Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne mogu sigurno da pljujem po svom klubu. Svakako trenutno stanje nije krivica nijednog kluba ni saveza, vec drustva u kojem zivimo. Izvinjavam se sto ne mogu bas svaki put da pljujem po celoj situaciji, sto ne znaci da me ista manje frustrira nego bilo koga, ali nisam ovde da izbacujem zalopojke. Necu se gaditi uspeha, sta sad, kriv sam, ne mogu da prestanem da volim klub dok je ovako pa da ponovo pocnem kada se normalizuje i postane posteno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Pa ne mogu sigurno da pljujem po svom klubu. Svakako trenutno stanje nije krivica nijednog kluba ni saveza, vec drustva u kojem zivimo. Izvinjavam se sto ne mogu bas svaki put da pljujem po celoj situaciji, sto ne znaci da me ista manje frustrira nego bilo koga, ali nisam ovde da izbacujem zalopojke. Necu se gaditi uspeha, sta sad, kriv sam, ne mogu da prestanem da volim klub dok je ovako pa da ponovo pocnem kada se normalizuje i postane posteno.
      Да, али слободно можеш да укажеш на све аномалије јер сте у пакету и ви и Партизан заштићени на уштрб мањих који са далеко мањим буџетима немају дугове и пливају добро у лиги, побјеђују вас и играју лијеп фудбал ..... А док год на било који начин прикриваш систем који вас је у провалију довео иако наизглед добро гурате, нећете ни изаћи из провалије. Зар не мислиш да би се много тога окренуло на боље да је Звезда ове или неке друге год. била 10-та или 5-та у лиги ако је екипа за тог мјеста
      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 18-04-13, 19:14.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Najveci problem srpskog fudbala nisu CZ i Partizan, vec sto se kriminal uvukao svuda, pa i u te divne klubove koji igraju jos lepsi fudbal i jos bolje stoje na bankovnim racunima. Da li stvarno mislis da se takav sistem moze magicno promeniti? Da ce se Falji, Hadzi Milovanovic, Keka, Majami odreci svog dela kolaca da bi se u Srbiji igrao lep i posten fudbal? Gde vi zivite pobogu?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Elem utakmice 24. kola igraju se u terminu subota, nedjelja od 16:00 uglavnom.

          Gledajući parove, teško je neku utakmicu proglasiti za izraziti derbi kola i utakmicu velikih očekivanja ali utakmice koje vuku ka tome bi mogle biti

          Jagodina - Radnički Niš
          Sloboda Point - Javor
          Partizan - Rad
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Neso slazem se, ali znas kako .. zamisli varijantu da je Vojvodina ili OFKa ili stajaznam Jagodina ljubimac svih i da stalno oni budu prvaci da duguju i bogu i narodu i nikom nista.
            Kako bi se ti ponasao u takvoj varijanti?
            Ispade da sad svi treba da navijamo za to da nam sto vece "face" vode nase klubove da bi bili prvaci.
            Uostalom nije meni toliko ni stalo do toga da Vosa bude sampion, ali mi jako smeta kad neko likuje msm ovo se ne odnosi na tebe, dakle kad neko likuje kako "dominira" i slicno...
            Al definitvno se slazem..kakva drzava takav fudbal.. a najgore je u tome sto krivci za to nisu oni nego mi!
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Ma nismo ni mi, ali to je duga prica i ne za ovo mesto i priliku. Svakako da bi mi bilo teze da je tako, ali ne bih se samoubio. Mislim, da se razumemo, koliko god to sebicno zvucalo, da mi neko sada ponudi da recimo 5 godina Zvezda bude uspesna, a da reprezeentacija ne uradi nista prihvatio bih odmah.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Meni je svejedno dal je Vosa uspesna dok god je to uradjeno na posten nacin.
                Znaci ako smo katastrofa a ostali mnogo bolji na posten nacin i ako bi zbog toga ispali iz lige pa boze moj..
                Ali niko ovde nije corav pa cak ne moras ni biti blizak s nekim da bi znao na koji nacin se igra kod nas i prosto da neko ostane slep ili ravnodusan na to je prosto ne moguce.
                Ranije si spomenuo da je jedino Obilic bio prvak blabla .. brate mili ,na papiru jeste bio , ali msm da svako zna kako i na koji nacin i zbog koga.
                Necu zaboraviti kada je Okuka bio trener Vose pa nama je na svakoj tekmi bio dat crveni karton pa cak je i sam Okuka javno reko .. ljudi aj da mi svaku tekmu pocnemo sa 10 igraca onda barem znam kako da postavim igru itd itd.
                Eto ti .. kad jedan Okuka okoreli cigan tako nesto izjavi onda ti je sve jasno.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Cuj Vojvodina nekad nesto uradila na posten nacin. Tukli tudjeg trenera. U nemogucnosti da dobiju utakmicu napustili teren, uvek skandal uvek frka. Trebalo je Vojvodinu nekoliko puta zestoko sankcionisati a nadam se da ce je u skorije vreme neko i odrapiti onako dobro da ne moze da se dugo oporavi.

                  Comment


                  • A sta ste vi uradili na posten nacin??
                    Dal je neko tuko Piskavca ja to ne znam a ne znas ni ti!
                    Sto se kupa tice video i sam da si hteo da vidis ,a ja nemam problem stim da su nas recimo izbacili iz lige ili nesto slicno.
                    Ali posto su i sami uvideli da su napravili tesko sranje ,nasli su kompromis.. vama ipak pripao kup ,naglasavam pripao, a mi prosli sa smesnom kaznom.
                    Takodje se slazem da bi trebali da daju zabranu NS da organizuje finale kupa u narednih 10g. zbog onog smesnog izgovora za odustajanje prosle sezone.

                    Ali kao sto i sam vidis razlika izmedju nas i vas je u tome sto mi priznamo msm na navijace nasa sranja za rasliku od vas..
                    Ja samo zelim da vas pitam vi kao "navijaci" koliko ste zivota uzeli do sada?
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Originally posted by kimi View Post
                      A sta ste vi uradili na posten nacin??
                      Dal je neko tuko Piskavca ja to ne znam a ne znas ni ti!
                      Sto se kupa tice video i sam da si hteo da vidis ,a ja nemam problem stim da su nas recimo izbacili iz lige ili nesto slicno.
                      Ali posto su i sami uvideli da su napravili tesko sranje ,nasli su kompromis.. vama ipak pripao kup ,naglasavam pripao, a mi prosli sa smesnom kaznom.
                      Takodje se slazem da bi trebali da daju zabranu NS da organizuje finale kupa u narednih 10g. zbog onog smesnog izgovora za odustajanje prosle sezone.

                      Ali kao sto i sam vidis razlika izmedju nas i vas je u tome sto mi priznamo msm na navijace nasa sranja za rasliku od vas..
                      Ja samo zelim da vas pitam vi kao "navijaci" koliko ste zivota uzeli do sada?
                      Ja samo zelim da naglasim da je svaka diskusija sa nekim ko navija za i iskreno voli FK Vojvodina po meni besmislena. Ti za mene iskreno ne predstavljas nekoga ko moze da bude ok lik. A to sta je FK Vojvodina mislim da nema dovoljno mesta da se opise nivo bede i jada koji poseduje taj smesni kolektiv.

                      Ako ti nesto znaci, kad igraju Vojvodina i Zvezda nije mi nimalo zao kad Zvezda dobije.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 18-04-13, 22:29.

                      Comment


                      • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                        Да, али слободно можеш да укажеш на све аномалије јер сте у пакету и ви и Партизан заштићени на уштрб мањих који са далеко мањим буџетима немају дугове и пливају добро у лиги, побјеђују вас и играју лијеп фудбал...
                        Zauvek ce i da ostanu ,,manji''. Smesni budzeti, smesne plate igracima, nikad ne mogu da prodaju igrace za novac koji mogu Partizan i Zvezda. Pobede jednom u 20 utakmica i onda se automatski istripuju da imaju sistem a ustvari ne mogu da izrastu u nesto vise i zauvek ce biti u senci. Kakav crni lep fudbal...mozda na momente a ti momenti su 10 minuta utakmice. Narednih 100 godina su prva 2 mesta Zvezda i Partizan. Do drugacijeg epiloga moze da dovede neki hiroviti milijarder koji nema preca posla nego da baca pare na srpski (nizerazredni) klub a to nece skoro. Spominjao je Nebojsa.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma kakav lep fudbal vidis da covek nema predstavu o cemu prica, Vojvodina ima gol razliku kao da se fudbal igra motkama pa ne moze niko da ugura gol, Jagodina isto. Cak se moze reci da su to dve ekipe koje igraju najruzniji fudbal u ligi izuzimajuci beznadezne slucajeve poput smedereva i bska. Nabiju se svi u 30 metara i cekaju.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ma kakav lep fudbal vidis da covek nema predstavu o cemu prica, Vojvodina ima gol razliku kao da se fudbal igra motkama pa ne moze niko da ugura gol, Jagodina isto. Cak se moze reci da su to dve ekipe koje igraju najruzniji fudbal u ligi izuzimajuci beznadezne slucajeve poput smedereva i bska. Nabiju se svi u 30 metara i cekaju.
                            Ima lepog fudbala kad bljesnu 5 minuta u prvom i 5 minuta u drugom poluvremenu. Od 60.minuta niko i ne moze da igra, samo stane vreme i kraj utakmice. Odlicne su to predstave kad niko ali niko (sem Zvezde i Partizana) nema preko 30 datih golova u 23 kola. Voimja oca
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Вама генерално фали више оптимизма, елена, вјере у боље .....

                              Млади људи а такве приче, утопије и црњаке просипате ..... Наравно да може да се промјени и наравно да ће и неко други једног дана бити првак а тај дан није далеко.

                              Прво овај из НС не би требао толико да потцјењује свој град и клуб, а нека навија за кога хоће.

                              Друго, Не схватате причу али кад се обистини неће ни вјечити имати тај буџет и мегаломанске плате ако буду само дугове производили и изгледали тако смјешно у европи као што изгледају

                              То је чист мазохизам причати како садашње не ваља а подржавати то исто да остане заувијек.
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 18-04-13, 23:49.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Originally posted by ФК Борац Бања Лука View Post
                                Вама генерално фали више оптимизма, елена, вјере у боље .....
                                Nevezano za fudbal, oni su samo realni.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X