Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan ocajan dan za srpskog murinja i 'naseg fudbalskog super-intelekta Maksimovica'! to stoji..ali toliko se radi protiv nas,da to vise ni i diskretno ne pokusavaju da demonstriraju,nego potpuno nam stavljaju do znanja,da zele Zvezdu da uniste!Sve ima svoj kraj,nadam se i potpuni,za Karadzica i drugove.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Zvezda u 7 igra.
      http://www.soskanal.net/emisije/secanja/
      Cuj prvi maj

      Comment


      • @Duka
        Svi su bre protiv vas i zele da vas uniste....jer bez slabe Zvezde nema ni slabe Srbije...vi ste zadnji stub odbrane nase drzave i istorije....

        Comment


        • Cemu ta ironija!Govorim iz prilozenog..nema paranoje,sve se vidi,zadnja prica u vezi s tim,je mec sa Jagodinom.Zasto vi navijaci ostalih klubova ne zelite da vidite ono sto vide i poluslijepi zivalj!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Kao prvo pozz svima ja sam nov ovde
            Kao drugo ..jeste da je sudija ostetio Zvezdu ali isto tako je i na Karadjordju sudija ostetio Donji Srem .. a o tome niko i ne prica..
            Inace ,realno juce je X bio najrealniji rez.
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Dobrodosao sugradjanin, konacno neki Firmas ovde. Trebalo mi dosta vremena da prepoznam Karadjordje, nikada nisam video stadion sa juga.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Hvala ,mada ja i nisam Firmas nego samostalni navijac.
                Inace necu da se svadjam ali posto vidim to "vecito" peckanje izmedju navijaca Zvezde i Partizana tipa sta je draze..kad tvoj tim pobedi ili rival izgubi..
                Ja cu reci samo jedno.. da me neko pita dal bi pristao da Vosa ispadne iz lige da blizanci budu 5 i 6 a da sampion bude OFKa ,ia bih pristao istog trena,jer bih onda znao da se ne namesta u ligi i samim tim motiv je veci i kod igraca i kod navijaca bilo kojeg kluba.(motiv koji tera igrace da daju sve od sebe a nas navijace da punimo tribine)
                Last edited by kimi; 04-11-12, 10:14.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Pozdrav kimi, dobrodosao!

                  Comment


                  • @Duka

                    Vidi ovako, da se radi kontra Zvezde (citaj Tole) radi se. Ali okrivljivati samo i iskljucivo Toleta za opste sranje u klubu je budalastina. Koliko Tole vuce Partizan, jos vise Zvezda (citaj Despicable od Sopota) urusava klub. Celavac je u javnosti poceo da nastupa bezobraznije od Toleta sa stavovima i izjavama koje svakog iole krstenog navijaca/pristalicu direktno karakterisu kao mangulicu u sezoni parenja.
                    Last edited by tantuz; 04-11-12, 10:37.

                    Comment


                    • Hvala vam.
                      Inace sto se danas tice ,s obzirom kako Rad igra ,ocekujem da ce nas razbiti u igri ,a u golovima ce biti tesno,ali realno pobeda Rada sa 1 golom razlike.
                      Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                      Comment


                      • Onakvo loše sudjenje nikad ne sme biti opravdanje. Ako mi ne možemo da za celo prvo poluvreme napravimo jednu šansu na našem stadionu, onda o čemu pričamo. Jeste da nam sudije već godinama sve po spisku, jeste da je cela sudijska org na platnom spisku Toleta, ali i da mi igramo loše , igramo. Mi se od početka prvenstva provlačimo. Jedva. Pa ne može stalno. Nemamo igru, odbrana nam je užasna. Mislim da zaista užasna politika svih ovih godina ove uprave više ne može da stalno optužuje Toleta i FSS za naše neuspehe. Ono što je jedino jasno , da Lukić i co mora da se protera podhitno, jer dok su oni tu mi nikad nećemo videti titulu. To što mi tonemo sve dublje zna se ko je kriv. Setite se šta je lukić pričao kad je došao. Prve godine će stvarati tim, mladi tim. Setite se ko je sve igrao tad. Druge godine titula, treće dominacija i Evropa. itd... A gde smo mi? I za to je kriv Tole? Jeste kako da ne. tole je čovek biznismen, ko mu više plati njemu pomaže. Lukić se zavadio sa svima u FSS prvog dana. i naravno da smo na crnoj listi već godinama, uz to i da dodamo (ne)kvalitet stručnog štaba i igrača, tu se svaki razgovor završava.
                        Najveće od svih mi je razočarenje u navijače. Oterali su i Dentanu, Dzaju, Piksija a ne mogu (neće) ovog sopotskog ljeksa. E pa onda nek i dalje gledaju kako Partizan osvaja i 6.u titulu uzastopnu, pa 7, pa 8, a mi ćemo i dalje da krivimo Toleta...
                        Ja ovde završavam sa našim fudbalom. Dokle god se ova bagra ne raztera iz svih sfera Srpskog fudbala ja to više neću gledati.

                        Comment


                        • Ja ne znam zasto je bilo lose sudjenje?
                          Sudija je napravio samo 1 veliki kix na konto penala za Jagodinu.
                          Pre toga 2 puta je propustio da pokaze 2 cista zuta kartona igracima Zvezde zbog ostrih startova ,prvi slucaj je bio samo faul a u drugom cak ni faul nije sviran..
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Kiks koji je preokrenuo tok utakmice.

                            Comment


                            • Od prvog momenta pricam da sudija nije najzasluzniji za poraz, ali da je sudio lose jeste. Svaki kontakt je sviran kao faul, mnogo seckanja igre, Zvezdi je dosudjeno vise faulova iako je imala posed, sprecavao je brzo izvodjenje prekida a onda je produzio mec na 3 minuta bez obzira na besomucno izlezavanje i odugovlacenje i na to je dodao 30ak sekundi iako je Jagodina u zaustavnom izvrsila dve veoma dugacke izmene.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Aj sad.. msm da preterujete u analizi ,kad se jedan sudija ocenjuje neces gledati kad je piskio i kakio..
                                Celavi je ostetio Zvezdu jer je dosudio penal umesto faula na 17m. Sto se tice kartona slobodno uverenje sudije.. po meni ispravno zuti karton za Zvezdinog igraca jer lopta ipak nije bila upucena tom Jagodincu koji je fauliran.

                                U ostatku tekme sudija je bio prilicno dobar ,i nije previse seckao igru sto mi se jako svidelo ,malocas sam spomenu 2 greske na stetu Jagodine i jos jedna kada je sviran faul u napadu pa je jos Jagodinas dobio zuti a jasno se videlo da je Zvezdin igrac napravio faul.
                                Ali ovo su neke nazovi sitnice koje mogu da promaknu sudiji ali ipak ne uticu na rezu sem ako neki taj eventualni zuti karton ne bi bio drugi zuti.. e onda vec indirektno moze uticati na rezu.

                                A zelim jos jednom da se vratim na mec Donji Srem - Zvezda .. gde su sremci jasno osteceni za crveni karton ali ne vidim da ovde iko to uzima u obzir..
                                Dakle .. zakljucak je .. sve moze osim ako "nas" ostete ..

                                ps kad je Vosa ispala od Rapida svi skocili na sudiju ,a ja prvi na trenera,Pavlovica i Trajkovica jer su njih 3 bili najveci krivci za ispadanje.. da Zagor nije branio 2-1 iz NS sto je inace dobro radio.. da retard Pavlovic nije dobio crveni bez IKAKVE potrebe.. ili Trax da flasterom zalepi ruke uz telo..
                                Zar je sudija kriv sto mi nismo imali ni jednu sansu? Jel sudija kriv sto je Pavlovic uleteo ko drvoseca onom pa je dobio crveni?
                                Jel sudija kriv sto je Trax iako lagano ali ipak laktao? A zasto?? Kad znas da ce jedva cekati da napravis sranje i odmah da te kazne..
                                Last edited by kimi; 04-11-12, 11:03.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X