Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma neće da pokazuje sve fore Nadalu i striku, javni čas će im održati u subotu
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Meni Novak danas deluje dosta losije nego protiv Federera. Mora da je virus mutirao
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Vi ste gledali mec u utorak, ako danas igra bolje onda virus prolazi, ali sigurno ne moze da prodje za dva dana, jer je u nedelju bio u strasnom stanju.
        Onaj drugi set protiv Federera mu je najgori set ove godine. Od toga je ovo veceras sigurno bolje.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Navras 16785 View Post
          Meni Novak danas deluje dosta losije nego protiv Federera. Mora da je virus mutirao
          I meni. Mislim da se rasirio virus, samo da ne uhvati Nadala
          Nadal nema promil sanse protiv Novaka u dvorani al ajde.
          OVAKO

          Comment


          • Da li je 100 % pravilo da medjusobni meč odlučuje ko prolazi u polufinale, ukoliko dva igrača imaju identičan rezultat 2:1 u pobedama i 4:2 u setovima ? Ili odlučuje odnos dobijenih i izgubljenih gemova ?
            To bi moglo da se desi ako Ferer pobedi Nadala 2:0 i da Marej ili Vavrinka pobede sa 2:0 (bilo koji od njih)
            Last edited by aristokrata; 19-11-15, 21:37.

            Comment


            • Da, danas igra bolje; istina onako u slow motion-u, ali ne kasni onoliko na lopte kao u utorak, ne izbacuje po metar u aut..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Trebao je da primi vakcinu
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Djokovic je sa ovim setom protiv Berdiha osigurao polufinale jel tako? Koliko sam izracunao jeste.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Djokovic je sa ovim setom protiv Berdiha osigurao polufinale jel tako? Koliko sam izracunao jeste.
                    Da. Berdihu je trebala pobeda od 2-0 za prolaz dalje.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Mislim da se rasirio virus, samo da ne uhvati Nadala
                      Nece grom u koprive
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Navras 16785 View Post
                        Nece grom u koprive
                        Nadal pije specijalne vitamine
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Djokovic je sa ovim setom protiv Berdiha osigurao polufinale jel tako? Koliko sam izracunao jeste.
                          ahahahaha, nije Aki doneo onu rakiju da te izmasira, očigledno..
                          što si se mučio da računaš, još posle Rogerove pobede znali smo da je set dovoljan.. što ne pitaš..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Nadal pije specijalne vitamine
                            El Tio ce srediti da virus odbegne Nadala.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              ahahahaha, nije Aki doneo onu rakiju da te izmasira, očigledno..
                              što si se mučio da računaš, još posle Rogerove pobede znali smo da je set dovoljan.. što ne pitaš..
                              Pa vidis da pitam, a Akisa nije ni dosao. Ja cekao,cekao, kad ono nista. Izdao me.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Odserviraj pa u hotel na caj od nane
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X