Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda Partizan krade a Zvezda u 95-oj zabija za pobedu u kupu protiv Banata
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ocaj zivi, stvarno, i vise od toga.

      Comment


      • Ajde bre zabole nas za njih do pobede u derbiju.
        sigpic

        Comment


        • Vidim da bas pratite nase rezultate Kako mozete nesto da pricate a niste ni videli dal bio penal ? A to sto je 5 minuta produzeno to je vise stetilo Zvezdi nego sto joj pomoglo posto je Li Adi branio od 75.minuta
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Fudbaleri Banata nisu na pravi način primili poraz i eliminaciju iz Kupa Srbije od Crvene zvezde u 95. minutu meča. Gosti su najpre iskalili bes tako što su oštetili klupu za rezervne igrače na samom terenu, a onda su demolirali i svlačionicu, gde su se na njihovoj meti našle stolice i ormani.

            Delegat utakmice pozvao je policiju, kako bi sve snimili i napravili zapisnik. Nema sumnje da će disciplinski organi FSS imati pune ruke posla.
            A ponadali se mucenici,ne moraju sad biti i kaznjeni

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              koja je ovo sprdnja od lige
              "Dvojac iz Spartaka pred vratima Partizana
              Partizan kontaktirao tandem iz Spartaka - golmana Aleksića i napadača Mirića i sa njima postigao preliminarni dogovor."
              pola lige im filijale a ostatak "kupuju".. gle koncidencije da 3 dana pred tekmu sa spartakom, dogovore aleksica i mirica...
              pa u ovakvoj ligi ni mancester ne bi mogao da osvoji prvo mesto, znaci zlo.
              Delovao si mi kao objektivan covek do sada...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Cekajte, koga ono mi sve drzimo : Smederevo, Metalac, evo sad Spartak, koga jos ono, evo imamo 18 bodova sigurno. sto vise to bolje !!!!!

                Comment


                • Kao da je bitno kako i koga prolazite, onog trenutka kada naletite na nas to je to, vi ste vase odmrmorili.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Kao da je bitno kako i koga prolazite, onog trenutka kada naletite na nas to je to, vi ste vase odmrmorili.
                    Trebaju oni prvo doci do nas
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Delovao si mi kao objektivan covek do sada...
                      Sarkazam?

                      Comment


                      • Gledajte zutog u fazonu sta cu Tole je Tole !


                        v221913p0.jpg

                        Comment


                        • Realno bio je penal...
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Titula Mrk

                            Comment


                            • Raspored u sledecih par kola Zvezde i Partizana

                              11.kolo :

                              Zvezda - OFK Beograd
                              BSK - Partizan

                              12.kolo :

                              Partizan - Borac Cacak
                              Jagodina - Zvezda

                              13.kolo :

                              Zvezda - Partizan

                              14.kolo :

                              Partizan - Radnicki
                              Rad - Zvezda

                              15.kolo :

                              Zvezda - Vojvodina
                              Metalac - Partizan

                              Do kraja prvog dela sezone sem derbija mi nemamo neke opasnije meceve , sve bi ovo trebali dobiti , treba se pripaziti Radnickog ali mislim da cemo to uzeti , komsije imaju dosta teske meceve , docekuju Vojvodinu , idu Radu a ni u Jagodini nikad nije lako ... Ako uzmemo derbi ,mislim da je sampion odlucen

                              Velikim korakom smo ka tituli , Zvezda ce se verovatno boriti za 2 mesto sa Sevojnim i Vojvodinom
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jako interesantan mec ce se odigrati u Kragujevcu,tu bi najbolje bilo da se utakmica zavrsi nerijeseno!Tako bi Zvezda uchvrstila drugo mjesto zalosno,ali je tako!Takvo je stanje!No,vjerujem da ce se stvari promjeniti ,i da cemo poceti da igramo kao sto se i ocekuje od kluba Crvena Zvezda i nadam se da cemo se osvijestiti i krenuti da igramo jak fudbal,kakav i povremeno znamo da zaigramo i da srusimo Partizan,da se sredimo psihicki i konacno uzmemo titulu pa da igramo kvalfikacije LS..otisao sam malo dalje sa ocekivanjima,ali sve je to povezano Znam da mozemo i da imamo snage i znanja..


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X