Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo kako je Partizan primio drugi gol,
    je bio predmet podsmeha i dokaza bednog nameštanja
    na youtube pre par nedelja, u nekoj azijskojj/afričkoj ligi.
    Ovde je to zapravo realnost, jer je ovaj igrač Partizana sa brojem 26 zaista dva puta pao
    bez namere da loše odglumi i pusti akciju Nišlijama.

    Comment


    • Vise ih je Mazic ukanalio neiskljucivanjem Miletica nego onom situacijom

      Comment


      • Sram bilo Miloja za izbor tima i pripremu derbija, i igrače Crvene Zvezde, samo ću to reći. Dalje, reći ću da ako ode Miloje ikada želim Lalat da ga nasledi. Kad je on bio bili su sve neki prosek igrači, ko zna šta bi radio sa ovim timom i dostojna je zamena, iskusniji je za par godina.

        On mora biti zamena ako Miloje ikada ode iako će većina negodovati.

        Comment


        • Tako je, Lalat bi vrv osvojio CL. A onda bi rekao " hvala mom predsedniku, bez njega ovo ne bi bilo moguće".
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne bi ali ne bi ni ziheraški ušao u derbi a pri tom ima 2 i po tima. Treba biti ispravan. Ono da je izgubljeno cela sezona bi pala u vodu i bilo bi čupavo do kraja, dovoljno je što je već pokrenulo priče.

            Lalat nije imao 15% ovog tima sada. To je činjenica. 15% u smislu snage tima.

            Ne kažem da je bolji od Miloja, ali nije tu neka prevelika razlika, nije. Gde god je bio Lalat se pokazao.

            Da se razumemo ja sam zadovoljan Milojevićem, ali ako bi on otišao meni bi bili treneri Lalat pomoćnik Kosan.

            Comment


            • Realizacija prenosa na TV Arena Sport je blago rečeno katastrofalna.

              Comment


              • Fer plej, šta je to?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • NA mufte, ne može drugačije.

                  Comment


                  • Bravo Radnički i Lalat za pristup. Bravo! Kako god se završi. Dobra igra.

                    Comment


                    • Bravo i niškoj publici za procenu Mažića.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Sram bilo Miloja za izbor tima i pripremu derbija, i igrače Crvene Zvezde, samo ću to reći. Dalje, reći ću da ako ode Miloje ikada želim Lalat da ga nasledi. Kad je on bio bili su sve neki prosek igrači, ko zna šta bi radio sa ovim timom i dostojna je zamena, iskusniji je za par godina.

                        On mora biti zamena ako Miloje ikada ode iako će većina negodovati.
                        Šta ti se događa brate !? Prvo ono za Panjkova, sad ovo !?

                        Jedna numera za sve prisutne - "...ja te volim ČAKI...."

                        Comment


                        • Malo se Mažić popravio u drugom poluvremenu ali ne i dovoljno....
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Steta, moglo se ipak do tri boda, celavi Miletic rastuzio Lalata i jos neke.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Šta ti se događa brate !? Prvo ono za Panjkova, sad ovo !?

                              Jedna numera za sve prisutne - "...ja te volim ČAKI...."

                              Ništa. Sa kakvim timom je igrao Lalat u Zvezdi a koliko dobrih igrača ima Miloje? Pustiti ovo našim igračima kako je Lalat spremio derbi i kako se bori.

                              To što je onako neugledan i što je ludak, ne znači da je Miloje klasa za njega. Video bi Milojevića sa ovim ćelavim, Parkerom, i plejadom igrača iz Napretka kada se uz priznanje Terze neki dan na KCN žrtvovala sezona da bi se prodali klinci.

                              Ne treba precenjivati nikoga. Koji si moj uzeo 22 dobra igrača da ne dobiješ ovakav Partizan.

                              Skidam kapu Milojeviću za sve, ali da je ušla ona Ristićeva tj da je priznata prošle god protiv Krasnodara, i da je protiv Trnave bilo drugačije u produžetku...


                              Bolji je meni Milojević za sada, ali za derbi bi mi Lalatović uvek bio prvi izbor.

                              Treba biti realan, derbi je derbi ali ziheraška tekma je ziheraška tekma i mogla nas je košati skupo.
                              Last edited by Cassius Clay; 30-09-18, 20:05.

                              Comment


                              • Nezasluzen bod Partizana, Radnicki bolji, ponisten im gol, opet se Partizan vadi na sudije ali trazili su Mazica ne znam u cemu je sad problem , kao Zvezdas zadovoljan bas 7 lepih bodova prednosti. Radnicki i Partizan u Bg u na prolece za drugo mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X