisao u Ameriku na studije"....
                Za svoje navijacke boli obrati se njemu.
                O terzicu, odnosu navijaca OFK Beograda prema njemu, misljenju navijaca OFK Beograda o njemu sam nekoliko puta pisao ovde, okacio sam cak i par slika. On nas "mesija" nije bio niti ce biti... on je velika sramota za OFK Beograd.

                Tebi kao navijacu zvezde, partizana ili SNS Radnickog ta rec verovatno nije poznata.

                Comment


                • I da zakljucimo na temu danasnjeg incidenta



                  4. Zabranjeno je!



                  4.3 Zabranjeno je: psovanje, korišćenje neprimerenih reči kao što su pežorativi i vulgarizmi, podsmevanje, kao i svako ružno i netolerantno raspravljanje, odnosno postovanje!


                  3.2 Nije dozvoljeno pisanje isključivo velikim slovima (ALL CAPS), jer se takvo pisanje u internet komunikaciji smatra vikanjem.

                  http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma
                  Last edited by Constantin; 17-12-18, 23:14.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    O terzicu, odnosu navijaca OFK Beograda prema njemu, misljenju navijaca OFK Beograda o njemu sam nekoliko puta pisao ovde, okacio sam cak i par slika. On nas "mesija" nije bio niti ce biti... on je velika sramota za OFK Beograd.

                    Tebi kao navijacu zvezde, partizana ili SNS Radnickog ta rec verovatno nije poznata.
                    cccc, tako za legendu i kapitena kluba iz perioda `87 - `96, a zatim i spasioca koji je prekinuo karijeru da bi vam pomogao.
                    Eh, karma ocigledno ima velika stopala - 46+.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kronose, zadnje vreme doslo, svoj svoga ne poznaje!

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        cccc, tako za legendu i kapitena kluba iz perioda `87 - `96, a zatim i spasioca koji je prekinuo karijeru da bi vam pomogao.
                        Eh, karma ocigledno ima velika stopala - 46+.
                        Pricamo o Zoranu Loncaru?

                        O kakvoj karmi pricas? Pa kad neko udje sa pretnjama klincima od 18-22 godine naravno da ce da se sklone sa terena, kao sto se Radnicki sklanjao Spartaku prosle sezone.

                        Zamisli tek kakva ce karma da udrai na zvezdu, partizan i vas jednog dana? I jagodina je onomad osvojila kup... secamo se kako.
                        Last edited by belgrade_owl; 17-12-18, 22:52.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Pricamo o Zoranu Loncaru?

                          Zamisli tek kakva ce karma da udrai na zvezdu, partizan i vas jednog dana? I jagodina je onomad osvojila kup... secamo se kako.
                          Lepo ti rekoh - obrati se vasoj bivsoj kovrdzavoj legendi.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Neki stariji kazu da pamte Lalata kao pristojnog momka ili su pobrkali nesto
                            I jedan off, jel mu ziv stric Voja, svojevremeno sve i svja u Zvezdi?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Lepo ti rekoh - obrati se vasoj bivsoj kovrdzavoj legendi.
                              To sto ga ti smatras legendom OFK Beograda ne znaci on to i jeste.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                To sto ga ti smatras legendom OFK Beograda ne znaci on to i jeste.
                                Vratio vas je `97 iz mrtvih - jeste legenda.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X