Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Dobro gaga,ipak je to hipoteza
    Iskreno jedva čekam se desi pa da znamo ko je gazda. Ovako se ne zna ko pije ko plaća.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      . A Tomislav Karadzic je klasicna mafijascina i lopov i van fudbala, unistio je desetak preduzeca u Vojvodini, planski, da bi se privatizovala sto jeftinije, nosio je reputaciju omiljenog stecajnog upravnika tajkuna. Dosta je doslo i u njegov dzep. iluzorno je ocekivati da ce se ponasati drugacije u savezu.
      Koji ne sme da se pojavi u nekim gradovima.

      Comment


      • pa i ja prizivam tako nesto,dosta je bilo..nekad je zvezda mogla 'narodski' da bude najveca,ali sad je vrijeme takvo dje vjerovatno nema alternative,no...


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Sada je na celu saveza a ne kluba, ne mozes privatizovati savez, to sta je on radio sa strane me ne interesuje, on je sasvim korektan sportski radnik. Ne moze on da donese zakone koji ce unaprediti poslovanja nasih klubova, kao sto nema tog zakona i nacina na koji ce klubovi iz unutrasnjosti prestici zvezdu i Partizan. Eno ti Reala i Barselone u jednoj od najjacih liga na svetu pa je ista situacija. On je samo kriv sto nije puno ostriji i odlucniji u nekim odlukama.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Sada je na celu saveza a ne kluba, ne mozes privatizovati savez, to sta je on radio sa strane me ne interesuje, on je sasvim korektan sportski radnik. Ne moze on da donese zakone koji ce unaprediti poslovanja nasih klubova, kao sto nema tog zakona i nacina na koji ce klubovi iz unutrasnjosti prestici zvezdu i Partizan. Eno ti Reala i Barselone u jednoj od najjacih liga na svetu pa je ista situacija. On je samo kriv sto nije puno ostriji i odlucniji u nekim odlukama.
            Da kad živiš u Evropi. Ali mi živimo u zemlji Srbiji i to je upravo to šta je on uradio. Privatizovao savez.

            Comment


            • Ja ni nemam nesto zelju da neko iz unutrasnjosti stigne Zvezdu ili Partizan. Niti smatram da bi on tu mogao nesto da pomogne.
              Zaboravio sam redovno podbacivanje reprezentacije u njegovom mandatu, svadju sa Anticem kada je to konacno licilo na nesto, nefunkcionalnost saveza sa gomilom da se ne lazemo glupih ljudi i uvlakaca. Potpuno unistavanje FSB i FS Vojvodine. Treba li nastaviti? Stanje u drzavi je ocajno i nije sve njegova krivica, ali reci da je korektan sportski radnik je netacno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ja ni nemam nesto zelju da neko iz unutrasnjosti stigne Zvezdu ili Partizan. Niti smatram da bi on tu mogao nesto da pomogne.
                Zaboravio sam redovno podbacivanje reprezentacije u njegovom mandatu, svadju sa Anticem kada je to konacno licilo na nesto, nefunkcionalnost saveza sa gomilom da se ne lazemo glupih ljudi i uvlakaca. Potpuno unistavanje FSB i FS Vojvodine. Treba li nastaviti? Stanje u drzavi je ocajno i nije sve njegova krivica, ali reci da je korektan sportski radnik je netacno.
                Antic jeste kriv direktno za neuspeh na SP, bio sam zgrozen taktickom pripremom u sve tri utakmice, Nemci su nas unistili i ono je bila sreca trebalo je da izgubimo nju i sa Aus da igramo X i da imamo 1 bod. To smo zasluzili. Ne drzim stranu Toletu samo kazem utisak o SP. Antic je kriv i trebalo je da se zameni, bar je to neko moje misljenje. Pizon je naravno fijasko i to mu je greska velika ali Antica ne podnosim kao trenera, mislim da je jedan od onih koji su prestali da se edukuju i da napreduju kada su prvi put uradili nesto i ostali na tom nivou mozda cak i stagnirali. Da je dobar nasao bi klub za ove dve godine.

                Comment


                • Ali je trebao da ga smeni posle Spa. A ne kad su počele kvalifikacije. Pižon trener Nemoj molim te... Da završimo onda priču o Toletu. Lopov, mafijaš, koji opstaje jer živi u Srbiji. Prilagodio se uslovima života..

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne drzim stranu Toletu
                    Jesi li siguran Ne kazem ja da je jedino on kriv za celu situaciju, ali da je doprineo - jeste. Da je drzao stranu Partizanu prvih godina mandata - jeste (posle se to malo promenilo kada je Zvezda krenula u ambis, pa je i on shvatio da ako umre Zvezda, ceo fudbal ovde ide ispod zemlje). Povlacio je neke dobre poteze, ali je bilo i mnogo losih. Za onaj kriminal oko gradnje kuce fudbala i njegovih rodjaka i kuma u svakoj normalnoj zemlji bi robijao duze vreme. On je uspeo da udje u dobre odnose sa svima i zato opstaje, a ne zato sto je mnogo dobar.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ne, u ovom slucaju ne jer ne podnosim Antica.

                      Comment


                      • Paaaa...valja napomenuti,sto se tice Pizona..da je 2004 doveo mladu reprezentaciju Srbije i Crne Gore do finala EP koje jesmo izgubili 2:1,ali uspjeh..takodje je on predvodio Zvezdu 1996 kad smo u kvalifikacijama za kup kupova izbacili Harts u tom dvomechu,da bi u prvom kolu tog tamicenja izbacili Kajzerslautern(prvi mec0:1,revans 4:0)..te godine Kajzer postao prvak Njemacke..u drugom kolu nam dolazi drim tim Barselona tamo izgubili 3:1,a na Marakani igrali 1:1,a unistili smo ih i sudija nam nije svirao vidne penale i kornere...znaci razbili smo ih,ali stvarno nismo imali srece a i tu je bio sudija koji se smjeskao kad je Barsa dala gol te godine Barsa osvaja to takmicenje.I na kraju,sa Zvezdom je 2010 umalo mogao da postane sampion,sa onakvom zvezdom ali tada Lukic nastupa...eto,ja malo tako o Pizonu


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pizon je paljevina i tako povuce i ekipu, znanja nema nimalo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Što se tiče pomaganja partizanu. Ima toga. pola lige je puštalo bodove, a protiv nas ginulo. Sudije da ne pričam. Ali.... Setimo se 5 bodova razlike za nas, i onda smešna smena Pižona. Setimo se vedeta Adžinih, Gume, Blažića.. Derbija bez šuta na go... poraza u Kuli, od javora na Marakani, gubitka bodova na sve strane... Imali smo mi naših šansi...Loša politika Lukića od dovodjenja igrača, trenera, prepucavanja sa komšijama, ratovanja sa Toletom, .... Po meni je najveći krivac Lukić. Nismo smeli da dopustimo da ne uzmemo titulu 5 godina. nije tu Tole kriv, već samo Lukić. Naravno da je Tole pomogao partizanu pa on je njihov, a i malo se omrstio i on od LŠ...Prodaje igrača, pa nema ništa kod Toleta besplatno...

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Pizon je paljevina i tako povuce i ekipu, znanja nema nimalo.
                              Iskreno a šta je mogao sa onim igračima koje je imao. Samo na frku i što kažeš da ih napali da igraju i više nego što znaju. i onda dođe mrtvi Dostanić

                              Comment


                              • Ratko Dostanic Kratkoostanic
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X