Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантази 2015/2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ti nije jasno? Imas najjaci tim, necemo jos vise da te pojacavamo ovakvim trejdovima koji nemaju veze s vezom. Cak i ovaj trejd Bayless - Mudiay nema veze s vezom. Jos si ga trejdovao sa Daletom koji vise ne igra ovu sezonu, da se ja tu pitam nijedan trejd ne bi prosao sa momcima koji nisu aktivni, ali eto prosao ti je. To ti je dovoljno. Mora malo neizvjesnosti da postoji, nije cilj nagomilati najbolje igrace u jedan tim.
    sigpic

    Comment


    • Dankan ima dosta vecu konkurenciju ove sezone, a i Pop ce ga vise odmarati.Statsi mu nisu neki, ja sam stavio veto pre nego sto sam obisao forum.Da ne duzim previse, obratio sam paznju pored toga i na procente vlasnistva, Gej ga sije za negde oko 10%.Da su tu negde, moguce da se ne bih izjasnio ili bih dao potvrdan odgovor.

      Comment


      • 50 mesta ih deli trenutno na fantasy rankingu (Gay 51., Duncan 102.). Nisu ni blizu, to je svakome jasno ko se malo razume i bez da trazi.

        Fascinantno mi je koliko si ti pravis blesav Bastia, je l' ti mislis da su ovde bas svi budale? Posto nas konstantno tako tretiras. To sto si uspeo da izmanipulises par ljudi, ne znaci da je to sto radis korektno, i ti to dobro znas. Imas li srama malo? Ja kapiram da si klinac i sve to, i da imas ocigledno neopisivu zelju da pobedis, ali za jedno 5-6 godina kad se budes setio ovoga, bice te sramota. Ako ti se licnost bude razvijala u pravom smeru, naravno.

        Znate li koliko je trejdova odradjeno u prethodne dve sezone ovde? 0 (slovima: nula). Jako je tesko napraviti fer trejd s kojim su obe strane zadovoljne, a tada su ucesnici imali moralni kompas. Veto bas zato i postoji, da ostali ucesnici mogu da sprece NEKOREKTNE poteze konkurencije. Niko ovde ne sprecava nikoga da pravi fer trejdove, a jos kako rece Reise, vec ti je pusten ovaj smesan sa Daletom. Da pitamo Daleta je li bi prihvatio takav trejd da i dalje igra? Ili ipak ne, a?
        Iskreno, vas 3-4 ste mi ogadili ovu igricu i ni ne igra mi se vise. Prestao bih da igram, ali necu, jer je vrlo SEBICNO od mene da prestanem da igram nesto sto sam zapoceo sa jos 15 osoba, kojima se onda dozivljaj kvari. But that's just me.

        Povredjivali su se i meni igraci, prosle sezone nisam nista uradio, ali sam igrao do kraja, nisam trazio nikome da mi poklanja igrace, nisam trazio nekorektne trejdove. I uvek cu prece izgubiti, nego gledati da pobedim nekoga u bilo cemu na takve nacine. A veruj da ne mozes ni da zamislis koliko se izlozim kao majmun za bilo sta sto igram.
        Last edited by p4p1; 10-01-16, 16:29.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          50 mesta ih deli trenutno na fantasy rankingu (Gay 51., Duncan 102.). Nisu ni blizu, to je svakome jasno ko se malo razume i bez da trazi.

          Fascinantno mi je koliko si ti pravis blesav Bastia, je l' ti mislis da su ovde bas svi budale? Posto nas konstantno tako tretiras. To sto si uspeo da izmanipulises par ljudi, ne znaci da je to sto radis korektno, i ti to dobro znas. Imas li srama malo? Ja kapiram da si klinac i sve to, i da imas ocigledno neopisivu zelju da pobedis, ali za jedno 5-6 godina kad se budes setio ovoga, bice te sramota. Ako ti se licnost bude razvijala u pravom smeru, naravno.

          Znate li koliko je trejdova odradjeno u prethodne dve sezone ovde? 0 (slovima: nula). Jako je tesko napraviti fer trejd s kojim su obe strane zadovoljne, a tada su ucesnici imali moralni kompas. Veto bas zato i postoji, da ostali ucesnici mogu da sprece NEKOREKTNE poteze konkurencije. Niko ovde ne sprecava nikoga da pravi fer trejdove, a jos kako rece Reise, vec ti je pusten ovaj smesan sa Daletom. Da pitamo Daleta je li bi prihvatio takav trejd da i dalje igra? Ili ipak ne, a?
          Iskreno, vas 3-4 ste mi ogadili ovu igricu i ni ne igra mi se vise. Prestao bih da igram, ali necu, jer je vrlo SEBICNO od mene da prestanem da igram nesto sto sam zapoceo sa jos 15 osoba, kojima se onda dozivljaj kvari. But that's just me.

          Povredjivali su se i meni igraci, prosle sezone nisam nista uradio, ali sam igrao do kraja, nisam trazio nikome da mi poklanja igrace, nisam trazio nekorektne trejdove. I uvek cu prece izgubiti, nego gledati da pobedim nekoga u bilo cemu na takve nacine. A veruj da ne mozes ni da zamislis koliko sam competitive za bilo sta sto igram.
          Такмичарски настројен*
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Nije odgovarajuci prevod, moze na nekoliko nacina da se prevede, sa nijednim se ne dobija isti osecaj. Taj je mozda i najblizi, ali svejedno ga ne bih iskoristio u neformalnom tekstu

            Comment


            • "колико се изложим као мајмун"?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment




              • fixed

                Comment


                • E tako, iznesite mišljenje.
                  Papi, svjestan sam ja svega, ali nije me sramota, jer kao što si rekao, ovo je igra. To što ste vi 2 sezone sjedili skrštenih ruku u igri i od početka pa do kraja gurali sa onim što ste dobili na početku bez da se probate popraviti i unaprijediti, šta ću vam ja, ove sezone sam ja došao i nisam takav. Onu glupost sa Wadeom, to sam shvatio šta sam uradio, izvinio sam se i sramota me toga. Poručio sam i ostalim da ne prate moj put i ne rade iste stvari.
                  Što se pravljenja budalama tiče kada su u pitanju ovakve igre i trejdovi, nije bitno ko je kako rangiran, vodi nas neki zdrav razum valjda i nismo mašine pa da gledamo samo takve rejtinge, svako ima svoj tim ovdje i svakom fali nešto u timu a nečega ima viška, i onda se tu pokušavamo dogovriti, on meni taj višak a ja njemu ono što mu fali. To je bio i slučaj sa Duncanom i Gayom. Nas dvojica smo se korektno dogovrili i niko nikog nije napravio budalom, ako je trejd nekorektan onda znači da je neko od nas dvojice budala. Ali iznijeli ste svoje mišljenje, koje poštujem i ok, nema trejda više, ni tog ni bilo kojeg drugog.

                  I evo zahtjevam da smislite neku kaznu da je odradim.

                  Comment


                  • Nisu ljudi sedeli skrstenih ruku (sto se trejdova tice) zato sto im je bilo lepo da budu losi (oni koji su bili), nego zato sto nisu imali nacina da se unaprede na fer i posten nacin. Bilo je pregrst FA poteza kao i uvek. Bilo je nekih kojima jednostavno pak nije uopste bilo bitno, ima i toga, ali uglavnom niko nije hteo da osteti nekog drugog.

                    Pa bas zato sto te vodi zdrav razum. Hoces da kazes da bi ti prihvatio Duncana, a da zauzvrat das Gaya? Tacno je da kad se igra po kategorijama, mora se i to uzeti u obzir (kome sta treba) i da u tim situacijama se moze menjati za neke igrace koji po fantasy kvalitetu generalnu nisu bas blizu, ali je ovo bas predaleko. Da nije tako, zasto bi onda nekoliko nas svojevoljno udarilo veto? Taj deo o budalama necu prokomentarisati.
                    Nije cilj zabraniti sve trejdove, no kako hocete.. radite sta hocete od sad sto se mene tice, smor mi da se cimam vise

                    I mani se toga, kakve crne kazne

                    Comment


                    • Imao sam nesrecu da se ove nedelje sastanem sa Reise-om.Ja mislio da bi komotno izgubio mozda od jos jednog ili dvojice, ali ispada da bih svakog drugog pobedio u prosloj nedelji.Na kraju nekako uzeh tri kategorije, ali me konkurencija sustigla i pretekla.

                      Raspored mi nije ni lak, a ni preterano tezak.Najbolje bi bilo kada bih izbegao Reise-a i Colica u PO posto mi deluje da su njihove ekipe trenutno najbolje.Jedna povreda i moja racunica vise ne vazi.

                      Comment


                      • Većima kategorija mi dobro idu, samo procenti zezaju ali dobro

                        Sada ide duel sa Colketom gde verovatno gubim a taman sam ušao u formu
                        Last edited by Lord Aleksoni; 11-01-16, 13:58.

                        Comment


                        • Ovo mi je bila ubjedljivo najbolja nedelja, Horford i Lillard su razbili. Tesko da cu ovo ponoviti. Maricu, da ti je Conley igrao, mozda bi uzeo jos jednu kategoriju.
                          Papi je sledeci na redu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kobe veceras igra za mene definitivno, 7 asistencija u 1/4. Zna brat sta mi treba.

                            Comment


                            • За тебе, како не...

                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Uozbilji se, bitnije je da ja pobedim Risa, nego sto ce Kobe preci nekog tamo nebitnog lika. Jos mi povrede ne daju mira nedeljama sad vec, postajem polako Arsenal fantazija

                                Comment

                                Working...
                                X