Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Ja ne kontam gde sam preterao? Nazivaju se i Partizan i Zvezda kojekakvim imenima pa sta sad, da placemo.

    Jel vama nije smesno to sto Lalat ne moze od umora da vodi utakmicu protiv Zvezde i izvede "diskutabilan" tim? Nemojmo da se pravimo naivni. Ne bih ja ni pomenuo to, nego su mi se smucila "lizanja" navijaca Radnickog i Zvezde na ovom forumu. Jos se dosta ljudi slaze da je Radnicki druga ekipa u zemlji, hahahahah. I to posle dva kola. Pa to ako nije trolovanje, ja ne znam sta je.
    Pa ti druze ne znas ni tim Radnickog uh al si sebe sad ponizio , samo Haskic nije igrao vise je Zvezda izvela rezervista, ne secam se da si se bunio prosle sezona kad tri trenera pred mec sa Partizanom daju ostavke.

    Comment


    • Originally posted by Ventspils View Post
      Drazi su ti kriminalci koji ubijaju ljude sto direktno, sto indirektno (prodajom droge) od ljudi koji su samo isfrustrirani svojim zivotom i prosipaju zuc na forumu, time ne ugrozavajuci nikoga? Pa to dosta govori o tebi.

      Lalatovica nikad nisam cenio, upravo zato sto nikada nije uspeo da pokaze profesionalnost u klubovima koje je vodio. Mozda je on i profesionalno vodio klubove u mecevima sa klubom za koji navija, ali je uvek imao gafove...ali, nije on kriv, krivi su ti klubovi i situacija u zemlji da se smatra normalnim da se navijanje svede na netrpeljivost i gnev ka onim drugima.
      Mislio sam da cenim više njihov odnos prema klubu, i sportu uopšte, a ne njihovo zanimanje van stadiona. Šta to "dosta" govori o meni, zainteresovao si me? Žao mi je ako si frustritan svojim životom, ali svrha foruma nije da se neko ovde "istresa" i bar neki nivo bi bio poželjan.

      Valter, oprosti ako sam te uvredio. Izvinjavam se za to. A zaista ne želim više da diskutujem sa tobom, slobodno nastavi da truješ forum.

      @konstantin Poredio sam timove koje ste izvodili u Evropi, istina je da ne poznajem sve igrače Radničkog, i moguće da sam preterao. Ali nema potrebe da se pravimo previše naivni, daleko je Niš od "jadnog superligaša koga uništavaju Partizan i Zvezda". Pogledati prošlu sezonu, a svima je jasno koja je veza u pitanju.
      Last edited by mark !t zer0; 31-07-18, 06:40.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Mislio sam da cenim više njihov odnos prema klubu, i sportu uopšte, a ne njihovo zanimanje van stadiona. Šta to "dosta" govori o meni, zainteresovao si me? Žao mi je ako si frustritan svojim životom, ali svrha foruma nije da se neko ovde "istresa" i bar neki nivo bi bio poželjan.

        Valter, oprosti ako sam te uvredio. Izvinjavam se za to. A zaista ne želim više da diskutujem sa tobom, slobodno nastavi da truješ forum.

        @konstantin Poredio sam timove koje ste izvodili u Evropi, istina je da ne poznajem sve igrače Radničkog, i moguće da sam preterao. Ali nema potrebe da se pravimo previše naivni, daleko je Niš od "jadnog superligaša koga uništavaju Partizan i Zvezda". Pogledati prošlu sezonu, a svima je jasno koja je veza u pitanju.
        Ma sve ok nisam se uvredio, ok ne moras tvoje pravo ali moram da reagujem kad pricas nesto sto ne znas, diskutabilan tim, nastavi da budete otpor svemu losem u drzavi jedini bastion pravde i postenja U vasim glavama.

        Comment


        • Neki se ovde pozivaju na Matea Beusana, guzonju kome se ceo stadion u Skoplju smejao kada pola sata nije izašao iz kruga na centru. To je bila komedija od sudije, trčkara levo-desno, gore-dole, ali sve u krugu centra.

          Da još jednom ponovim, gol Crvene zvezde je regularan, nesrećan pokušaj makazica Stojiljkovića je pao dva metra iza njega, lopta nikako nije upućena prema Rodiću. Nakon toga igrač Radničkog dodaje loptu Rodiću, a to je čist gol po abecedi fudbalskih pravila.

          Vreme je konačno da neki prestanu da gledaju sos kanal i da nauče par stvari o duhu fudbala.
          Miroslav Radoman
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Ah, Miroslav Radoman, što bi rekao Bili D Pljuc u Stripoteci od pre sto godine - Podla Haringa je poznat kao dobar čovek.
            Ima razloga da brani struku - na funkciju se vratiti neće ako ga se ne sete.

            Više ću verovati ljudima od autoriteta nego nekom liku sa foruma i sudiji Kradomanu. Poenta fudbalskih propisa, i novih i onih starih i VAR-a, je da se što više smanji uticaj sudije i njegovog slobodnog uverenja. Ovako kako ti i slični tumačite propise, nakaradno i kako kome odgovara, pola ofsajda koji su suđeni nisu postojali. Ako se ovako nastavi može doći do velikog sranja od suđenja u nastavku prvenstva. I ovako je liga na lošem glasu, i za ovaj nesuđeni ofsajd nam se smeje ceo svet preko društvenih mreža. Internet, svaka informacija je lako dostupna, svet je globano selo - svi koji se bave suđenjem ili bilo kojim drugim poslom u savezu moraju da znaju da svako prodavanje cigli dođe na naplatu.

            Comment


            • Lopta mora biti upućena igraču da bi sudija mahao. Makazice Stojiljkovića nisu imale blage veze sa Rodićem, nikada ne bi dobio tu loptu da mu je nije namestio igrač Radničkog.
              Nije potrebno filozofirati, samo se pogleda snimak i sve je jasno.

              Svaka čast sudiji na odluci, da je poništio gol, ne bi mnogo moglo da mu se zameri jer je situacija bila izuzetno komplikovana, a sve se dešavalo u deliću sekunde.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Lopta mora biti upućena igraču da bi sudija mahao. Makazice Stojiljkovića nisu imale blage veze sa Rodićem, nikada ne bi dobio tu loptu da mu je nije namestio igrač Radničkog.
                Nije potrebno filozofirati, samo se pogleda snimak i sve je jasno.

                Svaka čast sudiji na odluci, da je poništio gol, ne bi mnogo moglo da mu se zameri jer je situacija bila izuzetno komplikovana, a sve se dešavalo u deliću sekunde.
                Ti izgleda voliš da tvoja bude "poslednja", a od mišljenja ceniš da postoji tvoje i pogrešno....pa mislim da to Yugo ne ide baš tako.

                Evo još jedno mišljenje, rekao bih stručno, jer radi se o blogu koji okuplja bivše i sadašnje sudije i koji redovno vrše analizu suđenja, domaćeg i stranih prvenstava, kao i značajnijih međunarodnih utakmica....i da dodam, ne manje važno, koji je prošle godine "razapinjao" Radnički, kad god je mogao:

                DVE SITUACIJE SA STADIONA RAJKO MITIĆ

                -Super liga Srbije, 2. Kolo-

                Crvena Zvezda – Radnički (N) 2:0 (1:0)

                Sudija: Igor Stojilković (Zemun)

                Crvena Zvezda i Radnički su odigrali utakmicu koja teško da može dobiti prelaznu ocenu. Bilo je ovo bledo izdanje izabranika Vladana Milojevića, dok s druge strane gosti iz Niša su u granicama svojih mogućnosti parirali favorizovanom rivalu. Istini za volju treba reći da je Radnički u većem delu meča bio ravnopravan protivnik crveno-belima ali je to bilo nedovoljno da zabeleže pozitivan rezultat na stadionu Rajko Mitić. Što se tiče sudijskih odluka sa meča izdvojio sam dve situacije koje mogu biti interesantne za analizu. Prva situacija je iz 9. minuta meča kada se radilo o proceni ofsajda, dok je druga iz 90+1. minuta meča kada se radilo o proceni prekršaja u kaznenom prostoru.

                Situacija 1. – Izvesno je da se igrač u crveno-belom dresu koji je postigao pogodak nalazio u ofsajd položaju u trenutku kada je njegov saigrač igrao loptom. Lopta je na putu do igrača u crveno-belom dresu koji se nalazio u ofsajd položaju imala kontakt sa protivničkim igračem. Jasno je da je igrač u crveno-belom dresu dobio prednost, samo se postavlja pitanje na koji način. Da li se kontakt lopte i igrača u plavom dresu može smatrati kao namerno igranje lopte, ili kao namerno igranje lopte u pokušaju da se igrač u plavom dresu odbrani, ili se jednostavno radi o odbijenoj lopti.

                Mišljenja sam da se ne može govoriti o namernom igranju lopte od strane igrača u plavom dresu jer igrač nije ni bio u poziciji da može namerno da igra loptom. Izostanak ove mogućnosti sužva krug mogućeg izbor pomoćnog sudije u proceni ofsajda tj. ne može se smatrati da igrač izvlači prednost iz ofsajd položaja ako dobije loptu od protivnika na taj način. Znači, ostaju dve mogućnosti za koje se u oba slučaja smatra da igrač u ofsajd položaju izvlači prednost. Ovde treba dodati da se pod namernom odbranom smatra situacija kada igrač zaustavi, ili pokuša da zaustavi loptu, koja je išla u vrata ili vrlo blizu njih sa bilo kojim delom tela osim ruku (osim vratara u kaznenom prostoru).

                ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                Situacija 2. – Postavlja se pitanje da li je od strane igrača u plavom dresu postojala kažnjiva radnja, tj. da li je igrač načinio prekršaj nad protivnikom. Analizirajući situaciju mišljenja sam da je postojala kažnjiva radnja iz Pravila 12 tj. da je igrač u plavom dresu načinio prekršaj nad protivničkim igračem. Imajući u vidu mesto prekršaja primerena tehnička kazna je kazneni udarac. Mišljenja sam da u datim okolnostima nema potrebe za izricanjem disciplinske mere igraču u plavom dresu.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  @konstantin Poredio sam timove koje ste izvodili u Evropi, istina je da ne poznajem sve igrače Radničkog, i moguće da sam preterao. Ali nema potrebe da se pravimo previše naivni, daleko je Niš od "jadnog superligaša koga uništavaju Partizan i Zvezda". Pogledati prošlu sezonu, a svima je jasno koja je veza u pitanju.

                  РАДНИЧКИ (НИШ): Живковић, Аксентијевић, Панков, Бондаренко, Станковић, Нома, Мићић (од 68. Александар Јовановић), Грбић, Стојановић, Ранђеловић, (од 61 Станисављевић) Мркић (од 58. Никодијевић).

                  РАДНИЧКИ: Живковић, Тодоровски, Панков, Бондаренко Станковић, Нома, Мићић (од 46. Алекса Јовановић), Мијаиловић (од 74. Никодијевић), Грбић, Станисављевић (од 63. Александар Јовановић), Мркић.

                  Макаби...Црвена звезда

                  Аксентијевић није играо у Тел Авиву због казне зарађене док је играо за Партизан и био би стартер. Осим Мијаиловића, који је ретко кад и на клупи, скоро идентичан састав. Можда чак и јачи против Звезде..........
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Mislio sam da cenim više njihov odnos prema klubu, i sportu uopšte, a ne njihovo zanimanje van stadiona. Šta to "dosta" govori o meni, zainteresovao si me? Žao mi je ako si frustritan svojim životom, ali svrha foruma nije da se neko ovde "istresa" i bar neki nivo bi bio poželjan.
                    Ako sam dobro shvatio, tebe ne zanima da li je neko odatle diler droge, ubica ili sta vec na tim tribinama i cenis takve ljude vise nego one koji nesto prigovaraju iz fotelje. E pa, to dovoljno govori o tebi. Sta li je sledece, cenices sto Vucelic radi za klub, bez obzira ko je Vucelic?

                    E nemoj ti meni o frustraciji, bio si banovan na nedelju dana i napravio deset klonova jer nisi mogao da izdrzis a da ne pises. Mislim da smo se mi slozili oko svega, osim oko 2. mesta za Radnicki, to sam napisao jer se nadam da ce se nesto promeniti u, inace najmonotonijem takmicenju u Evropu. Daleko je Radnicki ili bilo koji drugi klub od postenja, ali daj da se ne pravimo blesavi i da ne izjednacavamo odgovornost za ovakvo stanje tamo gde se ne moze izjednaciti. Ne moze biti isto ako se neko gura da bude prvi u ligi i ako se neko gura da udje u ligu.

                    Najjaci su mi ipak ovi sa komentarima "to se zna, ovaj ovog pusta, gde ce bilo ko dozvoliti da taj klub preskoci ovaj drugi", a i dalje prate ligu.
                    Last edited by blond; 31-07-18, 16:43.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Za promenu jedan post na temu:

                      Drincic presao u Vojvodinu. Mislim da je i Radnicki bio zainteresovan, ali nista od toga. Sta je to sa Cukarickim, gazda shvatio da je u minusu i dize ruke od kluba?
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • @konstantin

                        Dobro je da se nisi pozvao na sos-raku

                        Sudija je pokazao na centar i učinio je pravu stvar.

                        LAW 11 - OFFSIDE
                        1. OFFSIDE POSITION
                        It is not an offence to be in an offside position.
                        To što je Rodić stajao iza odbrane nije kažnjivo.
                        A player in an offside position receiving the ball from an opponent who deliberately plays the ball (except from a deliberate save by any opponent) is not considered to have gained an advantage.
                        Rodiću loptu nije dodao Stojiljković. Ako ima neka dilema oko ove činjenice, potrebno je samo da se pažljivo pregleda snimak. Pokušaj makazica Stojiljkovića (veoma loš pokušaj), nije bilo dodavanje Rodiću, Rodić nikada ne bi došao do lopte da mu je nije dodao igrač Radničkog.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • La Jugoslavia@konstantin

                          Dobro je da se nisi pozvao na sos-raku
                          A što da ne ? Raka je bio bolji sudija nego 9/10 sadašnjih. Spominjali ste Beusana, pa i on je bio legenda za ove današnje.

                          Sudija je pokazao na centar i učinio je pravu stvar.


                          To što je Rodić stajao iza odbrane nije kažnjivo.
                          Jašta da nije kažnjivo, svako može da spava u oPsajdu...

                          Rodiću loptu nije dodao Stojiljković. Ako ima neka dilema oko ove činjenice, potrebno je samo da se pažljivo pregleda snimak. Pokušaj makazica Stojiljkovića (veoma loš pokušaj), nije bilo dodavanje Rodiću, Rodić nikada ne bi došao do lopte da mu je nije dodao igrač Radničkog.
                          Niko to ne spori, ali suština je u sl:

                          Ne može se govoriti o namernom igranju lopte od strane igrača u plavom dresu jer igrač nije ni bio u poziciji da može namerno da igra loptom. Izostanak ove mogućnosti sužva krug mogućeg izbor pomoćnog sudije u proceni ofsajda tj. ne može se smatrati da igrač izvlači prednost iz ofsajd položaja ako dobije loptu od protivnika na taj način. Znači, ostaju dve mogućnosti za koje se u oba slučaja smatra da igrač u ofsajd položaju izvlači prednost. Ovde treba dodati da se pod namernom odbranom smatra situacija kad aigrač zaustavi, ili pokuša da zaustavi loptu, koja je išla u vrata ili vrlo blizu njih sa bilo kojim delom tela osim ruku (osim vratara u kaznenom prostoru).
                          E to je ono što j..e naše kokoške, a ti praviš "nevešt" pa ne vidiš, i sve to nafiluješ "lepim makazicama Stojiljkovića"....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Srecno nasim predstavnicima, ukljucujuci i PFC, da imaju cime da se zabave i trose bodove u JSL. Odoka, sanse za plasman dalje: Partizan 85%, Spartak 55%, Radnicki 20%.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Potencijalni protivnici Partizana i Spartaka (ako prodju) u plej ofu za LE:

                              Winners of match involving Spain Sevilla CC: 113.000
                              Winners of match involving Russia Zenit Saint Petersburg CC: 78.000
                              Winners of match involving Switzerland Basel CC: 71.000
                              Winners of match involving Turkey Beşiktaş CC: 57.000
                              Winners of match involving Greece Olympiacos CC: 54.000
                              Winners of match involving Denmark Copenhagen CC: 34.000
                              Winners of match involving Portugal Braga CC: 30.500
                              Winners of match involving Romania FCSB CC: 27.500
                              Winners of match involving Belgium Gent CC: 27.000
                              Winners of match involving Belgium Genk CC: 27.000
                              Winners of match involving Slovenia Maribor CC: 22.500
                              Winners of match involving Israel Maccabi Tel Aviv CC: 22.500
                              Winners of match involving Netherlands Feyenoord CC: 21.500
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Partizan moze na Sevilju, Besiktas, Makabi TA ili Gent.
                                Spartak na Genk, Zenit, Bragu, Olimpijakos ili Fejenord.

                                To znaci da ove godine mozemo biti veoma srecni ako budemo imali jednog predstavnika u grupama LE, to je Zvezda. Toliko o velikom napretku srpskog klupskog fudbala na lestvici.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X