Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo sam molimo boga da daju taj gol, sad za vikend pre 90-tog inače bi opet gledali 6 minuta nadoknade.

    Comment


    • U nadoknadi je zabavnije.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Samo treba pogledati ovih par minuta, sto kaze Stanojevic, kad vam nasa liga nije valjala, sta vam u Evropi nije valjalo? Bas smarate, ne date coveku u miru da prati fudbal, i kada sve dobijete i dalje placete, do kada vise, derbi uvek pokaze sve.

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Samo treba pogledati ovih par minuta, sto kaze Stanojevic, kad vam nasa liga nije valjala, sta vam u Evropi nije valjalo? Bas smarate, ne date coveku u miru da prati fudbal, i kada sve dobijete i dalje placete, do kada vise, derbi uvek pokaze sve.


          Da, da...
          Ona poznata tekma, prvo navijačima nisu dali da uđu (igrači i uprava nisu hteli da izađu a zatim ova oružana pljačka...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post

            Da, da...
            Ona poznata tekma, prvo navijačima nisu dali da uđu (igrači i uprava nisu hteli da izađu a zatim ova oružana pljačka...
            Legendarno finale, jedino u istoriji finale kupa koje nije n završeno.

            Comment


            • Okej, samo moze li neko da odgovori na pitanje, kad vec odgovarate na post.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Koje pitanje?
                Ako misliš na Stanojevićevo pitanje zašto nije urađeno po propisima, ja bih odgovorio pitanjem, zašto na KZŠ priča o nečem sasvim desetom, zašto nije pričao o sudijskom guranju, jbg igrali ste "evropu", ili LE ili LŠ i šta će vama guranje sudija i pomoć bratskih klubova? Bahatost? To je onaj koji je pevao u svlačionici ...kako beše? Jel "Kurva umire"? ili kada sudije u kupu ponište regularan gol Milijaša zbog "ofsajda".
                Zašto su smanjili kaznu za "pola Mađar, pola ustaša"?
                Koliko je grača Partizana dobilo žute kartone zbog grubih startova sa leđa protiv Napretka?
                Last edited by nebitan; 26-09-17, 14:05.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Koje pitanje?
                  Ako misliš na Stanojevićevo pitanje zašto nije urađeno po propisima, ja bih odgovorio pitanjem, zašto na KZŠ priča o nečem sasvim desetom, zašto nije pričao o sudijskom guranju, jbg igrali ste "evropu", ili LE ili LŠ i šta će vama guranje sudija i pomoć bratskih klubova? Bahatost? To je onaj koji je pevao u svlačionici ...kako beše? Jel "Kurva umire"? ili kada sudije u kupu ponište regularan gol Milijaša zbog "ofsajda".
                  Zašto su smanjili kaznu za "pola Mađar, pola ustaša"?
                  Koliko je grača Partizana dobilo žute kartone zbog grubih startova sa leđa protiv Napretka?
                  Kad je zadnji put sviran penal za Partizan na derbiju?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Kad je zadnji put sviran penal za Partizan na derbiju?
                    Onda kada je bio
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Kad je zadnji put sviran penal za Partizan na derbiju?
                      Nemoj brate Kronose i ti, aman.... Ti si bar uvek bio objektivan...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Nemoj brate Kronose i ti, aman.... Ti si bar uvek bio objektivan...
                        Dopunjujem komsi spisak.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Posebnu paznju treba obratiti na Ivanovica iz Spartaka. Videlo se i pre dve, tri sezone da ima stofa, ali ove sezone bas bas dobro igra. Da je Terzic umesto kombinacije Milosevic-Ilic iz Spartaka doveo njega, mozda cak ne bi bilo baceno 350k evra.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post

                            Činjenica je samo da je Partizan zatvorio mnogo više utakmica poslednjih 25 god nego Zvezda i da je to sramota za državu Srbiju, jedna od većih.
                            Sramota za drzavu je sto je jedan tim zatvarao vise od drugog? Sta ti pricas?
                            Pre bi sramota bila sto se cela zemlja gasi, a u svim vaznijim sportovima formalno se takmici 8,10, 12 ili 16 klubova, a fakticki samo 2.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Mudrinski 6 do 8 meseci van terena.
                              Lalatovic je uspeo za sada da zadrzi tim u POu bez kicme tima od prosle sezone (Radonjic, Stojkovic, Ozegovic).Mudrinski mu je bio jedini spic na raspolaganju.Bas me sada zanima forma Cukarickog do zimskog prelaznog roka, veliki izazov za Lalata.
                              Kao sto rekoh pre pocetka sezone, ocekujem ih na cetvrtoj poziciji i u evropi na kraju sezone.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Naravno ovde nema postova. Da je umesto crno belog bilo crveno belo, bilo bi bar 3 posta, realno. Da se ne lažemo. Al ja neću da pominjem ništa.

                                Comment

                                Working...
                                X