Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Лоше ти поређење. Сад је Ливерпул модеран по том питању.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ne, ne, nisam bas toliko zakasao kao oni. Taman sam kao Arsenal, a oni su uvek moderni po tom pitanju

      Comment


      • Lagana pobeda bez Konlija i DeAndrea, svaka ozbiljna ekipa bi me nalupala prosle nedelje.

        Comment


        • Raspao sam se ove nedelje. Jos Papiju nije igrao Favors. Neko ce da nastrada zbog ovoga sledece nedelje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Neko ce da nastrada zbog ovoga sledece nedelje.

            Comment


            • Pobedio sam ovog sto je prvi, vidite cim se aktiviram ne moze mi niko nista

              Comment


              • Pao je Svilajnac u poslednjim trenucima

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Pobedio sam ovog sto je prvi, vidite cim se aktiviram ne moze mi niko nista
                  Vidim da malo zaostajes za mnom, tacno ni sa cetiri minimalne pobede ne mogu da budem siguran za PO.

                  Bice neizvesno u ove cetiri nedelje.Nego tek sad izvalih da kroz manje od dva meseca zavrsavamo.Jel to ranije nego prethodnih godina?

                  Comment


                  • Jeste, mijenjali smo da budu osam timova u plej of, pa se ovaj regularni dio morao skratiti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ostao sam bez Gordona u sledecih mesec dana, toliko o mom plasmanu u PO.

                      Comment


                      • Reise već si me dobio, ne igra Zeller sledeću utakmicu, Batum propušta bar pola sedmice sigurno, Whiteside je pod velikim upitnikom, Adams neće ni putovati sa OKC-om na turneju... Predviđam 2-7, možda 1-8

                        Comment


                        • Riese bas trpa ove nedelje, nema zajebancije
                          sigpic

                          Comment


                          • Puni ne ostaje ništa iza

                            Comment


                            • Dobar si prognozer Bastia. Ispunio sam obecanje da ces da padnes sa mnom u duelu.

                              Colicu, spremi za ovaj plej of, moram da ti vratim za onaj poraz.

                              Unleashed team ide ka three-peatu!

                              Ovo je vjerovatno najaktivniji fantazi sto se tice kosarke na SK ikad. Do sad je uglavnom bilo tri tima koja konkurisu za sampiona, a sad mogu da osvoje svi sto ce uci u plej of. Mnogo je zanimljivije ovako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rićma pokušao da se izvuče ali neće to tako protiv Red Devilsa iz Niša

                                Večeras počinje derbi Niša

                                Comment

                                Working...
                                X