Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta ti je to cudno, Djokovic igrao danas, sutra Nadal igra prvi
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa cudno sto ne daju Rodzeru vise vremena za odmor, a i masu je atraktivniji taj mec.
      sigpic

      Comment


      • Novak je jači I od sepse

        Danas su ove stomacne infekcije postale uzasan problem za medicinu, mogu da traju danima, sedmicama, ne daj Bože i duže...posebno kod utreniranih ljudi i onih koji imaju vrhunsku zdravstvenu uslugu
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Pa kako, Marej i Vavrinka igraju sutra uvece, to znaci da bi pobednik igrao u subotu u 15h, ne bi bilo nikako fer.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Daleko najbolji kad analizira igru sa Pecijem. I zna sto je vestern grip.

            Comment


            • Dobro je, ima sutra ceo dan da lepo odmori i uradi neki blagi trening, bez forsiranja. Bice mu tesko ako bude imao naporan mec protiv Nadala da igra odmah sutradan i finale. Ne daj Boze da i on izadje u nedelju vece u ono jelece, to tek ne bih mogao da podnesem.
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Da li neko zna koja je ono stvar koju puštaju kada igrači izlaze na teren? Recimo nešto "Higher"?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sigma ft. Labrinth - Higher
                  Imas programcic koji se zove TrackID, samo ga pokrenes i stavis pored zucnika i on ti izbaci ime pesme i izvodjaca.
                  Dobra stvar inace ova pesma, nije nesto previse komercijalno, tipa Farel ili Drejk..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Da se i ja prikljucim ovom forumu, posto ga vec neko vrijeme posjecujem i citam vase stavove.. i svidja mi se strast prema tenisu koju osjecam odje, nebitno ciji fanovi da pisu

                    Navijam za Djokovica, sto je i ocigledno, jel.. a za pocetak bih izdvojio samo jedan aspekt njegove igre koji me zabrinjava vec duze vrijeme, a koji u poslednjih nekoliko turnira sve vise dolazi do izrazaja. A to je snaga. Snaga udarca. Mozda grijesim, ispravite me, ali sticem utisak kao da je Novaku samo bitno da prebaci mrezu i da posalje loptu sto dalje, ali intezitet udarca kao da mu nije bitan. Federer i Vavrinka itekako cesto rade ono sto kod Novaka sve rjedje gledam, a na sta on i nema bas adekvatan odgovor, a to je da silovitim, razornim udarcem razbije kolotecinu mlakih, dugih razmjena i time promijeni ritam i natjera protivnika na defanzivu. Nekako se previse oslanja na tehniku, a snagu sve vise zanemaruje. Ne svidja mi se takav pristup nikako i plasim se da ce mu to doci glave ako ne poradi na tome. Jednostavno mora biti maaalo zesci udarac.

                    Comment


                    • Originally posted by Fića View Post
                      Sigma ft. Labrinth - Higher
                      Imas programcic koji se zove TrackID, samo ga pokrenes i stavis pored zucnika i on ti izbaci ime pesme i izvodjaca.
                      Dobra stvar inace ova pesma, nije nesto previse komercijalno, tipa Farel ili Drejk..
                      Pronašla ovo sinoć, ali nisam prepoznala..tj. nisam ni stigla do refrena, pa sam pomislila da nije to... da da sada kada čujem ref. jeste ta...pa i nije nešto.
                      Nemam zvučnike, mislim mogu preko slušalica, ali kako kada nemam šta da pustim (ne znam koja je) da bi je program prepoznao . U svakom slučaju hvala Fićo.

                      Jokere dobro nam došao!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Da se i ja prikljucim ovom forumu, posto ga vec neko vrijeme posjecujem i citam vase stavove.. i svidja mi se strast prema tenisu koju osjecam odje, nebitno ciji fanovi da pisu

                        Navijam za Djokovica, sto je i ocigledno, jel.. a za pocetak bih izdvojio samo jedan aspekt njegove igre koji me zabrinjava vec duze vrijeme, a koji u poslednjih nekoliko turnira sve vise dolazi do izrazaja. A to je snaga. Snaga udarca. Mozda grijesim, ispravite me, ali sticem utisak kao da je Novaku samo bitno da prebaci mrezu i da posalje loptu sto dalje, ali intezitet udarca kao da mu nije bitan. Federer i Vavrinka itekako cesto rade ono sto kod Novaka sve rjedje gledam, a na sta on i nema bas adekvatan odgovor, a to je da silovitim, razornim udarcem razbije kolotecinu mlakih, dugih razmjena i time promijeni ritam i natjera protivnika na defanzivu. Nekako se previse oslanja na tehniku, a snagu sve vise zanemaruje. Ne svidja mi se takav pristup nikako i plasim se da ce mu to doci glave ako ne poradi na tome. Jednostavno mora biti maaalo zesci udarac.
                        видимо и ми то, види и он и покушава али није му природа дала и то.. могао би он да наваци мишиће али би изгубио на другој страни, страна која га је и довела до оволико успеха... гикост, брзина..... фали ту и волеј и серва ... срећа да га још држи глад за победама... толико година свакодневног играња и још увек играју, за дивљење....

                        сад нешто размишљам, да ли је Ноле осмислио овакав сплет догађаја да би потрошио мало снаге и у програмираном финалу експлодирао са врхунском игром и бацио свет на патос?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Zika View Post
                          видимо и ми то, види и он и покушава али није му природа дала и то.. могао би он да наваци мишиће али би изгубио на другој страни, страна која га је и довела до оволико успеха... гикост, брзина..... фали ту и волеј и серва ... срећа да га још држи глад за победама... толико година свакодневног играња и још увек играју, за дивљење....
                          Pa nisam siguran da priroda ima puno veze sa tim, jer ne kazem ja da mu udarci sad trebaju biti kao Del Potra, vec samo maaalo jachi u nekim kljucnim momentima poena (a koje on odlicno zna da osjeti), kako bi protivnika izbacio iz ritma. Odnosno, samo da bude onaj stari Nole, koji npr. zna da opali ritern jaci od protivnikovog servisa. To je, recimo, do skoro cesto radio, servere je jakim i dubokim riternom bacao u ocaj (necu komentarisati sad uticaj aktuelne spore betonske podloge), tjerao ih da agresivno serviraju i drugi servis, pa onda i cesce prave duple ser. greske.. a sad bas, bas rijetko ima tog plamena u njemu..

                          Pocinjem da mislim da je mozda previse opterecen dugim, trnovitim putem koji stoji pred njim, jer je ogroman taj zalogaj sto je zagrizao (Rafin i Rodzerov GS rekord), a taktika koja ukljucuje snaznije udarce ukljucuje takodje i vecu mogucnost povreda (rame, ledja, zglob shake..), a njemu je prioritet svih prioriteta da bude zdrav, da bude novi Federer...
                          Last edited by Joker; 20-11-15, 13:20.

                          Comment


                          • Joker i Ziko,

                            Ne mozes imati sve. Novak je igrac koji se oslanja na counter-punching, dobro kretanje, brzinu, izdrzljivost ... a ne na snagu. On je izuzetno mrsav, nema ni grama viska. To mu pomaze da izbjegne povrede i produzi karijeru.

                            Nikakvo nabijanje misca ne dolazi u obizr. Zasto bi to uradio? Da bi igrao 10% poena bolje nego sada igra. Po kojoj cijeni? Da bi igrao 40% losije nego ih sada igra i da pritom skrati karijeru. I pokojna Gencic mu je savjetovala da se malo nabilda. Medjutim, Novak zna sto radi.

                            Comment


                            • Nisam pominjao nikakvo bildovanje Mislis da Federer ima jace ruke od njega? Obojica imaju stapice iz ramena..
                              Jasno da su to razliciti stilovi igre, ali o tome cemo kroz godinu-dvije, kad ce Novak morati da evoluira, inace ce jednostavno nestati. Posle tridesete tesko da ce on moci da snajperise iza osnovne linije i trci kao manit, dok na mrezu izadje 2-3 puta po setu. I mislim da se polako nazire ta neizbjezna tranzicija u njegovom stilu, odnosno slabosti njegovog dosadasnjeg stila su sve ocigledniji.

                              Comment


                              • Nema ni Federer snagu u udarcima na koju ciljaš, vjerovatno je ima i manje od Novaka

                                Comment

                                Working...
                                X