Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne postoji objektivan navijač Zvezde i Partizana kad priča o muljanju, nisam to čak ni ja Uvijek će jedni druge optuživati vadeći argumente koji samo njima odgovaraju, u suštini su slični. Partizanovi navijači oko mene su mi prošle godine čestitali namještenu titulu bar 50x dok su oni pošteno povezali 20 pobjeda i junački se izborili protiv države i svih ostalih. Evo sad Terza forsira tu priču, bori se Zvezda protiv svih, mučenici a pogled na tabelu 1 kiks u 15 kola i za taj traženo izuzeće jednog od najboljih svjetskih sudija.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Molim da mu se nadje ko mu je prijavio post i da moderacija i administracija potvrde da to nisam ja. Nije me napao čovek, nego da ne bude da sam ja prijavio post.
      Definitivno nisi ti prijavio. Objasnio je canarian, ali ja ne znam kako sam mu poslao link tvog posta. Meni je inače zanimljiv ovaj tvoj prethodni post. Mislim da bespotrebno dižeš tenziju oko "veličine" kluba za koji ti navijaš. Mislim da si na granici da preteraš. Nema potrebe. Hajde da se svi malo uštopujemo.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Koj vam je jbt...namestaju i jedni i drugi..i ko se vise potrudi taj ce da osvoji prvenstveno...kao sto neko rece ovaj sudija je vec zaradio za narednih 5,6 mesecci...tako da ono njemu zvizde j...j..a dal ce ga savez(kokeza) kazniti...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Namjesta pola evropskih klubova, ali niko ovako bezocno i u kontinuitetu.
          Ovo veceras je nastavak Krusevca. Isti sudija, ista sema....
          Jadno i zalosno.
          Last edited by Valensija; 29-10-17, 21:28.

          Comment


          • Pa to nije tenzija iskreno. Samo mi smeta i boli me nepravda. Što se mene tiče nema tenzije dok nema vredjanja a ja vredjao nisam. Koji put ove sezone gol u 90 i nekom minutu? Broj titula je izjednačen, situacija je kritična sigurno ne pišem tako kao da sam apatrahovao emocije i da razumlm pričam. Bole me te pobede Partizana, boli me to što bi svi dizali buru da je to Zvezda uradila. Dakle izražavam svoja osećanja u nadi da će neko reći - jeste majku mu nije pravedno i nije samo Zvezda SNS kako pričaju već i Partizan. Nemam ništa od toga što kaže Ganac, ali znate kad se nekome nešto smuči? E meni se smučilo zaustavno vreme na utakmicama Partizana od 2007. godine. Kladim se da su po tome prvi u Evropi. Em imaju sreće em ih poguraju pa imaju sreće.
            Last edited by Cassius Clay; 29-10-17, 21:26.

            Comment




            • http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/...jskoj-komisiji
              Last edited by Милош; 30-10-17, 15:46.
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Stvar je jasna. Ovaj sudija mora biti kaznjen, u svakom normalnom prvenstvu bi pauzirao pa bi malo razmislio da li mu se isplati. Oni koji pominju sudjenje na drugim utakmicama mogu legitimno traziti da se i oni kazne, ali ne smeju da stite jednog krivca jer postoje i drugi. To se zove klubastvo i ti argumenti ne da nisu korisni, nego su i stetni.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Morao je i Mazic biti kaznjen jer nije sudio ni faul kad je Drincic polomio nogu Jovicicu. Kao sto je morao Drincic biti kaznjen za taj namerni start. Kao i Everton za namerno klizanje djonom sa dve noge na Mudrinskog...ali nije... Prosle sezone Leonardo je morao biti iskljucen na bar 2 Derbija, ali jbg, nije
                  Morao je i Letalek da bude iskljucen za ono guranje igraca, al nije... U JSL nema pravila niti pravde, sudije su na nivou amaterskih liga Luksemburga i Tadzikistana... ne znaju osnovna pravila\

                  NEka kazne GrobAndjelovskog, doci ce 10 novih vec u sledecem kolu...

                  Comment


                  • Za sve one, koji su se čudili kako to niški sudija sudi Radničkom, info, da protiv Zvezde u nedelju, na Čairu, sudi sudijska trojka iz Beograda na čelu sa Šegrtom. I to, naravno, nije prvi put.....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Bolje nego kad Gruja "Cokot" sudi Partizanu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Bolje nego kad Gruja "Cokot" sudi Partizanu.
                        I bre kako ste nezahvalni....

                        Inače Zvezda tražila da Pavkov ne bude u sastavu....plaše se
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          I bre kako ste nezahvalni....

                          Inače Zvezda tražila da Pavkov ne bude u sastavu....plaše se
                          Glupo od Zvezde, ne volim to ako si bolji dobićeš i sa Pavkovim a i tvoj je igrač bolje da ga vidiš na delu.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Glupo od Zvezde, ne volim to ako si bolji dobićeš i sa Pavkovim a i tvoj je igrač bolje da ga vidiš na delu.

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Zvezda ne moze to da trazi, samo moze u ugovoru o pozajmici da to dogovore, sto znaci da je to davno dogovoreno.

                              Sto je opet glupost, posto nam odgovara da ga vidimo na delu protiv dobre odbrane, a ne samo protiv JSL diletanata

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Zvezda ne moze to da trazi, samo moze u ugovoru o pozajmici da to dogovore, sto znaci da je to davno dogovoreno.

                                Sto je opet glupost, posto nam odgovara da ga vidimo na delu protiv dobre odbrane, a ne samo protiv JSL diletanata
                                Pa dobro...terminologija je u pitanju, a svodi se na isto. Da li je tražila Zvezda pre nekoliko meseci ili juče...svejedno je. Partizan nije tražio (ugovorom precizirao) za Subića, informacije radi. Ja bih, lično, voleo da igra Pavkov, da da gol. Mislim da to u krajnjem slučaju nije dobro za njega, bez obzira na atraktivnog protivnika i želje za dokazivanjem. Nešto slično kao kad je trebao Piksi da šutira penal za Olimpik u Bariju. Rizikuje da ga zamrze, ili Delije ili Meraklije....
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X