Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Za organizovane klubove turski klubovi nisu bauk. Ne znam sta tu nije jasno? Povrsno je verovati Panticu svaku rec koju saopsti. Ovde imamo jednu zanimljivu stvar koja se odnosi na autoritet... Za navijace Partizana nije uprava neformalni autoritet vec Zeljko Pantic. Njegova je zlatna sta god da kaze pa i to da je Besiktas Carigradski real Madrid.
    Ti meni napisi kako je sadasnji Fenerbahce trenutno u ovoj fazi sezone organizovan klub? O fudbalskoj sekciji koja je tebi omrazena nemam lepe reci i to nema veze sa vecerasnjom utakmicom i daleko su oni od organizovanog kluba. Sa druge strane u poslednjih nekoliko godina(sa izuzetkom prosle sezone) Fener je gledao u ledja Besiktasu i nikad slabiji start ide u prilog u tome koliko su ranjivi kao i da je to Fenerbahce iskoristio. Besiktas isto ima slabiji start

    Galatasaraj ce da odbrani titulu, zivi bili pa videli. Cim ispadnu iz evropskih kupova, posvetice se prvenstvu i tako ce da naprave razliku u odnosu na konkurenciju.

    Doticni mi je poznat ko Luna i Sloba iz rijalitija i kao za ovo dvoje ne bih zeleo da znam kako izgleda. Zao mi je sto se okolina opterecuje njime.

    Originally posted by Brajkula View Post
    Sad ti nama Mariću reci da učestalo svaki vikend pratiš turski fudbal, pa da mi se sruši plafon na glavu

    Dobri su i Arda Turan i Adebajor, sa bratom mojim Napoleonijem ako uošte znaš o kom igraču govorim.
    Nista protiv tebe, brajkulice. 90% tvojih postova mi ne smeta, nisi mi meta. Slobodan si da pises sta hoces, ne tangira me. Ja sam drugi covek, ako mi verujes.

    Comment


    • Ja sam rekao da za organizovane evropske klubove koji imaju kicmu turski klubovi nisu bauk. Nisam ja govorio i ulazio u to koliko je pad turske valute naudio turkim klubovima, da li je zbog toga neko prodat, otisao ili je neko u nekom turskom klubu nezadovoljniji nego sto je bio. Ovde je poenta da turski klubovi gube u evropi i mogu da izgube lagano, nisu bauk, nisu vanzemaljci, kaznena ekspedicija i tome slicno.

      Comment


      • Kada su turski klubovi u elementu sto ipak nije cest slucaj, mogu ih dobiti samo klubovi iz jacih liga. Zato sam u prvom postu i izdvojio Galatasaraj i napisao delimicno Besiktas i to vise zbog rezultata iz skorijeg perioda nego iz aktuelne sezone gde im je malo falilo da ispadnu od LASKa.

        U ovoj deceniji Galatasaraj i Besiktas su imali dobre rezultate u Evropi u par navrata(zato sam ih i izdvojio kao relevantne takmace na evropskoj sceni), a mislim da je i Fenerbahce jedne sezone dobacio do osmine-finala LE. Pogledas titule u poslednjih 10 godina: Galatasaraj 4, Besiktas 3 i Fenerbahce 2.

        Comment


        • Zvezda bi veoma teško prošla Bešiktaš, ekstremno težak žreb je bio za Partizan.
          Galatasaraj je slomio Lokomotivu 3-0 u prvom kolu Lige šampiona i očekujem dosta od njih ove sezone, čak i pre te pobede sam tipovao na njih.
          Turska je izuzetno komplikovano takmičenje, a Fatih Terim je napravio tim koji se čeličio i na kraju je uzeo titulu.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • I Zvezda je u zadnjih 10 godina imala neku reputaciju u Evropi pa se sve iz korena promenilo u zadnje dve sezone. Rumunski fudbal takodje od sjaja do ocaja, Ceski fudbal je takodje doziveo vrhunac pa sledi blagi pad, Holandija isto. To su ciklusi koji zavise od ulozenog novca i ambijenta. Jednostavno turski klubovi koji igraju Evropu jesu kvalitetni i preplacuju igrace ali daleko je to od top nivoa. Ta grupa u kojoj je Galata je verovatno najslabija grupa LS ove godine. I sami smo svi videli koliko su se ljudi iz Galate obradovali sto su upali u tu grupu.

            Comment


            • Sto lepo rece onaj engleski novinar sad kad smo se vratili u elitu, Zvezda je sampion Evrope zauvek i samo se vratila gde joj je mesto, sampiona nema mnogo, ucesnika, finalista , polufinalista koliko hoces, ali sto kaze Balasevic pamti se samo prvi u klasi.

              Comment


              • Čekao sam da se javi ovaj što razobručava.
                Još jedan iz plejade oslobođenih od fizičkog u srednjoj školi iz aktuelnog rukovodstva FKP.


                Comment


                • Jel to onaj "Briga me za zimu, briga me za sneg...."

                  Na stranu sve....ovo je deo koji mu dajem za pravo. Slažem se s njim u potpunosti i citiraću ga:

                  Za rešenje svih problema u srpskom fudbalu dovoljen je jedan stručan oftalmolog, jedan častan medij, jedan beskompromisni tužilac za organizovani kriminal i jedan skrupulozan sudija Višeg suda.


                  Nevolja je u tome što se toga sete "pojedinci" samo u nekim "posebnim trenucima", a nije im to parola zauvek...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Zvezda bi veoma teško prošla Bešiktaš, ekstremno težak žreb je bio za Partizan.
                    Galatasaraj je slomio Lokomotivu 3-0 u prvom kolu Lige šampiona i očekujem dosta od njih ove sezone, čak i pre te pobede sam tipovao na njih.
                    Turska je izuzetno komplikovano takmičenje, a Fatih Terim je napravio tim koji se čeličio i na kraju je uzeo titulu.
                    Ovogodišnji Salzburg je za koplje jači od ovogodišnjeg Bešiktaša. Taliska je tamo bio bog i batina, otišao, od tada Bešiktaš ne može da se spoji, tj. ceo poćetak sezone su "mršavi", baš se muče.

                    Originally posted by Ricma View Post
                    Nista protiv tebe, brajkulice. 90% tvojih postova mi ne smeta, nisi mi meta. Slobodan si da pises sta hoces, ne tangira me. Ja sam drugi covek, ako mi verujes.
                    Jebi ti mene ako te ja išta kapiram. Što bre ovo sve gubljenje vremena ovde shvataš na ličnom nivou

                    Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Čekao sam da se javi ovaj što razobručava.
                    Još jedan iz plejade oslobođenih od fizičkog u srednjoj školi iz aktuelnog rukovodstva FKP.


                    Spoiler
                    Ja sam prestao da čitam u delu teksta "realan navijač Partizana". Znam čoveka lično, sve je samo nije realan navijač Partizana.
                    Last edited by Brajkula; 24-09-18, 14:10.

                    Comment


                    • Cooper na forumu

                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment




                      • Boaće na derbiju. Da l da ga uzjašu i da l da ne svira penal !?

                        Sudija lopov.

                        Comment


                        • @Constantin
                          hehehehehehe, ovo sam video na njuznet-u.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Jel to onaj "Briga me za zimu, briga me za sneg...."

                            Na stranu sve....ovo je deo koji mu dajem za pravo. Slažem se s njim u potpunosti i citiraću ga:



                            Nevolja je u tome što se toga sete "pojedinci" samo u nekim "posebnim trenucima", a nije im to parola zauvek...
                            Kada bi se obistinile zelje Gospodina relnog, u Super ligu bi igrala dva kluba maximalno ...

                            Debeli licemer i smrad, jedan od najvecih krivaca za trenutnu atmosveru u i oko srpskog fudbala.

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              @Constantin
                              hehehehehehe, ovo sam video na njuznet-u.
                              Jeste, odatle je, ali mi se čini da najviše pristaje. NAjviše se potrudio oko grafikona i ostalih "dokaznih materijala"...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by John Dies at the End View Post
                                Kada bi se obistinile zelje Gospodina relnog, u Super ligu bi igrala dva kluba maximalno ...
                                Debeli licemer i smrad, jedan od najvecih krivaca za trenutnu atmosveru u i oko srpskog fudbala.
                                Šta sve mi u profinciji propuštamo i koliko smo uskraćeni za informacije Ja nikada ne bih rekao da ovaj lik ima neku bitnu ulogu u srpskom fudbalu
                                Stvarno nisam imao pojma (ako je tako kao što ti kažeš, a zašto bi me lagao)
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X