Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam i pricao o Kupu, Obilicu, Jagodini i slicnima dok me nisi opomenuo, ne znam sto se osecas povredjenim kad neko Radnicki stavi u istu vrecu sa Obilicem. Trenutna politicka situacija je takva - kad se to promeni obet ce umesto vas Obilic biti neki Spartak i tako u krug.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Ja sam i pricao o Kupu, Obilicu, Jagodini i slicnima dok me nisi opomenuo, ne znam sto se osecas povredjenim kad neko Radnicki stavi u istu vrecu sa Obilicem. Trenutna politicka situacija je takva - kad se to promeni obet ce umesto vas Obilic biti neki Spartak i tako u krug.
      Da analiziramo i rezimiramo. Rekao si da je "Obilić" rešio da dođe do trofeja. Ja sam ti odgovorio da pozdraviš Željka. Jasno je da si mislio na Radnički, a svi znamo ko je lansirao tezu o Obiliću=Radnički, zato i pozdrav glasnogovrniku dela PFC. To je, verujem svima jasno pa i tebi. Nazvao si navijače Zvezde "amebama" tačnije Valtera si nazvao amebom - citiram:
      znam ja da je to tebi teskko da shvatis posto svaka ameba koja navija za zvezdu misli da postoje samo zvezda i partizan.
      Tek tada si bio opomenut i nije opomena imala nikakve veze sa Obićem, Radničkim.

      Nikad ne bi dozvolio sebi da iskoristim svoja ovlašćenja u raspravi sa bilo kim jer bi to značilo da nemam argumenata više i opet, pre bih priznao da nisam u pravu,nego da se, kako ti kažeš, bahatim i banujem nekog. Naravno, sve ima svoje granice....

      Završili smo s ovim ?
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Pa da se vasa uprava i trener ne bahate i ne izvaljuju izjavama da u Vucicu vide sebe mozda i ne bi bili uporedjivani sa Obilicem.

        Sto se tice ameba, svakoga (bez obizra da li je navijac zvezde ili partizana) ko misli da se fudbal ovde igra samo zbog njih bi nazvao amebama... dalek je put do primata.

        Laku noc.

        Comment


        • Da, Valter nedvosmisleno, a pre svega u svojim postovima, odaje utisak tipičnog šipkaša koji misli da postoje samo Zvezda i Partizan. (sarkazam).
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Mozda ne citamo istu osobu, ova koju sam nazvao amebom u 90% postova pise i laze sam sebe kako zvezda nema podrsku drzave i vladajuce koalicije i kako igra posteno

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Mozda ne citamo istu osobu, ova koju sam nazvao amebom u 90% postova pise i laze sam sebe kako zvezda nema podrsku drzave i vladajuce koalicije i kako igra posteno
              To je zajedničko čak i Upravama u mnogim klubovima u Srbiji. Njima para nikad dovoljno.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Kup, Zvezda-Mladost, Partizan- Radnicki.., Radnicki najbolje prosao,steta nadao sam se Partizanu .

                Comment


                • Šta je bilo?
                  Je l' pogodio Mustafa parove ?

                  Comment


                  • I kad igramo finale?
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • 23.05. inshallah

                      Comment


                      • B92: Fudbalski savez Srbije prijavljen Disciplinskoj komisiji FIFA http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1523442

                        Čudi li ovo ikoga?

                        Na Arbitražnom sudu je prvo doneta odluka da 25-godišnji Simunović može da raskine ugovor sa Radničkim iz Niša zbog neisplaćenih dugovanja. Iako su tokom samog procesa ispoštovana pravila FSS, postavljena su trojica novih sudija koja su donela novu odluku koja kaže da igrač nema pravo na raskid ugovora.

                        FS Srbije je jednog od sudija iz prvog procesa skinuo sa liste arbitara i bez obrazloženja ga zamenio sudijom koji radi za FK Radnički iz Niša.
                        Last edited by mark !t zer0; 28-03-19, 16:47.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nama je zaista potreban jedan Kalčopoli i to sveobuhvatan, pa makar Zvezda i Partizan morali od opštinske lige da startuju...Sudovi moraju da rade jer je sve ovo oko fudbala kao kava mafijaška rabota, sprega uprava, menadžera (agencija) FSS i naravno (zbog čega nikada neće biti katarze) vlasti (politike).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • KINEZI ULAŽU U SRPSKI FUDBAL Superliga dobila sponzora

                            https://www.maxbetsport.rs/kinezi-ul...onzora-105993/

                            Comment


                            • Novi pritisak saveza na Radnicki, u pravu je Lalat bas smeta konkurentan Radnicki.

                              Comment


                              • Ne pravi savez pritisak na Radnicki vec udruzenje koje stiti interes igraca.

                                Logicno je, kad igrac ima ugovor da klub taj ugovor ispostuje.... kod nas se naviklo na kradju i na ne iispunjavanje obaveza pa nekome smeta kad igrac trazi ono sto je njegovo.

                                Zamisli sta bi bilo kad bi procitao ceo clanak i shvatio da savez ne vrsi pritisak na Radnicki.
                                Last edited by belgrade_owl; 28-03-19, 18:35.

                                Comment

                                Working...
                                X