Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Braticu

    Comment


    • Ванвасионска атмосфера на стадиону имена Маракана !

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ванвасионска атмосфера на стадиону имена Маракана !
        Otkad Brazilci igraju ovako rano?

        Comment


        • Не спрдај се Дауда.

          Comment


          • Lazovic za otklanjanje dileme o pobedniku
            A Dauda najzasluzniji za gol

            Comment


            • Nenad lagano ubaci hettrik

              Comment


              • Au kakva utakmica u NS!!! Ne pamtim kada sam zadnji put gledao ovako dobru tekmu!!
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Au jbte. Cela uprava Slobode i strucni stab blizu odluke da skroz batale fudbal. Pa ne mozes da imas zdravu pricu u ovoj mafijaskoj zemlji, naravno.

                  Posle skroz nebitne utakmice, upao bata sa gorilama u svlacionicu gostiju, izvukao Piskavca, ubacili ga u neku sluzbenu prostoriju i isutirali uz vadjenje oruzja i pretnje da ce tu da ga odrobijaju. Dosao pandur, ovi mu rekli ajde gubi se i lik pobegao glavom bez obzira. Srecom delegat naisao i onda su se smilovali, kazu iz Slobode da bi svasta bilo do kraja.

                  Protokol potpisan tek posle ponoci sinoc, jer je vrsen pritisak na delegata da nista ne udje u zapisnik, ali je on na kraju napisao da je kraju udaren samo trener gostiju.

                  Jebes nas fudbal vise, to je u kurcu odavno.
                  I ja sam danas cuo za ovo, sa drugog foruma je post. Ako je istina, izbaciti Vojvodinu iz lige. Znam sta to i za mene znaci, idem povremeno na utakmice i ne samo kada dolaze veciti, ali ovo je strasno van svih normalnih granica. Naravno, nijedan mainstream medij nece smeti o ovome da pise i izvestava, bice baceno pod tepih i zdravo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ja sam sokiran ukoliko je ovo tacno posto me ne bi cudilo da jeste ALI !!! s obzirom da kao sto ovde pise rec je o nebitnoj utakmici..onda postavljam pitanje zasto bi se ovako nesto onda uradilo?? Osim ako neko zeli da poremeti atmosferu u klubu pred kup mec.

                    I jos jedna stvar.. zasto bi se klub izbacivao iz lige za ovako nesto ako je sve to istina uopste?
                    Klub nije privatno vlasnistvo barem nije na papiru , tako da zasto bi klub ispastao?
                    Uostalom zasto se onda zvezda ne izbaci iz lige zbog duga koji ima? Zasto im ne presku struju itd itd itd ..

                    S obzirom da je ovo Srbija ,sve je moguce ali iskreno nekako mi ovo deluje suvise neverovatno da bi bilo istina a pogoto sto nema ama nikakav znacaj rezultat te utakmice zbog cega je verovatno i bila tako dobra tj lepa za gledanje.
                    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                    Comment


                    • Originally posted by kimi View Post
                      Ja sam sokiran ukoliko je ovo tacno posto me ne bi cudilo da jeste ALI !!! s obzirom da kao sto ovde pise rec je o nebitnoj utakmici..onda postavljam pitanje zasto bi se ovako nesto onda uradilo?? Osim ako neko zeli da poremeti atmosferu u klubu pred kup mec.

                      I jos jedna stvar.. zasto bi se klub izbacivao iz lige za ovako nesto ako je sve to istina uopste?
                      Klub nije privatno vlasnistvo barem nije na papiru , tako da zasto bi klub ispastao?
                      Uostalom zasto se onda zvezda ne izbaci iz lige zbog duga koji ima? Zasto im ne presku struju itd itd itd ..


                      S obzirom da je ovo Srbija ,sve je moguce ali iskreno nekako mi ovo deluje suvise neverovatno da bi bilo istina a pogoto sto nema ama nikakav znacaj rezultat te utakmice zbog cega je verovatno i bila tako dobra tj lepa za gledanje.
                      Па чекај је л Бата ту наступао као Бата у својству физичког лица или као Бата први човек Ф.К. Војводине ? Када овлашћено лице иступа у својству представника правног лица за прекршај правне норме одговара правно лице (било да се ради о непоштовању норме у било којој грани права), док евентуално Бата може да одговара за неко од кривичних дела против личне слободе, као и кривичних дела против живота и тела, те и кривичних дела против части и угледа.
                      Дакле, ако је ово тачно прво Војводина треба да трпи санкцију, па за њом и сви остали, а као пример бих ти навео Јувентус и фарсополи.

                      Comment


                      • Nije stvar tu samo do utakmice, ima u odnosa od ranije, tu je bilo uvlacenja u onu stvar jedni drrugima, borba protiv blizanaca i ostale gluposti. A onda neki dogovori nisu prosli, sportski i ekonomski. Samo sto zbog toga ne treba da ispasta Piskavac.

                        I da li stvarno poredis dugove sa gazenjem i pretnjama pistoljem Da se ogradim jos jednom, ako je isina, takva kaubojstina bi morala da bude kaznjena najstrozije.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Moje poredjenje je bilo cisto zbog radi uopstenog odnosa. tj pre svega ...ah.. ko je razumeo shvatio je sta sam hteo reci.
                          Opet jedna novina za mene.. kakvi dogovori nisu prosli?
                          Koliko ja znam oni su bili ogorceni jer smo vas pobeili u zadnjem kolu proslog prvenstva tako da ukoliko je ta tekma bila namestena u tome ste i vi ucestvovali.
                          Takodje na zadnjoj tekmi u Uzicu je bilo varnica .. stim u vezi ja ne vidim neko uvlacenje u proslosti.

                          Na kraju krajeva ko je ta osoba koja je uopste ovo sve napisala? Jer je ocigledno ta osoba morala biti svo vreme prisutna kada je tako verno prenela od a do s dogadjaje.
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Na pocetku posle sezone su odnosi bili sjajni, cak su imali neku ideju tesne saradnje klubova da se priblize Zvezdi i Partizanu, onda je bilo dogovora oko Kasalice i Maksimovica, onda je bilo oko jos jednog iggraca, onda je dosla ta poslednja utakmica u sezoni, onda su dosla neka prepucavanja preko telefona itede. Ovo su sve spekulacije, ali ocigledno da ima bar malo istine, jer se ovo ne desava u normalnim uslovima.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ма све вам је то прича из категорије "рекла казала" ко зна шта је ту истина.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ма све вам је то прича из категорије "рекла казала" ко зна шта је ту истина.
                                Potpuno se slazem, i zato se i ogradjujem. Samo ne verujem da je sve neistina.

                                Sto se tice ovoga sto sam citirao, ne znam kako covek zna. Samo znam da sam ja tu pricu cuo u nedelju prepodne od drugara, a onda sam nasao i na nekoliko mesta na netu kada sam krenuo da kopam. Ne odgovaram za istinitost, moguce da je sve spekulacija i da svi vrtimo istu pricu, ali me ne bi uopste iznenadilo da je istina.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X