Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cacanine imas li novih informacija u vezi Novaka?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Pa ne dao bog da se vrati na nivo iz bilo koje od prethodnih pet godina, daj reci mi molim te ko ce da ga pobedi? Fognini? I to ozbiljno mislim posto mu posle svega dajem vise sanse nego Federeru i Mareju
      Ponavljam se previše, ali Rafa svoju FH stranu nikada više neće moći štititi kao što ju je štitio u tim godinama koje ti spominješ. I Ferrer je to jučer jako lijepo pokazao. Tako da od tih virtuelnih krila koje spominješ on nema ništa. Više bi mu pomoglo neko pravo krilo kojim bi zaštitio tu rupu koju konstatno ne uspijeva zatvoriti na terenu usljed nedostatka izgubljene brzine. Ništa neobično, desi se svima sa godinama.

      Comment


      • Bez dileme veliki je favorit Novak. I obrnuto, bice veliko iznenadjenje ako dobije Nadal.
        Mislim da gledamo sutra opet isti mec, ali drugacijim ishodom.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Cacanine imas li novih informacija u vezi Novaka?
          Nemam Vladane moj info nije vise u Londonu...
          Nadam se da ce nam oko 15:30 biti sve jasnije. Jedva cekam.

          Comment


          • Nadalu bi trebalo dvostruko cudo od cega je prvo nadomestiti onih pola koraka koliko kasni nego ranije dok je drugo jos manje verovatno a to je da Novak ima vrlo slab dan.
            Ono jeste da je lepo sanjariti ali zar je malo iskustava iz protekle sezone gde su snovi bili rasprseni.
            Snevalo se tako na svakom ovosezonskom slemu i mastersu da bi budjenje stizalo u zavrsnici istih.
            Budila se nada nakon nebitnih poraza, sokolilo osrednjim partijama da bi na kraju stizalo otreznjenje.
            Zato ce se ova sezona zavrsiti jednako kako i protece jer ne postoji dovoljno dobar razlog da drugacije bude.
            sigpic

            Comment


            • Fakt je da je Djokovic veliki favorit, ali mislim da se mnogo potcenuje Nadal, ne mislim samo na danasnji mec nego opcenito kao igrac. Kao da neke govore o Gulbisu a ne o 14 kratnom GS pobjednika.
              OVAKO

              Comment


              • Stan skida Federera veceras.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Fakt je da je Djokovic veliki favorit, ali mislim da se mnogo potcenuje Nadal, ne mislim samo na danasnji mec nego opcenito kao igrac. Kao da neke govore o Gulbisu a ne o 14 kratnom GS pobjednika.
                  Tako je, ali titule govore sve. A,taj kriterium je jednak za sve. Neka on samo igra bolje, lako cemo sa potcenjivanjem.

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Nadalu bi trebalo dvostruko cudo od cega je prvo nadomestiti onih pola koraka koliko kasni nego ranije dok je drugo jos manje verovatno a to je da Novak ima vrlo slab dan.
                    Ono jeste da je lepo sanjariti ali zar je malo iskustava iz protekle sezone gde su snovi bili rasprseni.
                    Snevalo se tako na svakom ovosezonskom slemu i mastersu da bi budjenje stizalo u zavrsnici istih.
                    Budila se nada nakon nebitnih poraza, sokolilo osrednjim partijama da bi na kraju stizalo otreznjenje.
                    Zato ce se ova sezona zavrsiti jednako kako i protece jer ne postoji dovoljno dobar razlog da drugacije bude.
                    Biće opet Nadal se ponadal
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Fakt je da je Djokovic veliki favorit, ali mislim da se mnogo potcenuje Nadal, ne mislim samo na danasnji mec nego opcenito kao igrac. Kao da neke govore o Gulbisu a ne o 14 kratnom GS pobjednika.
                      Jesam okoreli Novakov navijač, ali sa ovim se moram sloziti. Lopta je okrugla i sve je moguce. Stvarno se nista sa sigurnoscu ne moze tvrditi. Novak jeste favorit, upravo zbog sezone koju je imao. Iz istog razloga Nadal nije. Evidentno je da je popravio igru u odnosu na pokazanu u toku sezone. I pored toga to jos nije onaj stari Nadal, ipak ga zbog sampionskog mentaliteta i svega sto je postigao u karijeri, nikada ne mozemo u potpunosti otpisati.
                      Opet, uzdam se u Noletov šampionski duh i navijam za pobedu

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        Onda su sa tog stanovišta "najveće prevare ikad" Stanova dva slema čista kosmička ravnoteža.. da se stvari vrate u normalu zbog Mareja..
                        U tom procesu uspostavljanja kosmičke ravnoteze Novak onda predstavlja kolateralnu štetu sto je moralo sve preko njega
                        Ako je sad sve izbalansirano, onda da ocekujemo nesmetan kalendarski(karijerni)slem + OI

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ponavljam se previše, ali Rafa svoju FH stranu nikada više neće moći štititi kao što ju je štitio u tim godinama koje ti spominješ. I Ferrer je to jučer jako lijepo pokazao. Tako da od tih virtuelnih krila koje spominješ on nema ništa. Više bi mu pomoglo neko pravo krilo kojim bi zaštitio tu rupu koju konstatno ne uspijeva zatvoriti na terenu usljed nedostatka izgubljene brzine. Ništa neobično, desi se svima sa godinama.
                          Ma ne i titanijumska, nego adamantijumska kad krene da tovari dimitrove, gaskeove, raonice & co. Lepo je sto ti gledas to gledas sa igrackih aspekata ali i nepotrebno. Samo on da sredi glavu do kraja, da mu se ne desavaju ove gluposti kao sa Wawom i cao zdravo za ostatak ekipe.
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Hajde da gledamo jedan nezaboravan meč i da Novak pobedi.

                            Comment


                            • Ljudi bas vole da vrište, vristanja radi uvek steknem pogresan utisak da Novak ima veliku podrsku

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Ma ne i titanijumska, nego adamantijumska kad krene da tovari dimitrove, gaskeove, raonice & co. Lepo je sto ti gledas to gledas sa igrackih aspekata ali i nepotrebno. Samo on da sredi glavu do kraja, da mu se ne desavaju ove gluposti kao sa Wawom i cao zdravo za ostatak ekipe.
                                A kako drugačije gledati nego iz igračkog aspekta

                                Iz tvoje perspektive taj povratak na neki normalniji nivo može biti samo pozitivan. Prvi primjer možeš vidjeti već u ovom SFu.

                                Comment

                                Working...
                                X