Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Proudice, ne bih se radovao da sam na tvoje mesto kad je Nadal u pitanju sto se tice sledece sezone.
    Koliko god voelo ovu dominaciju Novaka, željan sam da još neki put vidim one mečeve kada su se borili za svaki poen žestoko..

    Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Koliko god voelo ovu dominaciju Novaka, željan sam da još neki put vidim one mečeve kada su se borili za svaki poen žestoko..
      I ja, ali aludirao sam na prstic i zato sam "pecnuo" Proudicu
      OVAKO

      Comment


      • Kako mi promace taj prstic

        Ajde bre, Stefane, vidis da je Rafa sve bolji iz meca u mec.
        Sam je izjavio da mnogo vise trenira, vec se vide rezultati, a tek sledeca sezona ce pkazati starog Rafu, zivi bili pa videli
        Last edited by Pertla; 14-10-15, 16:17.
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Je li Nadal "ukrao" mec? Ovdje ukrao ima pozitivno znacenje.
          I da i ne. Dobio je poklon u kljucnom trenutku u vidu dvojne greske, ali onda odigrao dva solidna i sigurna poena na svoj servis, sto je bilo retkost tokom sezone. Dobar mec, bitna pobeda, jer svaka je bitna u ovom delu sezone.

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            I ja, ali aludirao sam na prstic i zato sam "pecnuo" Proudicu
            Jedva čekam sledeću sezonu pa da vidimo ko će koga "pecnuti"

            Raduje me Rafin lagani povratak, nije isto bez njega nebitno za koga ko navija
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • OVAKO

              Comment


              • Bravo Rafa, da se što prije vratiš, da gledamo nova nadmudrivanja

                bez tebe ništa nije isto

                sramotan raspored za sutra, 3 GSa na drugom terenu, a gledat ćemo smaranje Simona i Tomasa na centralnom
                Last edited by shminka; 14-10-15, 18:24.

                Comment


                • Sutra kad nas vrati Milos u realnost
                  Shminka kako Ramos, nisam te pitao?
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Pa nije ga ukrao, ali mnogo tesan mec, eto taj jedan poen je presudio. Bili su odlicni obojca, Nadal ubijao Ivo pasinzima, a ovaj njega servisima. Stvarno sjajan mec i konacno da Rafa dobije neki tesan mec...
                    Sad sledi novo drvo zvano Raonic

                    Strašno bitna pobeda za Rafu uz činjenicu, daj e dobim konačno jedan tesan meč- prve ove godine.

                    Stvarno me raduje način kako je spasio 1.set

                    Ovi returni iz 10.gema jesu za pamčenje - http://rafaelnadalfans.com/2015/10/1...ghai-hot-shot/

                    Gledajoči statistiku seta dva kurioziteta

                    POINTS WON OVER SHOTS: 3:2 za Karloviča!!!! Da lij e Ivo dominirao u dugim razmjenama?

                    i drugi kuriozitet
                    IVO PRETEKAO VIŠE NEGO RAFA total distance run IVO 1776 m RAFA 1696 m

                    A žao mi je da neče biti meča Rafa VS Roger.

                    Comment


                    • Znacajna pobjeda Rafe. Ona tri servis returna su nevjerovatna. Tri put je nadmudrio Iva, tj. tacno anticipirao gdje ce da servira, i tri put odlicno realizovao.

                      Ali prerano je za likovanje. Rafa ima izuzetno tezak zrijeb. Da vidimo kako ce da nastavi. Ne bi smjelo biti problema sa Raonice ali sa Vavrinkom i Nishikorijem bi bili ozbiljni testovi.

                      Comment


                      • Ja se ne secam da je cak i DJokovic vezao ovakva 3 vrhunska riterna, kapa dole .
                        "But Pascal what are you saying?"

                        Comment


                        • Originally posted by thrillseeker View Post
                          Ja se ne secam da je cak i DJokovic vezao ovakva 3 vrhunska riterna, kapa dole .
                          Rafa je imaš zaista lošu godina i baš return je bio ove godine najgore od svega. Baš me veseli, da je opet vratio return (danas)

                          Neka samo tako nastavi i protiv Raoniča.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nije Gojko prvo kolo, nego drugo covece. U prvom kolu mastersa uvek pobedjuje onog bye. Jbt koliko se prati ovde tenis a jos uvk imamo takvih "lapsusa" od mnogih ...
                            Ma znam ja to, pa ne živim na planini. A hteo sam napisati "prvi meč" baš iz tog razloga, ali stvarno, al reko da se ne pravim pametan može i ovo da prođe, a onda me sačeka podjeb Sandukan i nahrani se mojim navodnim neznanjem.

                            Comment


                            • Originally posted by gokara View Post
                              Ma znam ja to, pa ne živim na planini. A hteo sam napisati "prvi meč" baš iz tog razloga, ali stvarno, al reko da se ne pravim pametan može i ovo da prođe, a onda me sačeka podjeb Sandukan i nahrani se mojim navodnim neznanjem.
                              Sramno je to koliko pojma nemas
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ne bi bilo lose kada bi Izner uspeo da izbaci Endija, nesto ga nikako ne volim u Novakovom delu zreba.
                                Valjda ce se konacno zacementirati na drugoj poziciji Skot.
                                Last edited by Sandugp; 15-10-15, 07:31.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X