Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubedljiva igra i pobeda Partizana opet u senci sudijskih grešaka i lakrdija. Da sam danas umro ne bi znao da može da se sudi ofsajd na sopstvenoj sredini. Svaki meč do kraja moraćemo igrati jako jer će sudijske odluke na našu štetu biti sve učestalije.
    Što se tiče same igre da na golu Metalca nije briljirao Belić gosti bi se u Gornji Milanovac vratili sa pola tuceta. Najbolju partiju od dolaska u Bg prikazao je Tavamba. Sem što je razgrćao čuvare i stvarao višak uspeo je i da otključa bravu svemogućeg Belića.

    Comment


    • Ne postoji argument u prilog tvrdnje da je ono odluka bila slucajna. Dva metra iza poslednjeg igraca odbrane, pritom na nasoj polovini. Otimacina.

      Mogli smo barem pet komada da damo. Realizacija se mora podici na visi nivo.

      I jos nesto. Formacija sa dva spica je korisna za razbijanje bunkera, ali i dalje zelim da vidim naslednika Sase na desetki. Moca, Ciric, Vukic, Ilic, Mo: to je Partizan.
      Last edited by Bogi; 08-03-17, 16:58.

      Comment


      • Lepo bogami 2 napada 2 gola. Znaci Grof odlazi.

        Comment


        • Comment


          • Iz 1u2, fino.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • 181148-triple_facepalm_super.jpg
              Last edited by mr.gold; 08-03-17, 18:55.

              Comment


              • Cukaricki-Rad, 17-1 u sutevima i 1-1 na kraju..strasno
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Bruka u Novom Sadu po mom mišljenju.

                  Hteo sam na poluvremenu da igram 2 na Zvezdu iz sprdnje na 200 din i nisu mi dali u kladionici da uplatim. Zerobet kladionica inače.

                  Comment


                  • Meni su rekli u Brazilu da je dvojka blokirana, na poluvremenu. Klasika...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sramotno, sve u trecu ligu.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma niko nije lud, realno.

                        Comment


                        • Igrao sam na Zvezdu dobio 30-40eura na budale lopovske na poluvremenu, ali poslije ovoga samo lud moze navijati za njih goni ih.
                          I vojvodinu i njih izbaciti.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Zvezda mora da napada, jer jednostavno ne zna da se brani i to Grof mora da shvati. Primili smo 2 danas, primili smo na kraju od Partizana. Mi ne smemo da se povucemo, jer onda gubimo. Ovo za kladionicu je suvisno, jednostavno pre meca uplatite prelaz i obogatite se kad sve znate. Ja imam bet365 nalog i itekako je mogla dvojka da se igra na poluvremenu(proverio licno). Grof namestio da Boaci pogodi raslje i da Puskaric(koji nam je dao gol) da autogol. A sta bi bilo da je Mlegov sut usao na kraju za 3:3? Pazite, ja ne kazem da Zvezda (ili Partizan ili bilo ko treci nebitno) ne namesta i ne igra "cudne" utakmica, npr. ono protiv OFK je bio skandal, tako ocigledno, ali ovde nijedan gol nije sumnjiv, ovakvi golovi se cesto vidjaju. Golman nije nista mogao, nije kao da je pustio loptu, a greske u odbrani kao ove se svaki cas desavaju pogotovu u nasoj jadnoj JSL. Da ne prave cesto kikseve ne bi igrali u JSL za Zvezdu ili Vosu nego u nekoj normalnoj ligi.
                            Last edited by colchonero; 08-03-17, 20:54.

                            Comment


                            • Nema nista od Rusa, bar za sada. Bozovic ostaje. Rekao je posle utakmice da ne bi otisao ni u slucaju poraza, kao samo se "salio". Sad pitanje je sta se desilo posle one izjave o odlasku ili pre(mozda je bila neka svadja ili pritisak pa mu je pukao fitilj i izjavio to). Tu vec ima nekoliko varijanti o kojima moze da se polemise. Uglavnom sa ovom odbranom i taktikom branjenja ponovo cemo tesko do Evrope iako budemo prvaci. Mora to bolje.

                              Comment


                              • Jel ti stvarno misliš ili nećeš sebi da priznaš, da su ovde čista posla? Protiv Rada bi teško prestigli dva gola minusa a kamoli protiv zahuktale Voše na Karađorđu. Niste vi odigrali besprekorno drugi deo već je Voša iz ko zna kojih razloga prestala da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X