Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Pramac Australian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rossi-razocaranje! Duel definitivno vise nije njegovo najjace oruzje.
    Niko da pohvali Lorencovu voznju?? Imao je trece vreme na kvalifikacijama a zavrsio kao drugi! Zar to nije za pohvalu? Nista od onog Lorenca koji se plasi duela i pocinje da tone cim izgubi poziciju. OK, ispustio je pobedu u poslednjem krugu od nekoga ko nije imao sta da izgubi.. Ali sad mi pade na pamet Markezova voznja u Valensiji kada je mogao da izgubi titulu, onda kad je Lorenco usporavao trku... tada je vozio kao pizda! Sve jedeno, Rosijevci zadovoljni! Napuhanka danas vise niko tako ne zove.

    Malezija: 1. Markez; 2. Lorenco; 3. Rosi.
    Spanija: 1. Lorenco; 2. Markez; 3. Rosi.

    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

    Comment


    • Originally posted by AyrSen View Post
      Rossi-razocaranje! Duel definitivno vise nije njegovo najjace oruzje.
      Niko da pohvali Lorencovu voznju?? Imao je trece vreme na kvalifikacijama a zavrsio kao drugi! Zar to nije za pohvalu? Nista od onog Lorenca koji se plasi duela i pocinje da tone cim izgubi poziciju. OK, ispustio je pobedu u poslednjem krugu od nekoga ko nije imao sta da izgubi.. Ali sad mi pade na pamet Markezova voznja u Valensiji kada je mogao da izgubi titulu, onda kad je Lorenco usporavao trku... tada je vozio kao pizda! Sve jedeno, Rosijevci zadovoljni! Napuhanka danas vise niko tako ne zove.

      Malezija: 1. Markez; 2. Lorenco; 3. Rosi.
      Spanija: 1. Lorenco; 2. Markez; 3. Rosi.

      Dečko ti ili mnogo trolluješ ili si mnogo retardiran. Pod 1 i Rosi je startovao 7 pa je završio 4-ti, hmm po tvojoj logici njega bi najviše trebali pohvaliti. Markez i Janone povrijeđeni, još je Janone cijelu trku vozio sa "oštećenim" motorom. Čuj duel nije više najjače Docino oružije - mnogo ti je kratko pamćenje. Sjeti se Katara, Argentine, Italije ove godine, sjeti se Japana i Malezije 2010 godine, svih ovih godina Rosi je jedan od vozača koji najmanje padaju i koji su najbolji u duelu. Danas vožnja dana pripada Markezu i Janoneu, tvoj Lorenco(gospodin mlatiprst) je imao tokom trke prednosti i po 2 sekunde pa je opet izgubio pobijedu. Toliko o tebi i tvome mlatiprstu. Nadam se da nećeš promijeniti stav posle Malezije i Valensije.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • Ako cemo objektivno, ali realno stvarno, od svih MotoGP trka koje sam gledao u zivotu, a gledao sam ih dosta, nikad nisam video da je neko tako mocno osvojio 4. mesto! Mislim da necu puno pogresiti ako kazem "cetvrto mesto zlatnog sjaja" ako cemo realno, jer malo koji vozac bi uspeo ovako suvereno osvojiti 4. mesto ako uzmemo u obzir da su Janone i Markez imali neverovatno puno srece kad su ga jedno 50 puta svaki preskocili tokom trke. I zbog toga se mora priznati...Rossi je opet dokazao da je najveci!
        Majstorski odvozena trka, ostali su vozili OK ali sta ja znam... voznja ko voznja, malo saltali brzine, gas i to je to sve vec vidjeno, ali Rossi je jedini danas bas vozio, peglao, uzitak za gledanje.... Grande Vaaaaaleeee (u svakom smislu)!!!!
        Last edited by AyrSen; 18-10-15, 23:13.
        https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

        http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

        Comment


        • Originally posted by AyrSen View Post
          Rossi-razocaranje! Duel definitivno vise nije njegovo najjace oruzje.
          :
          Ocigledno trolujes. Ne znam ni sam zasto odg ali na ovo moram. Uzeo si Aragon i PI kao primere za Rosija i duele. Pogledaj malo bolje trke a narocito pravce gde su ga Pedrosa, Janone i MM jeli na pravcu i nadoknadjivali po 2-3 desetinke u tim sektorima. Cak i da prati njihov tempo kao sto i jeste jdnostavno na pravcu je laka meta i prelako su ga obilazili... Nadoknadjivao je do pravca desetinku, dve ali na pravcu je sve padalo u vodu i to je to. Vrati malo sezonu unazad pa pogledaj koliko je Rosi imao direktnih duela sto za podijum ili pobedu i koliko je dobio a kolio izgubio i kako pa onda pricaj nesto...

          Cele sezone mi se ne svidja sto nemamo direktan duel Rosi/Lorenco na stazi vec jedan uvek malo dalje od drugoga. 8:8 je po pozicijama u trkama za sada i nadam se da cemo naredne dve trke gledati direktan duel njih dvojice.

          Comment


          • Ma da, gubio je pozicije samo na pravcu... Ti si objektivan! Pogledaj ponovo trku i broji!
            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

            Comment


            • Originally posted by AyrSen View Post
              Ma da, gubio je pozicije samo na pravcu... Ti si objektivan! Pogledaj ponovo trku i broji!
              Ti je pogledaj još 10 puta, da vidiš kako je tvoj mlatoprst izgubio dobijenu trku!
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • Originally posted by AyrSen View Post
                Ma da, gubio je pozicije samo na pravcu... Ti si objektivan! Pogledaj ponovo trku i broji!
                Nije samo na pravcu ali je na pravcu obavezno gubio u krugovima gde predje nekog i pokusa da se odlepi koju desetinku.

                Comment


                • pa ljudi!!!! samim tim sto DOCA vozi svoj 20. da ponovim 20. GP i jos kako vozi ostali mu nisu ni do malog prsta na nozi, prama tome i da zavrsava stalno 4. bilo bi za postovanje a ne da se bori za 10 titulu,ja ne znam sta je vama , kakva je to ljubomora zavist ili sta li je vec,trke su odlicne uzivajte ..................
                  Last edited by bruda; 19-10-15, 08:12.

                  Comment


                  • Nemojte da odgovarate trolu, to mu je hrana za dusu.

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Pre svega, od prve četvorice Lorenco ima najmanje zbog čega da se hvali u ovoj trci. Dobro, ume da startuje, bravo Ostala trojica su u ovoj trci imala više duela/preticanja nego Lorenco za celu sezonu. Da se njih trojica nisu muški klali iza Lorenca, baš me zanima na kojoj poziciji bi započeo poslednji krug i koji bi završio. Bio bi iza ove trojice u to budi siguran. Očigledno je bilo da je Dukati puno moćniji na pravcz, a Honda je isto bila bolja, i pored brojnih borbi, preticanja, Rosi završava sa manje od sekundom iza Lorenca, koji je imao da kažemo jedan "duel" u poslednjem krugu i izgubio ga je. Janonea ne bi pretekao da mu ptica nije pomogla. A Rosi, napravio je neke taktičke greške, ali šta sad. Ne bi ni on tako uradio da zna da greši. Imao je bolji izlaz iz poslednje krivine ali ništa nije mogao protiv Janonea. Da je tu bio neki drugi motor, završio bi kao treći, potpisujem. Rosi se hrabro borio i ne vidim zašto ne bi trebalo da ga pohvalimo, jer Lorenco je vozio jako bledu trku i treba da se zahvali ovoj trojici što ga nisu jurili, što su hteli da se bore i što su nam pružili jednu jako lepu trku, bez padova vodećih, bez nekog laktanja, samo čista, fer borba i zato su zaslužili poštovanje. A ti, ti si onaj tip ljudi "Ne volim svoj klub, koliko mrzim protivnički" i umesto da te vodi u tvojim komentarima ljubav prema Lorencu tebe vodi mržnja prema Rosiju. Više nema šta da se priča sa tobom, jedno vreme si hteo da komuniciraš ljudski i onda si se opet vratio na troling.
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • On je onaj tip ljudi koji ne zna šta će sa sobom,pa kaže daj malo da zajebavam ove forumaše,biće mi zanimljivije da ih naložim malo.
                        A i mi budale se primamo pustite ga da laprda

                        Comment


                        • Originally posted by AyrSen View Post
                          Rossi-razocaranje! Duel definitivno vise nije njegovo najjace oruzje.
                          Niko da pohvali Lorencovu voznju?? Imao je trece vreme na kvalifikacijama a zavrsio kao drugi! Zar to nije za pohvalu? Nista od onog Lorenca koji se plasi duela i pocinje da tone cim izgubi poziciju. OK, ispustio je pobedu u poslednjem krugu od nekoga ko nije imao sta da izgubi.. Ali sad mi pade na pamet Markezova voznja u Valensiji kada je mogao da izgubi titulu, onda kad je Lorenco usporavao trku... tada je vozio kao pizda! Sve jedeno, Rosijevci zadovoljni! Napuhanka danas vise niko tako ne zove.

                          Malezija: 1. Markez; 2. Lorenco; 3. Rosi.
                          Spanija: 1. Lorenco; 2. Markez; 3. Rosi.

                          Comment


                          • Posle ovog posta dobijam komentar da trolujem!!!
                            Originally posted by AyrSen View Post
                            Rossi-razocaranje! Duel definitivno vise nije njegovo najjace oruzje.
                            Niko da pohvali Lorencovu voznju?? Imao je trece vreme na kvalifikacijama a zavrsio kao drugi! Zar to nije za pohvalu? Nista od onog Lorenca koji se plasi duela i pocinje da tone cim izgubi poziciju. OK, ispustio je pobedu u poslednjem krugu od nekoga ko nije imao sta da izgubi.. Ali sad mi pade na pamet Markezova voznja u Valensiji kada je mogao da izgubi titulu, onda kad je Lorenco usporavao trku... tada je vozio kao pizda! Sve jedeno, Rosijevci zadovoljni! Napuhanka danas vise niko tako ne zove.

                            Malezija: 1. Markez; 2. Lorenco; 3. Rosi.
                            Spanija: 1. Lorenco; 2. Markez; 3. Rosi.

                            Hahahaha!!!!! Pa vi ne znate ni trolovanje sta je??!
                            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                            Comment


                            • AyrSena,pricas gluposti. VR je otac Moto GP a tvoj Jorgovan,Micky Mouse i Rolling Stoner mu "nisu ni do prsta na nozi".
                              Lorenzo-jedino sto taj covjek zna jeste da se uvijek kvalifikuje u prvi startni red i vozi brzo. Lako je tako skupit 230 krugova u vodstvu u ovoj sezoni. Hajde neka startuje kao Vale iz treceg reda i uradi to,mogao bi da sanja samo o 50 vodecih krugova koliko ih Vale ima u 2015.
                              Marquez-50 pobjeda s 22 godine je jako malo s obzirom na ovu konkurenciju koja se ne moze poredit sa strasnim Gibernauom,Melandrijem,Capirexom itd... Puno je impresivnija Rossijeva sezona iz 2003 kad se s novim agregatom od 1000cc i 240ks borio protiv mocnih 500cc s jedva 200konjica nego Marcova 2014.
                              A Stoner? Pa taj kengur je u 2010 uspio da unisti Ducati,od motora koji je pobjedjivao u 2010 on je za par mjeseci uspio da napravi puza tako da je Rossi na testiranjima imao zaostatak od 1,5sec za konkurencijom.

                              Comment


                              • I znat jos sta gospodine Senna? Moze Djokovic da osvoji 50 GS titula ali nikad nece bit gospodin kao Roger Federer!!!!
                                Ups,ovo je neki drugi forum

                                Comment

                                Working...
                                X