Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno. Da je Nadal bolji u koriscenju brejk sansi ovaj set bi se odavno zavrsio.

    Comment


    • Konacno!!!
      Svaki servis gem Mareja je pod zakanom za brejka, Nadal puno bolji igrac u prvog seta, trebao ranije da zavrsi istog... Ajmo sada i u drugom isto!
      OVAKO

      Comment


      • Skot moze da bude srecan sto je izgubio 6:4, realno Nadal ga je igracki iseckao na froncle, da nije bagovao na bp bilo bi mnogo ubedljivije. Nema Skot cime da se suprotstavi Rafi (sem na nekoj ultra brzoj podlozi) kad je ovaj u iole pristojnoj formi.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Da l ce Endi sad da se raspadne, po starom dobrom obicaju?!?

          Comment


          • Originally posted by Nera View Post
            2. Kada kazem ONI, mislim na teniske komentatore, novinare, bivse sportiste i naravno, Kris Evert ona apsolutno govori u prilog mojoj tvrdnji o subjektivnosti
            Sto se tice tvoje prakse da uporedjujes brojke i iznosis statistiku, samo napred (nemoj ovo da shvatiš kao pretencioznost), uvek je zanimljiva za videti i moze dosta toga da se sazna, a u objektivnost nikako ne sumnjam!!!
            Nera,
            Ja vjerovatno duze pratim tenis od tebe i imam nesto istancaniji sluh da osjetim kada komentatori govore ono sto misle a kada pricaju ono sto ce zadovoljiti njihovu publiku.

            Sa prilicnom sigurnoscu mogu tvrditi da vecina top komentatora vjeruje da je Novak Djokovic najbolji teniser u istoriji. I od te vecine, vecina misli to jos od 2011.

            Comment


            • Marej kriminalno los. U rangu Vavrinke od pre neki dan.

              Comment


              • A Nadal isto los Igra odlicno i Rafa, nemoj zanemariti to.
                OVAKO

                Comment


                • Rafa cvrst i stabilan, ali svakako Marej kao drugi teniser sveta ne bi smeo ovoliko da se raspada....lepo je rekla Bojana...

                  Comment


                  • Mare Novakova jucerasnja kopija

                    Comment


                    • Losije od ovog sto igra Marej ne moze biti.

                      Comment


                      • Originally posted by Nera View Post
                        Da l ce Endi sad da se raspadne, po starom dobrom obicaju?!?
                        Raspao se ne raspao, dodje mu na isto. Ovakvog Nadala ne moze dobiti pa sve tri dana da igraju
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Koprco se jedan set, kad je njega izgubio znalo se da ovo slijedi...

                          Rafa dobar, jos malo servis i bekhend da popravi.Opet mislim da ne moze preko Novaka, ali odlican napredak koji je bitan za sljedecu sezonu.Nek nastavi ovim tempom, bez novih povreda, i sigurno moze odraditi sljaku kako smo svi navikli od njega
                          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                          Comment


                          • Naostrio se Nadal na titulu. Nanos!

                            Comment


                            • Koliko je Rafaelo jak, iz turnira u turnir raste kao kvasac, protivnik za izbjegavanje Murray je vidio s kim ima posla i očekivano potpisao kapitulaciju

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nera,
                                Ja vjerovatno duze pratim tenis od tebe i imam nesto istancaniji sluh da osjetim kada komentatori govore ono sto misle a kada pricaju ono sto ce zadovoljiti njihovu publiku.

                                Sa prilicnom sigurnoscu mogu tvrditi da vecina top komentatora vjeruje da je Novak Djokovic najbolji teniser u istoriji. I od te vecine, vecina misli to jos od 2011.
                                Moram priznati da si me sad malo zbunio. Jedino sto mogu reci je da je tvoj sluh bas istančan ako tvrdis da vecina ima takvo misljenje o Novaku. Mislim da ni sam Novak to o sebi ne misli.
                                No, sve je stvar percepcije

                                Comment

                                Working...
                                X