Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Pramac Australian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Kakva trka. Jedna od najboljih ove sezone, ako ne i najbolja. Da nije imao ovoliko padova Marquez bi i 3 titulu osvojio.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ja sam prespavao jutros trku, al sam sad odgledao reprizu. Realno malo sta je Rossi mogao bolje da uradi tokom trke ako se uzme citav vikend u obzir. Kvalifikacije ce ga na kraju kostati.....mora da startuje u najgorem slucaju sa 4tog mesta jer ovako nece nista uraditi.

        A vala i taj Janone ga je mogao pustiti kad nema sta da trazi u sampionatu...Nek se za pobede bori sledece godine, ova je za njega i onako gotova.

        Inace je trka odlicna, al mi je trka u Argentini i dalje bila najbolja

        Comment


        • Ih da ga pusta. Glupo bi bilo. Znaci Janoneu a i tom Dukatiju podijum dosta. Da ja pobedio Lorenco tj. da je to Janone video ispred mozda bi i olabavio malo gas na tom pravcu, ovako nema potrebe. Ako ce neko da ga pusta takva titula Rosiju ne treba... Zna da treba da dobije Lorenca makar jednom u dve trke i to je to.

          Comment


          • Ceo dan mi se vrti po glavi jutrosnja trka, krivo mi je sto Rosi nije dobio Lorenca jer je ovo bila jedna od retkih trka po suvom u poslednje vreme na kojoj je imao bolji tempo. Nadam se da ce u Sepangu da se obrne situacija i da ce Rosi da bude ispred Lorenca.

            Da pohvalim i Vinalesa, konacno se malo probudio posle nekoliko slabijih trka

            Comment


            • Momenat kada Rosi pretiče Markeza, i potom Janone pretiče njih dvojicu je epski, jedan od onih koji će se vrteti na uvodnim špicama. Takođe i Rosi kada pretiče Janonea i to iz brze desne krivine, sa spoljne strane u levu sa unutrašnje, ne znam da postavim video sa fejsa, pa ko zna mogao bi to da učini
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Trka je bila fenomenalna i ultra uzbudljiva.
                Mislim da su sva 4-ca(Marquez, Lorenco, Iannone, Rossi) bili na svom trenutnom maximumu, a sa obzirom na situaciju na stazi.
                Kao da je postojala klackalica u performansama.
                Mislim da je Lorenco prezadovoljan 2 mestom. Cita mu se sa lica da je iznenadjen sto ga jos neko nije obisao. Nije imao ubitacni tempo jer nije ni mogao da sprovede na ovoj stazi to u delo. Kalkulisao je sa gumama, jer bi u suprotnom bio 7-mi.
                Marquez je bio fenomenalan. Imao je super podesen motor, ali i opasno motivisan um. Daleko da je na Hondi sve na mestu, no to ga nije zaustavilo da opet rizikuje.
                Ovaj put se rizik isplatio. Kakav zadnji krug!
                Rossi je nazalost platio ceh danas.
                Lose kvalifikacije i izuzetno motivisani rivali su ga sputali vise nego obicno. Sigurno je i on u jednom delu trke imao problem sa gumama. Onoliko guranja i preticanja nemoze pozitivno da se odrazi, vidi se da je opet vozio na limitu.
                Nista ovde nije gotovo, imao je malo losiji dan u Office, samo to.
                Andrea Iannone... uuuu, kakav lik, kakav vozac!
                On nije "the Maniac Joe" vec Ludi Milojko, netreba ni da silazi sa Djurdjicu, pardon Dukati.
                sigpic
                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                Comment


                • Janone bog, nadam se da će imati priliku da osvoji titulu, šteta bi bila da tokom karijere ne osvoji barem 1.

                  Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • Dobro, bio sam sarkastican. No to da VR dobije jednu od 2 preostale trke je teze uraditi nego reci. Iako je Rossi konstantan, mislim da ce Lorenco biti taj koji se na kraju pita zato sto lakse nekako dolazi do boljih pozicija od Rossija.

                    Rossi ne sme sme da se zeza na treninzima kao pre, i prosto u tom nekom pogledu mora da se popravi. Kad dodje trka kontam da je Rossi jaci u duelu, al se pribojavam da to nece biti dovoljno ako opet bude startovao sa 7og mesta.

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da Rosi ne zeli da ga drugi pustaju, nego da on sam zeli da se izbori za to. Covek je sto bi se reklo na engleskom ,, sportsmen".

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Originally posted by BogdanB View Post
                        Ja sam ubedjen da Rosi ne zeli da ga drugi pustaju, nego da on sam zeli da se izbori za to. Covek je sto bi se reklo na engleskom ,, sportsmen".

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                        Sigurno Rossi ne zeli da ga bilo ko pusta, ali mislim da su svi posebno motivisani u borbi s njim..

                        Comment


                        • Boris se protiv najboljeg svih vremena, kako da ne budes

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Naravno, to je svima dodatna motivacija, svi bi da se negde zabelezi da su se borili sa najboljim:-)

                            Comment


                            • Mislim da ce Rosijeva losa procena sto se tice zamene motora na onoj trci po kisi kostati ga titule.
                              Ima bi koliko, 10-15 bodova jos + u odnosu na Lorenca da je na vreme otisao u boks.
                              Navijam za tu Rosijevu 10 titulu ali nisam bas siguran vise.
                              Nema ni srece, jer Ducati mora bas sad do kraja da ide kao lud i Pedrosa proslu trku da vozi onako dobro, a to Rosiju nikako ne treba sada na kraju.

                              Comment


                              • Nije kraj dok se ne vidi karirana zastava u Valensiji, tako da brrrrrmmm

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X