Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • konacno jedan pravi derbi bez i jedne mrlje,dobra igra obadvije ekipe i dobro sudjenje na tribinama uvijek standardno praznik za oci a u ovom trenutku je pobjedio za nijansu bolji protivnik nase neiskustvo je krivo za promasene sanse...ali sta bi bilo kad bi bilo...

    Comment


    • Bas da je bilo dobro sudjenje, ne bih rekao. Propustio je Mazic par zutih kartona i mislim da je ono na kraju morao da bude crveni karton, no however.
      sigpic

      Comment


      • mislim da je jedino pogrijesio sto nije dao zuti karton mislim da je kovacevic u pitanju kod onog hvatanja rukama za nogu partizanovog igraca...ali to je sitnica za razliku od nekih predhodnih utakmica
        Last edited by duka79; 18-10-14, 21:20.

        Comment


        • Uzeli tri boda i izbacili zvezdu iz borbe za titulu(a mozda i za 2 mesto) i to golom drince iz slobodnjaka ne moze biti lepsi scenario. Zvezda je klasu ispod Partizanu to se vidi u svakom segmentu. Mazic je bio katastrofalan prvo ne da zuti karton za povlacenje za nogu u kontranapadu pa posle ne da cist crveni itd. Skuletic je promasio sve sto se moze promasiti, i da ona sansa jovica na pocetku iz cistog ofsajda ne mogu da zamislim sta bi bilo da je to pogodio ali eto jovic nas je castio onim promasajem. I da kakav start GOSPODINA NIKOLICA mislim da je ovo najbolji skor u poslednjih 20 godina ako ne i vise (ne mogu da nadjem koji je najbolji pocetak partizana ikada ako neko moze neka kaze) a i najbolji start bilo kog srpskog tima u tom periodu.
          26 JE TU
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Vidim već nas izbacili u borbi za titulu, polako rođaci. A vidim nećemo čak ni na drugo mesto, pa ima tek da se igra, tek će biti kikseva.
            Last edited by Lord Aleksoni; 18-10-14, 23:13.

            Comment


            • Da nece Gavric, Kovacevic, Bosancic da preokrenu sezonu? Uz svo postovanje prema par vasih talentovanih igraca, rekao bih da je Vojvodina ozbiljnija ekipa. Drzite se vi basketa ove godine, necete se puno ovajditi od fudbala. Mozda neke sledece sezone.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Da nece Gavric, Kovacevic, Bosancic da preokrenu sezonu? Uz svo postovanje prema par vasih talentovanih igraca, rekao bih da je Vojvodina ozbiljnija ekipa. Drzite se vi basketa ove godine, necete se puno ovajditi od fudbala. Mozda neke sledece sezone.
                Да Партизан и Звезда не играју лигу у наредних 10 година, Војводина би опет била трећа или четврта или која већ.

                Comment


                • Pozitivno me je iznenadila Zvezda, mislio sam da su slabiji. Imala Zvezda bolje sanse u prvom poluvremenu, ali rasvestio je Marko momke na poluvremenu tako da je doslo sve na svoje mesto u drugom. Meni samo nije jasno zbog cega se onaj Jovic predstavlja kao mega giga super talenat, zbog cega tolika zastupljenost u medijima, zaista ne razumem. Ima decko potencijal, ali da ce biti neka velika zverka u svetu fudbala, to nece.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Da nece Gavric, Kovacevic, Bosancic da preokrenu sezonu? Uz svo postovanje prema par vasih talentovanih igraca, rekao bih da je Vojvodina ozbiljnija ekipa. Drzite se vi basketa ove godine, necete se puno ovajditi od fudbala. Mozda neke sledece sezone.
                    Gavrić najlošiji igrač u istoriji večitih derbija, kakva laž i prevara od igrača,nešto slično kao što je ovaj Lalatović laž i prevara od trenera.

                    Originally posted by PRINCE View Post
                    Pozitivno me je iznenadila Zvezda, mislio sam da su slabiji. Imala Zvezda bolje sanse u prvom poluvremenu, ali rasvestio je Marko momke na poluvremenu tako da je doslo sve na svoje mesto u drugom. Meni samo nije jasno zbog cega se onaj Jovic predstavlja kao mega giga super talenat, zbog cega tolika zastupljenost u medijima, zaista ne razumem. Ima decko potencijal, ali da ce biti neka velika zverka u svetu fudbala, to nece.
                    Dečko je 1997. godište, derište, baš bih voleo nekog iz njegove generacije širom sveta a koji će po tvom mišljenju pri tom biti superstar igrači da vidim u ovakvoj utakmici. Pri tom momak kida među sovjim vršnjacima, a i najtežem protivniku kojeg je Zvezda ove godine imala u Moskvi je dao gol. Dodao bih na kraju, na stranu ovi promašaji danas, da je Jović već sada bolji igrač i od Rakića i od Despotovića, preostala dva napadača Zvezde, baš ni najmanje ne sumnjam u ovo što sam rekao.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Da nece Gavric, Kovacevic, Bosancic da preokrenu sezonu? Uz svo postovanje prema par vasih talentovanih igraca, rekao bih da je Vojvodina ozbiljnija ekipa. Drzite se vi basketa ove godine, necete se puno ovajditi od fudbala. Mozda neke sledece sezone.
                      Ma ne, ti nam zabrani da se nadamo i da zelimo nesto. Oktobar je, opusti se, drzi se svako onoga sto je predmet njegovog interesovanja, smernice nisu potrebne. A mozda i ove sezone.
                      UEFA nas je unazadila 2 godine, druga bi se pesma pevala ove godine, ali nije bitno, jer nista sada nema od toga. Ima jos vremena...

                      Comment


                      • Ljudi, budite malo ozbiljni.Vojvodina je jednom bila druga(sezona 2008/2009) i jednom prilikom zamalo druga(ali izgubila u poslednjem kolu od Bezanije ili tako nekog tima u sezoni 2006/2007), oni mogu samo da budu drugi ako se neko od vecitih bas raspadne.Alal njima vera za ove rezultate, ali kada je najbitnije i kada budu imali veci pritisak na ledjima gubice meceve pre svega od manjih beogradskih timova, zato sto tu redovno gube bodove.

                        Comment


                        • Odlican pedagoski nastup Lalatovica, koji ce se vratiti na dobro, ubedjen sam
                          "Luka je mogao da bude junak, da je iskoristio šanse, pogotovo prvu. On je mlad igrač, nemam šta da mu zamerim. Ovo je bio veliki izazov za njega. Pokazao je da je biser i da je pred njim sjajna karijera".

                          Spoiler
                          U pobedi se ne ponesi , u porazu se ne pokudi
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Nije tajna da je Jović projekat Terzića, e sada koliko ćemo platiti da on izgura svoje to ostaje da se vidi. Ja cijenim 1-2 titule, pa recimo neka svađa sa nekim recimo 4-5 trenerom i onda odlazak za siću. Sa punim džepovima Zvezdana Terzića.

                            Samo privatizacija, ako treba i za 1€.

                            Comment


                            • Gospodina Nikolića sada niz njegovog tima u JSL nimalo ne iznenađuje. Prošle sezone usta nije mogao da zatvori od čuđenja Zvezdinim nizom. Ali na te manire sa iste adrese su nas već navikli.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                .

                                Dečko je 1997. godište, derište, baš bih voleo nekog iz njegove generacije širom sveta a koji će po tvom mišljenju pri tom biti superstar igrači da vidim u ovakvoj utakmici. Pri tom momak kida među sovjim vršnjacima, a i najtežem protivniku kojeg je Zvezda ove godine imala u Moskvi je dao gol. Dodao bih na kraju, na stranu ovi promašaji danas, da je Jović već sada bolji igrač i od Rakića i od Despotovića, preostala dva napadača Zvezde, baš ni najmanje ne sumnjam u ovo što sam rekao.
                                Igrala i u Partizanu deca njegovih godina, pa su odskakali kvalitetom u odnosu na celu ligu, i sa razlogom nazivani velikim talentima. A ovaj mali nazvan Falkao jer je dao gol na prijateljskoj tekmi.

                                Comment

                                Working...
                                X