Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolazi covek sa debelim vezama u savezu na klupu i direktno iz saveza, poruka ostalima? Bice svasta dakle u narednim mecevima .

    Comment


    • Stizemo do prvog mesta, titula je nasa.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Za titulu je kasno, logistika ne pomaze bas uvek, kao na derbiju npr, ali kup..hm videcemo

        Comment


        • Aj bar taj kup da namestimo ko ljudi, kad vec nismo na vreme ligu.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Tesko, cini se da je Obilic odlucio da dodje do trofeja.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Tesko, cini se da je Obilic odlucio da dodje do trofeja.
              Pozdravi Željka kad ga vidiš...Kup je naš.
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Tesko, cini se da je Obilic odlucio da dodje do trofeja.
                Al tebi tesko pada sto se borite za to cervrto mesto, pusti bre Radnicki imate svojih problema , videcemo dal ce Savo da uspe.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Kup je naš.


                  Piši propalo. Vreme je da osvojimo duplu krunu i osvojićemo je. Ja već krenuo sa slavljem.

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post


                    Piši propalo. Vreme je da osvojimo duplu krunu i osvojićemo je. Ja već krenuo sa slavljem.
                    Čekaj prvo da Partizan izbacite u polufinalu...
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Al tebi tesko pada sto se borite za to cervrto mesto, pusti bre Radnicki imate svojih problema , videcemo dal ce Savo da uspe.
                      Mi se borimo za 6. mesto u grupi Beograd, znam ja da je to tebi teskko da shvatis posto svaka ameba koja navija za zvezdu misli da postoje samo zvezda i partizan.

                      A da imamo svojih problema to stoji, napravio ih je onaj u kojeg se svi navijaci zvezde sada kunu. Uskoro cete i ikonu da zamenite Terzicevom slikom, toliko ponosa imate.
                      Last edited by belgrade_owl; 27-03-19, 20:40.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Mi se borimo za 6. mesto u grupi Beograd, znam ja da je to tebi teskko da shvatis posto svaka ameba koja navija za zvezdu misli da postoje samo zvezda i partizan.

                        A da imamo svojih problema to stoji, napravio ih je onaj u kojeg se svi navijaci zvezde sada kunu. Uskoro cete i ikonu da zamenite Terzicevom slikom, toliko ponosa imate.
                        I moje je mišljenje da je tebi OFK alibi, a da si dušom i srcem ipak u Humskoj. Dozvoli nam da imamo pogrešan utisak, da grešimo, ali nemoj da vređaš. Sve vreme, pisanja na ovim temama, ne sećam se da si napisao išta afirmativno, o bilo čemu....i to prelazi u jedno stanje koje ne bih kategorizovao, zadržaću za sebe, jer cenim da je to tvoj problem. Moj ti je savet da malo ograničiš svoje dijaloge, sa drugim forumašima, na nivo korektnosti, a ako ne možeš, pokušaj da izbegneš vređanje. Dok se budem išta pitao o ovoj temi to neću dozvoliti. Ovo smatraj javnom opomenom. Ukoliko imaš primedbe na ovo moje pisanije....izvoli obrati se adminstratoru.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • I mene vredja kad me neko nazove navijacem partizana... opomeni i njih onda... budi pravedan u bahatosti.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            I mene vredja kad me neko nazove navijacem partizana... opomeni i njih onda... budi pravedan u bahatosti.
                            Niko te nije nazvao amebom.....to šta sve mene ili tebe vređa, to je drugo pitanje. Mene vređa to što me već drugi put nazivaš bahatim, ali šta da radim, moram da živim s tim i ako se ne slažem s tobom. Moraš biti tolerantniji ako želiš da učestvuješ u dijalogu, ako ne želiš i nastaviš da voziš istu priču, to je lako rešivo.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Niko te nije nazvao amebom.....to šta sve mene ili tebe vređa, to je drugo pitanje. Mene vređa to što me već drugi put nazivaš bahatim, ali šta da radim, moram da živim s tim i ako se ne slažem s tobom. Moraš biti tolerantniji ako želiš da učestvuješ u dijalogu, ako ne želiš i nastaviš da voziš istu priču, to je lako rešivo.
                              Eto vidis zasto mislim da si bahat, pretis zato sto imas "moc" a ja se tresem od straha.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Eto vidis zasto mislim da si bahat, pretis zato sto imas "moc" a ja se tresem od straha.
                                Eto, vidiš, koliko pogrešno mišljenje imaš. Nije tvoja greška terminološke prirode, već je stvar percepcije. Mešaš ovlašćenja i pravila ponašanja sa bahatim ponašanjem. Bahato ponašanje jeste prisutno, ali samo sa tvoje strane....provokacije tipa "tresem se od straha" su nepotrebne i nedelotvorne.

                                Ako imaš dalje neke primedbe, rekao sam kome da se obratiš, a za "isterivanje pravde" imaš posebno otvorenu temu. Pusti temu SL i Kup Srbije da se o tome priča.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X