Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Младост из Лучана - Регион западне Србије. Јел је то беше упориште Бата Ђоре или његове најљуће опозиције. Какви фудбалски радници! Наравно да је ово намештено и да је постојала сагласност воља оба клуба. Шта ће у времену пред нама добити Младост видећемо. Довољно је да за договор зна председник, и два играча и то је то. Али овде су знале и клаџе јер је клађење уживо у другом било онемогућено, Дакле, све је јасно.

    Comment


    • Nemoj da pricas poluinformacije, ja sam se uredno kladio u drugom poluvremenu. Ako vec iznosis takve informacije, napisi u kojoj si to kladzi hteo da odigras i nije bilo moguce.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Било је приче по форумима да није могло да се клади. Јел си диго лову кад си се већ кладио

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nigde se ne spominje Partizan u izjavi, kao što ni Vučelić ne spominje Zvezdu. Pominjanje izvršioca krivičnog dela povlači za sobom reakciju državnog tužioca ili ako ne postoje dokazi za tu tvrdnju sledi tužba za klevetu, znaju to obojica.
          U tome i jeste lepota. A usput je jasno receno na koga se misli

          Posle današnjeg meča u Lučanima...

          Comment


          • Originally posted by kattamaran View Post
            U tome i jeste lepota. A usput je jasno receno na koga se misli
            Nedovoljno za tužbu, sasvim dovoljno za javnost. Pritom, sasvim opravdana reakcija, mora se jasno staviti do znanja javnosti šta se radi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Samo se pitam gde je nestala slatkorečivost i moć zapažanja kada ste vi u pitanju. Zaboravila se lakrdija sa derbija i gol sa atletske staze. Partizan da vas tako pokr'o Srbija bi stala. Zasedali razni okrugli stolovi i verovatno tekma poništila.
              Ne znam jel smo mi ili vi, gl. arbitru u BP pre meča uručili uramljenu sliku i plaketu da bi se u smiraju duela svirao smehotresan kazneni. Time se izbegao već viđeni poraz.
              Stvarno nznm o kojem poštenju priča čovek koji bio u izgnanstvu i na Interpolovoj poternici.
              Slažem se sa komentarom nekoga od dotičnih, nameštaju jedni i drugi samo VI vidite šta vama odgovora. Malo realnosti nije na odmet.

              Comment


              • Interesantno, fudbalska publika se uzelela fudbala posle zimske pauze, a Partizanovi funkcioneri namestanja.

                Comment


                • I Zvezdini klađenja...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Steta sto nije OFK Beograd tu da se lepo odigraju prelazi na kladionici - od 2:0 u 2:4 na Vracaru, onomad.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Vucela naravno u zivotu nije cuo za tamo neke kladionice...

                      Vučelić je dodao da se neregularnim stvarima mora stati na put.

                      "Nemamo dokaza da je namešteno, ali on nam nije potreban jer je sve viđeno. Drastična povreda igre, posebno imajući u vidu kladionice. Vlast bi trebalo da se oglasi, kao i Ministartstvo omladine i sporta. Ovo nikada nije radio nijedan klub u Evropi, a kamoli Partizan", zaključio je Vučelić i dodao da će Partizan ponovo pokazati na terenu da je bolji od večitog rivala.
                      https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-...iminal/vnrwg9n
                      Last edited by kattamaran; 18-02-18, 19:53.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Našao sam i snimak golova a i reakciju K CZv...
                        http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...namesta/287412
                        "„Posle današnjeg meča u Lučanima, Crvena zvezda želi da poruči javnosti da joj ne preostaje ništa drugo osim da se u potpunosti složi sa nedavnom izjavom predsednika našeg najvećeg rivala, Milorada Vučelića da se u Srbiji namešta! Vučelić je u pravu i kada kaže da se unapred zna rezultat 50 odsto mečeva u ligi."

                        Mada nisam video zašto su dva igrača isključena.
                        Neposredno pre no što će postić evro-auto-gol Šatara pokušava da napravi penal. Obema rukama vuče Jovanovića (mislim br.99) obara ga na travu, na 7-8 metara od sudije Vasića, ali ovaj ne reaguje. Tako da mislim da je ovaj šut glavom u svoj gol "iznuđen" jer se sudija pravio blesav....pogledajte.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Satara
                          Sudija
                          Super liga

                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment




                          • Napredovali smo za 4 mesta zahvaljujući Zvezdi i Partizanu.

                            Ako se pogleda koeficijent ove sezone, može se videti lep napredak i da smo u rangu gornje polovine tabele.

                            Da li je ovo početak nečeg novog i ozbiljnijeg što se tiče našeg fudbala, ili je samo čudo jedne sezone...videćemo...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Do kog mesta trebamo napredovati da imamo dva kluba u kvalama za LŠ ili čak jednog direktno u grupnoj fazi?

                              Comment




                              • https://www.facebook.com/nezvanicnor...type=3&theater
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X