Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ljudi vise nista....Meni je nekako logicnije da Dorna dozvoli Rosiju da osvoji titulu, jel ce svakako izgubiti gledanost kad on ode samo je pitanje koliko. Ako osvoji kontam da ce vise ljudi gledati nego ako ode sa 9 titula na kraju. Ja evo ozbiljno mislim da posle Rosija necu gledati MotoGP jer prosto nemam vise za koga da navijam, a imam potrebu za tim jer sam takav, ali bih bio mnogo mirniji ako znam da je osvojio tu 10tu titulu.

    Comment


    • Originally posted by crni View Post
      Verovatno mentalni sklop pecinskog coveka. Sustina je da on uopste ne navija za JL, samo je bitno da se oplete po Rosiju. Za njegove agumente vec sam pisao. Ja to brisem, kad stignem, ako neko zeli da vodi takvu raspravu,ok. Mada mislim da je glupo.
      Imas ljude na forumu, koji navijaju za druge vozace. Recimo Dule navija za Quartarara i covek se trudi da promovise svog vozaca na pravi nacin, Brana za MM. Voleo bih da neko ko navija za Jorgovana napise nesto lepo za svog vozaca, bez naravno da se spominje drugi vozac
      Ja navijam za 46, ali ova djevojka 100% voli jorgovan(a) i ne spominje glodavca.

      03052010091.jpg

      Comment


      • Originally posted by shoneVR46 View Post
        Ne znam ljudi vise nista....Meni je nekako logicnije da Dorna dozvoli Rosiju da osvoji titulu, jel ce svakako izgubiti gledanost kad on ode samo je pitanje koliko. Ako osvoji kontam da ce vise ljudi gledati nego ako ode sa 9 titula na kraju. Ja evo ozbiljno mislim da posle Rosija necu gledati MotoGP jer prosto nemam vise za koga da navijam, a imam potrebu za tim jer sam takav, ali bih bio mnogo mirniji ako znam da je osvojio tu 10tu titulu.
        Pa Rosi mora jednom da ode, mozda ne tako skoro. Mozda zeli da bude najstariji pobednik u motogp, mislim de je 44 ili 46 godina rekord. Motogp ce biti i posle Rosija, ali verovatno ne ovakav, promenice dorna nesto. Napravice rijaliti

        Comment


        • @ shoneVR46

          Valentino je stvarno veliki, ali kao sto Bond kaze, nikad ne reci nikad, uvek natrci neki novi klinac koji ti osvoji srce.
          Mene je svojevremeno odusevio Dani, i dalje navijam za njega. Nije mi bitno sto nema titulu u najjacoj klasi, dovoljno mi je da se nasmeje. Iskren lik.
          sigpic
          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

          Comment


          • Originally posted by crni View Post
            Da li ce tako ostati, ili ce da pukne tikva kod prvog duela
            i pre prvog duela..sumnjam da je mm zaboravio na sve ono sa lorencom,samo mu je u ovom trenutku proradila sujeta i bitnije mu je bilo da rosi ne uzme titulu..ovo mu je prva velika greska u karijeri,to je jasno svima,nije razlog za ovo prijateljstvo sa JL vec sujeta..ali od sledece sezone gledacemo opet isto kao i do pred kraj ove kad su u pitanju on i JL
            MESSI 10

            Comment


            • Ne osvaja se titula sa 4 pobede u sampionatu!!!

              Comment


              • VR sad ima odličan motiv da ostane u šampionatu još nekoliko sezona, ne toliko zbog osvajanja 10, 11te titule koliko da malo zagorča život MM i JLo

                Comment


                • @ vr6

                  Bas lep dodatni motiv za Rossija. Videcemo kako ce timovi odraditi posao. To uveliko moze i resiti sampiona za 2016 godinu.
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • Originally posted by moptikom View Post
                    Ne osvaja se titula sa 4 pobede u sampionatu!!!
                    vidi se da si expert za moto sport! malo izguglaj pre nego što odvališ ovako nešto

                    Comment


                    • Suzukijevi vozaci imaju ogroman potencijal. Samo kada bi im masina bila na nivou Honde i Yamahe, uuuuu...
                      Dobili bi mi prinove u vanzemaljskom klubu.
                      sigpic
                      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                      Comment


                      • Originally posted by moptikom View Post
                        Ne osvaja se titula sa 4 pobede u sampionatu!!!
                        Osvaja se i bez pobeda...

                        https://en.wikipedia.org/wiki/1999_G...andings.5B5.5D

                        ... i sa 2 pobede...

                        https://en.wikipedia.org/wiki/2006_G..._season#MotoGP

                        Comment


                        • Originally posted by moptikom View Post
                          Ne osvaja se titula sa 4 pobede u sampionatu!!!
                          Ako me secanje dobro sluzi osvojena je titula i bez pobede u sezoni, tako da ta prica ne pije vodu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos jedan vikend strucnjak koji je resio da podeli svoju pamet sa nama.

                            Comment


                            • Ne brinite vi za Markeza, nekome ko je toliko dobar i mlad sve se oprasta! Sacuvajte to kukanje i brigu za iducu godinu, jer nesto mi se javlja da ce ga Markez nemilosrdno dotuci... jbg. zivot je surov! A sto se tice buducnosti MotoGP, kada ode Rosi upraznjeno mesto na stazi i trbinama zauzece neki novi klinci, a vama niko ne moze zabraniti da cuvate Rosijeve postere i limenke kao sto moj stari ne skida Doohana sa zida u garazi.
                              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                              Comment


                              • Originally posted by miha92 View Post
                                i pre prvog duela..sumnjam da je mm zaboravio na sve ono sa lorencom,samo mu je u ovom trenutku proradila sujeta i bitnije mu je bilo da rosi ne uzme titulu..ovo mu je prva velika greska u karijeri,to je jasno svima,nije razlog za ovo prijateljstvo sa JL vec sujeta..ali od sledece sezone gledacemo opet isto kao i do pred kraj ove kad su u pitanju on i JL
                                Da li mislis hoce li Rossiju proradit sujeta sljedece godine i namjerno "zagorčat" zivot ( sezonu ) Marqu svim mogucim sredstvima ( fair play ) kao i Marq njemu zadnjih par trka
                                Bar na trkama na kojim bude imao pace da se bori za top pozicije ) ^^ a vjerujem da ce ih bit barem 4-5 trka ako ne i i citava sezona ^^
                                Last edited by Valentino Rossi #46; 09-11-15, 12:33.
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X