Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 1000 / 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Sad ce izgubiti mec, isto kao sa Raonica na IW-u ili Lopeza u Cincinatija. Glupak
    Fan, navijas za njega a glupak, to mi nikad nece biti jasno. No... dobija Rafa ovo peske.

    Comment


    • Završi i Raona konačno, imao u TB trećeg seta 4:1 i dozvolio Bautisti da izjednači posle završio set kako treba..

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Fan, navijas za njega a glupak, to mi nikad nece biti jasno. No... dobija Rafa ovo peske.
        Cacanine, brate lepi, sta me ne pustis na miru? Nekako svaki moji post citiras, jel ti smetam nesta? Nazvacu ga kako hocu, ipak navijam za njega. Mora malo da mu se ljutim, nervira me i to je to.
        OVAKO

        Comment


        • Lopez uzeo drugi set u TBu.

          Ajde Rafa izvuci mec.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Prodje Milos ali uz velike muke,
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Odlican mec, mogao ga je Nadal zatvoriti u drugom setu ali i Ivo je na sjajnom nivou.
              sigpic

              Comment


              • Je li Nadal "ukrao" mec? Ovdje ukrao ima pozitivno znacenje.

                Comment


                • Ivo bas zraci, ali Rafa je bio na visokom nivou
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Mnogo vazna pobeda za Nadala !

                    Comment


                    • Uh koliko mu ovo znači, izvuče se
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Idemo bre!
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Je li Nadal "ukrao" mec? Ovdje ukrao ima pozitivno znacenje.
                          Pa nije ga ukrao, ali mnogo tesan mec, eto taj jedan poen je presudio. Bili su odlicni obojca, Nadal ubijao Ivo pasinzima, a ovaj njega servisima. Stvarno sjajan mec i konacno da Rafa dobije neki tesan mec...
                          Sad sledi novo drvo zvano Raonic
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Pa nije ga ukrao, ali mnogo tesan mec, eto taj jedan poen je presudio. Bili su odlicni obojca, Nadal ubijao Ivo pasinzima, a ovaj njega servisima. Stvarno sjajan mec i konacno da Rafa dobije neki tesan mec...
                            Sad sledi novo drvo zvano Raonic
                            I pored prvog seta?

                            Comment


                            • Rafa sve bolji, odlicno je odigrao, ostao smiren kad je bilo potrebno, spasio one 3 valjda BL, vraca mu se samopouzdanje.
                              Ne otpisuje se Rafa tako olako, ovo je vec priprema za sledocu sezonu

                              Ivo je bio dobar, ali nije iskoristio bitne poene, i na kraju napravi duplu u TB 3 seta, cestitke i Ivi
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                I pored prvog seta?
                                Pa da. Na pocetku drugog Nadal nastavio da pritiska servis Ivo ali ovaj se stabilizovao, imao i 0-40 na 4-4, nije to iskoristio i nakon toga u TB-u presudio jedan poen na mrezu koji je Rafa lose odigrao... U treceg seta nije bilo nikakve neizvesnosti u 12 gemova, sve cisto kao suza.

                                Raduje me govor tijela Nadala, naravno na kraju pojavio se i prstic
                                Proudice, ne bih se radovao da sam na tvoje mesto kad je Nadal u pitanju sto se tice sledece sezone.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X