Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti turski klubovi nisu bauk, evo Dinamo zgazio Fener u Zagrebu.

    Comment


    • Pokajao se Vladimir, jbg malo mu je trebalo. Elem, dakle snimak pokazuje gol, grobari ce da placu sto nisu iskoristili sanse ali jbg to je fudbal, dele im se bodovi pa nek probaju opet na sledecem derbiju, samo ce sad biti postavljen kordon ispred svlacionica, na Jna nek ruse, nije njihovo vec drzavno pa mogu, na Marakani je nase. Sledi Krusevac, pa opet za vikend pa grad svetlosti, tezak raspored ali navikli smo.

      Comment


      • Dakle aterirao Partizan, nije rec vise o sudijskoj nepravdi vec o sportskoj zato sto su bili bolji a nisu pobedili.

        Comment


        • Naravno, sad ce i Kuper i ostali da promene misljenje.

          Comment


          • Partizan: "Stojkovic nije tako mislio", sutra ce biti "Zeljko Pantic nije tako mislio" ...

            Comment


            • Kada sve ovo slegne Zvezdi nece biti nista bolje ocigldno da postoji kriza "srednjeg reda"...

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Ti turski klubovi nisu bauk, evo Dinamo zgazio Fener u Zagrebu.
                Kakvo povrsno posmatranje fudbala i gledanje livescorea. O tome da je kvota u kladionici bila ispod 2 na Dinamo da ne govorim. Jos cinjenica da je Fener u prva cetiri kola imao 3 boda.

                Galatasaraj i delimicno Besiktas jedino sto valja iz te lige i sto ce da napravi u Evropi ove sezone.
                Last edited by Ricma; 24-09-18, 12:03.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Kakvo povrsno posmatranje fudbala i gledanje livescorea. O tome da je kvota u kladionici bila ispod 2 na Dinamo da ne govorim.

                  Galatasaraj i delimicno Besiktas jedino sto valja iz te lige i sto ce da napravi u Evropi ove sezone.
                  Sad ti nama Mariću reci da učestalo svaki vikend pratiš turski fudbal, pa da mi se sruši plafon na glavu

                  Dobri su i Arda Turan i Adebajor, sa bratom mojim Napoleonijem ako uošte znaš o kom igraču govorim.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Kakvo povrsno posmatranje fudbala i gledanje livescorea. O tome da je kvota u kladionici bila ispod 2 na Dinamo da ne govorim. Jos cinjenica da je Fener u prva cetiri kola imao 3 boda.

                    Galatasaraj i delimicno Besiktas jedino sto valja iz te lige i sto ce da napravi u Evropi ove sezone.
                    Za organizovane klubove turski klubovi nisu bauk. Ne znam sta tu nije jasno? Povrsno je verovati Panticu svaku rec koju saopsti. Ovde imamo jednu zanimljivu stvar koja se odnosi na autoritet... Za navijace Partizana nije uprava neformalni autoritet vec Zeljko Pantic. Njegova je zlatna sta god da kaze pa i to da je Besiktas Carigradski real Madrid.

                    Comment


                    • Treba prvo pohvaliti Vladimira Stojkovića na zaista sjajnom pokušaju odbrane neodbranjivog.
                      Richmond Boakye je odlično gađao stranu, prazan deo gola, a Vladimir Stojković je učinio apsolutno sve da ga zaustavi, ali izgleda da nije uspeo.
                      Ovaj novi snimak iz najboljeg ugla nudi još dokaza da je lopta ipak završila u golu. Skrećem pažnju na levo rame golmana, koje je očigledno u golu, a lopta je u istoj ravni, dakle i ona je u golu.



                      Što se Vladimira Stojkovića tiče on je ubedljivo naš najbolji golman i ne dolazi u obzir da ga jedna izjava izrečena u vrelini trenutka i vruće glave, eliminiše iz bilo čega, a ponajmanje iz reprezentacije.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Da je Partizan u ovoj grupi gde je Galata i on bi uradio ove godine nesto u Evropi.

                        Comment


                        • Kazu u stampi da je FKP angazovao geodetu da on dokaze da nije punim obimom presla zamisljenu liniju....a ja mislio da su ga angazovali da isparcelise pasnjak na dovoljno parking prostora posto ce u perspektivi Zvezdi biti potreban dodatni parking placevi (jbg braco gremo in Europu zdaj) a vi mozete i u Zemunelu (sta god to znacilo) da nastavite da budete svoji na svome...
                          Last edited by nebitan; 24-09-18, 12:14.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Carigradski real Madrid.
                            Seri da je to rek'o.
                            Mnogo jako.
                            Žeks je moj idol.
                            Neviđen psycho.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Kazu u stampi da je FKP angazovao geodetu da on dokaze da nije punim obimom presla zamisljenu liniju....a ja mislio da su ga angazovali da isparcelise pasnjak nadovoljno parking prostora posto ce u perspektivi Zvezdi biti potreban dodatni parking placevi (jbg braco gremo in Europu zdaj) a vi mozete i u Zemunelu (sta god to znacilo) da nastavite da budete svoji na svome...
                              To ga je angažovao Vučela.
                              Garant.
                              On je dobar u parcelisanju...
                              Uvek bio.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Seri da je to rek'o.
                                Mnogo jako.
                                Žeks je moj idol.
                                Neviđen psycho.
                                Nije eksplicitno rekao, ali da je bio malo vise inspirativniji tada sigurno bi i to izustio. Frustracija je to, dva leta uzastopno Zvezda za evropu eliminise dva kluba koja su bolja od nje a Partizan kiksira, pa se mora od zabe kakva je Besiktas napraviti princ ili naslednik turskog prestola. Svi su od krvi i mesa. Zbog cega je za partizanove igrace veca inspiracija Zvezda od Besiktasa to treba da objasni Zeljko danas, sutra, ili kad vec snima svoju emisiju. Na kraju Partizan na JNA juce prosao kao protiv Besiktasa, miroljubivo 1:1.
                                Last edited by suptil; 24-09-18, 12:15.

                                Comment

                                Working...
                                X