Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
    Da li mislis hoce li Rossiju proradit sujeta sljedece godine i namjerno "zagorčat" zivot ( sezonu ) Marqu svim mogucim sredstvima ( fair play ) kao i Marq njemu zadnjih par trka
    Bar na trkama na kojim bude imao pace da se bori za top pozicije ) ^^ a vjerujem da ce ih bit barem 4-5 trka ako ne i i citava sezona ^^
    kao prvo da objasnim posto vidim da mislis da opravdavam marka..ne svidja mi se sto je to uradio i ne opravdavam ga,samo pokusavam da skapiram razlog takvog poteza,a ne odmah da se skoci i da se opljuje kako je los covek,lorencova devojcica ili kako su vec pisali..a sto se tice sledece sezone bice tu svacega,izmedju sve trojice..
    MESSI 10

    Comment


    • Marquez je zasluzio izbacivanje iz sporta, a Rossi bas mu ovo sto mu se desilo - gubitak prvenstva. Vec je toliko toga ispricano o Marquezu, ja cu sad samo o Rossiju. Previse kalkulacija i pogresaka u zavrsnici sezone. Krenimo redom. U Misanu odbija uci u box, na kraju mu je stvar donekle popravio Lorenzo koji je zavrsio van staze. U Aragonu se kukavicki povlaci iz duela s Pedrosom, iako je brzi vec pocinje kalkulisati. Potom dolazi PI i nikako da se otarasi Iannonea, i opet trku zavrsava na najlosijoj mogucoj poziciji, izgubivsi svaki duel na stazi. Koliko god MM tu igrao prljavo bilo je dovoljno prilike da ostavi Iannonea iza sebe, ali Rossi opet kalkulise. Potom nam dolazi cuveni Sepang, svi pricaju o tome kako je MM pustio JL, a sta je radio VR, koji je na startu imao bolju poziciju od svog rivala, JL je u jednoj krivini obisao oba Ducatija, a onda i lakocom Rossija. Opet VR nije pokazao ni trunku sampionskog mentaliteta po kojem ga svi znamo. Da li je nakon svega zasluzio ovo prvenstvo? Ne, nije!

      Comment


      • Originally posted by Hans View Post
        Marquez je zasluzio izbacivanje iz sporta, a Rossi bas mu ovo sto mu se desilo - gubitak prvenstva. Vec je toliko toga ispricano o Marquezu, ja cu sad samo o Rossiju. Previse kalkulacija i pogresaka u zavrsnici sezone. Krenimo redom. U Misanu odbija uci u box, na kraju mu je stvar donekle popravio Lorenzo koji je zavrsio van staze. U Aragonu se kukavicki povlaci iz duela s Pedrosom, iako je brzi vec pocinje kalkulisati. Potom dolazi PI i nikako da se otarasi Iannonea, i opet trku zavrsava na najlosijoj mogucoj poziciji, izgubivsi svaki duel na stazi. Koliko god MM tu igrao prljavo bilo je dovoljno prilike da ostavi Iannonea iza sebe, ali Rossi opet kalkulise. Potom nam dolazi cuveni Sepang, svi pricaju o tome kako je MM pustio JL, a sta je radio VR, koji je na startu imao bolju poziciju od svog rivala, JL je u jednoj krivini obisao oba Ducatija, a onda i lakocom Rossija. Opet VR nije pokazao ni trunku sampionskog mentaliteta po kojem ga svi znamo. Da li je nakon svega zasluzio ovo prvenstvo? Ne, nije!
        Meni I dalje nije jasno kako neki ljudi pisu ovako nesto, da li razmislis pre nego sto napises nesto?
        Aragon, Pedrosa je bio sjajan, cak je na kraju malo falilo Rosiju da padne I da ne zavrsi trku zato sto je rizikovao.
        PI, dzabe tebi da preteknes Dukati u krivini kada dodje dugacak popravac, pretekne te I da ti drugo vreme I onda ponovo sve ponavljas, preteknes ga negde na sredini staze ili malo posle ali dzaba kada postoji pravac na kome nemas jak motor.
        Kazes u Sepangu nije pokazao nista. Da li je neko ocekivao kada je Lorenco obisao Rosija da ce posle Markez ,, pogresiti" I poceti da vodi svoju borbu sa Rosijem. Vauuu pretekao ga Lorenco I Rosi nista nije uradio, jaka stvar, nije zadnji krug, pocetak je trke.
        Da li je Lorenco zasluzio titulu nakon svega sto je Markez uradio? Nije.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima Auto - Moto sporta Ovaj tekst ce biti malo poduzi tako da oni koji ne zele da citaju dalje neka ovde stanu sa citanjem....

          Pre svega zelim da se izvinim svim iskrenim i pravim navijacima (fanovima) MM-a samo zbog jednog mog komentara iznetog juce na twitteru #skmotogp citiram: "Ja da sam slucajno navijac MM-a (fala bogu nisam)ja bih sada otisao na pumpu uzeo 2 litre goriva i spalio bih se na sred terazija"... Zaista mi je zao zbog tog kometara i evo javno se izvinjavam svim pravim i iskrenim navijacima (fanovima) MM-a, komentar je bio neumesan i nije na mestu i iznet je u nekom razocarenju zbog bacene senke na Auto - Moto sport... Izvinjenje je upuceno iskljucivo pravim i iskrenim navijacima (fanovima) MM-a (prepoznace se oni kojima je ovo upuceno) a ne onim "navijacima" koji navijaju za prvog u generalnom plasmanu bilo da je to MM, Rossi, Loreno , Pedrosa ili neki drugi vozac... Neiskrenim "navijacima" nema sta da se izvinjavam....

          E sad sto se tice sampionata koji je juce zavrsen mogu da kazem da sam toliko razocaran da ne postoje reci za moje razocarenje... Ne zbog toga sto Rossi nije uzeo titulu vec zbog toga sto je Auto - Moto sport doziveo nesto sto do sada nije vidjeno, a to je da o tituli odluci neko ko se uopste nije borio za istu.. To je velika sramota za sve nas koji Auto - Moto sport pratimo iz ljubavi... Ja sam pre svega zaljubljenik i veliki ljubitelj Auto - Moto sporta (Moto Gp pratim iz ljubavi vec 20 godina) pa tek onda navijac.... Razocaran sam ponasanjem MM-a kao ljubitelj i zaljubljenik u Auto - Moto sport i kao fan velikog Valentina Rossija za koga navijam od 1996 godine... Navijao sam za njega i kada je bio najbolji i kada mu nije islo dok je bio u Dukatiju i navijacu za njega dok sam ziv, jer Doctor je Doctor, da li ga mrzeli i voleli on je jednostavno ikona Auto - Moto sporta i to ne moze niko da opovrgne...

          Sto se tice MM-a njega nikada nisam voleo a tek ga sad necu voleti i to je moje pravo da nekoga volim ili ne volim.. Za mene on nikada nece biti veliki sampion pa taman da osvoji 20 titula u narednih 20 godina.. Neko ko je veliki sampion ne moze da se ponasa onako vec 3 trke za redom i da stavlja sebe ispred sampionata... To je zaista velika bruka i sramota za Auto - Moto sport u celosti... Niko ne moze da se igra boga a to je MM upravo uradio na veliku zalost svih nas iskrenih ljubitelja i zaljubljenika u ovaj prelepi sport... Razocarenje je veliko ali nikada ne moze da bude toliko da prestanem da pratim Moto Gp... Pa ne moze mene tamo neki MM da odvrati od sporta kao sto je Moto GP.. Stanje je sada kakvo jeste ali svi mi iskreni ljubitelji i zaljubljenici u ovaj sport se nadamo da ce sve to splasnuti do pocetka sezone 2016....

          Sto se tice svih novih "fanova" Moto Gp-a koji su poceli da prate ovaj prelepi sport iz pogresnih razloga kao sto je trka u Maleziji moraju da shvate jednu stvar, a to je da Moto Gp nije fudbal ili bilo koji drugi opste popularan sport, vec je sport koji je jedinstven i prati se iz strasti prema motorima a ne iz dosade dok subotom i nedeljom cekate 15 ili 16h da bi vam pocele utakmice, pa racunate ajde da ubijem sat, dva vremena dok mi ne pocnu utakmice... Ako zaista mislite da pratite ovaj sport iz gore navedenih razloga, molim vas nemojte to raditi, imate druge sportske kanale na kojima imate fudbal i ostale opste poznate i popularne sportove, a nas prave ljubitelje i zaljubljenike u ovaj sport ostavite da uzivamo u nasoj strasti i ljubavi prema Moto Gp-u... A ako vec zelite da pratite Moto Gp iz ljubavi prema Auto - Moto sportu slobodno se javite na twitteru #skmotogp i nacice se neki fanatik da vas uputi u ovaj prelepi sport ... U suprtonom change the channel !!!!

          Toliko od mene... Siempre Senna !!! Peace !!!
          Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

          "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

          Comment


          • Jel zna neko hoce li bit neka emisija na sport klub o cijeloj sezoni moto gp, onako za kraj?

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • @bane

              Momci su jos u Valensiji, sutra krece testiranje za novu sezonu. Videcemo kada dodju, mada ne verujem nesto ali bilo bi lepo.

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
              Last edited by BogdanB; 09-11-15, 14:33.

              Comment


              • @BogdanB
                Hvala sto si ponovio moje tvrdnje da je VR izgubio svaki duel na stazi u posljednjih par trka.

                Comment


                • Originally posted by Hans View Post
                  @BogdanB
                  Hvala sto si ponovio moje tvrdnje da je VR izgubio svaki duel na stazi u posljednjih par trka.
                  Spoiler














                  7 bambija, brojimo dalje...


                  Dobio 21 duel juče, loša ti je hipoteza, jbg...

                  Comment


                  • Originally posted by moptikom View Post
                    Ne osvaja se titula sa 4 pobede u sampionatu!!!
                    Vidi se da ne pratis Moto Gp... Pa kako je onda Hayden osvoji titulu 2006 sa 2 pobede u sezoni??? Nisu u pitanju pobede nego ako hoces titulu moras da budes konstantan u trkama i na pobednickim postoljima i da iz najteze situacije izvuces ono najbolje sto je moguce u datom momentu
                    Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                    "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                    Comment


                    • @Vanja
                      Ja sam danas napisao svoje miljenje o citavoj situaciji, da ponovim VR nije nista manji krivac od MM jer je izgubio prvenstvo, naveo sam svoje razloge zasto tako mislim, i pitanje da li cu se ikad vise javiti na ovoj temi. A meni je zao ako se tvoj zivot pretvorio u to da cekas kad ce neko napisati nesto "lose" o VR, da bi ga ti mogao smatrati bambijem. Tako da s tim brukas samo sebe, a ne mene ili nekog drugog koji nemaju isto misljenje kao ti.
                      Los ti je zivot, jbg...

                      Comment


                      • Hans,
                        Da li bi se javio u ovoj temi da je Rosi uzeo titulu?

                        Comment


                        • Ajte ljudi nemojte to da necemo gledati motogp, ja cu svakako gledati ali sa koliko zara zavisi od vozaca i DORNE. Kada Rosi ode sigurno ce se pojaviti neki simpaticni mladic mada ja vec imam nekoliko potencijalnih naslednika u planu. Sve i da je novi vozac ok. Razlika ce biti ako nastave sa ovom politikom trke cu gledati kao F1 zadnjih nekoliko godina ono cisto da se odgleda ali ce dosta ljudi prestati da gleda sto ce oterati DORNU npr, ima tu raznih scenaria videcemo sta ce biti ali dok Rosi ne ode ne treba diskutivati o tome.
                          Nema sta sve je receno vec a ove vikend navijacce i inatlije ne treba uzimati za ozbiljno. Treba sad se okrenuti pauzi i testovima i sledecoj sezoni. Ocekujem od Rosija da bude jos jaci dogodine jer od dolaska u Yamahu ide forma uzlazno. Za sada je ovaj spport ostao duzan Rosiju neke stvari i mora mu vratiti nesto. Sto se tice Markeza nije on pomagao Lorencu i ne pisite vise to vec je radio protiv Rosija, sledece sezone se krece od 0 i sigurno nece popustati Lorencu a bice zanimljivo kada ga ovaj prvom prilikom izgura(jedva cekam taj duel i reakciju). Meni je najnejasnija stvar Honda jer njihov vozac pomaze Yamahi kao sto je i Vale rekao no videcemo. Ono sto znam jeste da ako si i jednom mogao pobediti ovde a nisi jer eto nisi hteo iz bilo kog razloga obice ti se o glavu kad tad. U svakom slucaju bice zanimljivo. Forza Valeee...

                          Comment


                          • no bilo kako bilo nova sezona dolazi, treba se načekati do marta nove gume nova elektronika ,drugačiji motori zbog guma trebalo bi da bude tu svašta,ne bi me iznenadilo da ni Honda i Yamaha ne budu na nivou na početku več neko drugi,
                            danas me moj kum pita koji nikad nije gledao motogp trku; KUME šta to bi u motogp-u? kakav haos se desio? ko je to zaebao Rossija?

                            Comment


                            • Tek sam sada odgledao kompletnu trku i... Drago mi je sto nisam gledao u nedelju jer bi bilo plakanja. Sve mi govori da cu za Samuraja i #2 Jamahinog vozaca navijati kad tata ode. Dzankicu, svaka cast.

                              Dajte mogucnost da idemo unaprijed, dajte taj mart.
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • @quard1an

                                Polako, sve sto je brzo, to je I kuso
                                Hvalis Dzankica, a da si cuo sta je Pavle posle rekao u studiu, zaprosio bi ga

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X