Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ni ne čitam košarku izvini. Ne pratim košakraški klub od kako su braća Vučić protiv njega jer sam znao scenario unapred.

    Crveni za Dinamo kakve veze ima. To nije zanimljivo ni portalima ni ovde za komentarisasnje. Sigurno je pravično dodeljen.
    Ozegovic napravio faul u napadu,i nesto komentarisao,sudija dao njemu zuti,ali i drugi zuti igracu Dinama..zasto, nikom nije jasno

    Comment


    • Jel tebi Fiks jasno zasto nije svirao penal za Partizan?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ja posledniih 10 godina slušam navijače Partizana kako uvek plaču a osvojili su 70% titula.

        Koji su ti koji nameštaju za nas kad vi uzeste većinu titula? Šta mi ne umemo ni da namestimo, a prepošteni Partizan sa raznim Džombama i ekipom vezao 6-7 titula.

        Comment


        • Originally posted by Ventspils View Post
          Penal za Partizan nije dosudjen. Ruka se pomerala.
          Čist penal kao i za Vranje u prvom, oba penala nisu svirana zbog neznanja sudije.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ja posledniih 10 godina slušam navijače Partizana kako uvek plaču a osvojili su 70% titula.

            Koji su ti koji nameštaju za nas kad vi uzeste većinu titula? Šta mi ne umemo ni da namestimo, a prepošteni Partizan sa raznim Džombama i ekipom vezao 6-7 titula.
            Ko plače? Istripovao si se, samo sam fiksnog pitao jer vidim da mu nije jasno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Odavno nisam gledao utakmicum, kao vecerasnju u Surdulici, u najvisem serBskom rangu a da su akteri utakmice bili na bukvalno amaterskom nivou (iz ove male analize izuzimam ekipu i igrace Partizana ) :

              1. Sudijska trojka ... uzas, katastrofa, od glavnog pa do ponovnika:

              -Nedosudjen penal za Dinamo (dosudjen ofsajd)
              -Nedosudnen penal za FKP , igranje rukom igraca Dinama
              - Direktan crveni za Ozegovica zbog namernog udaranja protivnickog igraca, drugi zuti igracu Dinama (nisam najbolje video da li je bilo prigovora, ako jeste opravdan, ako je zbog "koskanja" , neopravdano, istog nije bilo )
              -Nedosudjen penal za FKP pred kraj utakmice, start nad Ozegovicem.
              Bezbroj pogresenis procena kod dosudjivanja faulova i ofsajda.

              2.Ekipa Dinama ... vise su proveli na travi nego aktivno igrajuci fudbal. Kondicije bez, bez ijedne smislene akcije... sledi im expresan povratak u drugu ligu ( svi znamo kako su se plasirali u najvisi rang )

              Rec o FKPu : iako stoji sve ste je (na FKP temi napisao Jugoslavija o radu uprave (prodaja najboljih igraca, preskupe i neadekvatne zamene), blago je reći da sam razocaran Djukicem i mjegovim radom u FKP (gledano sa "stručne" strane, kao navijac Czv sam naravno zadovoljan )


              P.S: da li je bio ofsajd kod gola Partizana?
              Last edited by Ja Civi; 29-07-18, 20:34.

              Comment


              • Radnicki dobar, odlican ... svako ko ih je gledao prethodne i ove sezone vidi se koliki je traLaLat upgrade.Jedan od boljih trenera u JSL, problem mu je temperament, ponasanje ( ili sta vec ) i nepostojanje kontinuiteta.

                Ako mu uprava dovede 2 najavljena igraca, Partizan ostane sa istim igrackim kadrom i trenerom, ne bih se iznenadio da napravi korak napred u plasmanu na tabeli.

                Comment


                • Nisam gledao i ne mogu da tvdim da je Zvezda pobedila jer joj je priznat gol iz ofsajda. Čak ni na ovoj slici...





                  ... ne možemo dobro videti dok stručnjaci ne povuku one razgraničavajuće crte.

                  Comment


                  • Jos kad bi update-ovao pravila igre...mozda ti ta situacija i ne bi bila toliko ocigledna...primera takvih golova koliko hoces...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Do 3 metra se toleriše.

                      Comment


                      • Jbt Ozegovic ladno bio u ofsajdu , cekamo naslove.

                        Comment


                        • Na stranu opus dobro poznate trol brigade sa bivseg foruma...pravila su vrlo jasna...samo je pitanje da li je Bondarenko pokusao kolenom da intervenise...a cini se da jeste...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • DjS5iUiW4AIbvAU.jpg

                            Comment


                            • Uglavnom, pravi derbi sa Radnickim, u ovom trenutku smo bolji bili, ali ima jos da se igra, Radnickom sve najbolje sa Izraelcima, uz Zvezdu najzdravija i najfudbalska prica u zemlji.
                              Attached Files
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 29-07-18, 20:54.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                [ATTACH=CONFIG]16178[/ATTACH]


                                A, pa čist ofsajd.

                                Moramo biti pošteni.


                                edit: kliknuo sam nekoliko puta na sliku... i što više klikćem sve je veći ofsajd.
                                Last edited by bounty hunter; 29-07-18, 20:52.

                                Comment

                                Working...
                                X