Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Aj, nemoj biti tako negativan, pogledaj sastav ovog tima i njegovu realnu cenu i kako je odigrao protiv skupljeg tima sa izvikanijim i iskusnijim trenerom.
    Jebi Mutu jebi umisljeno govedo!

    Comment


    • Muta je verovatno najveci egomanijak u kosarkaskom svetu. Nije da ne zna, ali nije bas ni naj trener na svetu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Muta je verovatno najveci egomanijak u kosarkaskom svetu. Nije da ne zna, ali nije bas ni naj trener na svetu.
        Samo jebi govno umisljeno on ce da proziva Dudu i Duleta dva uz Zeljka i Pesica najveca nasa trenera govedo glupo.

        Comment


        • muta je carina i opet ce jebati glupog vladu

          Comment


          • Originally posted by carter985 View Post
            muta je carina i opet ce jebati glupog vladu

            Comment


            • Mozda ih dobiju jos jednom kod kuce,al kad vidim s kim Partizan igra, tesko da moze na jos jednoj utakmici sem te da izgubi.Jos Radnicki ima tri poraza,a Partizan samo jedan.Daleko je prvo mesto.Prvo Radnicki da pretekne Hemofarm,a onda cemo da pricamo o prvom mestu.

              Comment


              • Miljenović napustio FMP

                Jedan od najtalentovanijih mladih košarakaša Srbije Nenad Miljenović napustio je FMP, jer nije želeo da potpiše profesionalni ugovor sa ’panterima’.

                Miljenović je 8. aprila napunio 18 godina i stekao pravo da potpiše profesionalni ugovor, ali je poput Milana Mačvana, Branislav Djekića i Nemanje Aleksandrova, odlučio da napusti Železnik.

                Mladi košarkaš je bio član svih omladinskih selekcije Srbije, a na juniorskom turniru Evrolige proglašen je za najkorisnijeg igraca beležeći u proseku 17 poena, 5,5 skokova i 4,8 asistencija.

                Mediji u Srbiji spekulisali su da bi Miljenović karijeru mogao da nastavi u Partizanu, a crno-beli bi za transfer talentovanog plemejkera morali da plate 150.000 evra obeštećenja, jer je FMP ulagao u njegov razvoj.


                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=507211

                Veliki talenat, samo teško mi je da poverujem u to da će Partizan platiti 150.000€!?
                Last edited by Il Capitano; 19-04-11, 15:59.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Sta bi? Trn u oko Radnicki svima,pa kad vidim ovakve komantere a pola srbije razmislja tako,ne bi navijao za klub iz Beograda milku da mi plate...Napred Radnicki,pa sta bude,kad smo mogli da navijamo za klub iz trece lige nece nas poljuljati ni neki poraz u kosarci... A vi sto pljujete mutu,pricate "ko je on da maze dudu",a ko ste vi da mazete njega!Pricate stvari koje su skroz kontradiktorne!
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas ce PArtizan ponovo biti porazen u "Jezeru",idemo Radnicki...
                    Prenos je na RTS-u u 18:00 a ko moze neka dodje u halu,ja idem..
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ubicemo Mutu i '' djavole '' ali djavoli hahhahaha

                      EDIT: Nesto ne ide mutavog i '' djavole ludake '' ? trpaj boraniju.
                      Last edited by LBJmvpFORlife; 03-05-11, 17:43.

                      Comment


                      • Vratio sam se iz hale bilo ej pakleno,videli ste(ko je gledao prenos) da nije imalo mesta za sedenje ja sma morao da stojim svo vreme,izgubio Radnicki,steta ali poslednji napad je trebao da se sudi faul za Radnicki,dosta faulova za Partizan,sta reci Gist je bio najbolji u Partizanu,Jerels veze s vezom sve je masio na nasu srecu,Vesely je mnogo blefirao,nisam znao da je onako pokvaren malo ga pipnes on se baci,ovamo u Radnickom Stiven Markovic je sve zasro,i zbog njega smo izgubili,jbg idemo dalje nadam se da cemo izboriti to 3. mesto da ne moramo da placamo sledece sezone za NLB ligu. ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Slazem se da je na kraju bio faul nad Sulovicem, ali bilo je mnogo faulova nad centrima Partizana koji nisu bili sudjeni. U svakom slucaju mislim da je zasluzeno dobio Partizan, a da je CJ malo ozbiljnije usao u mec trebalo je da ga zatvore pre kraja. Vesely odigrao jednu od losijih meceva ove sezone i sve cestitke Cakarevicu, veliki je potencijal, ali i pored svega mislim da Vesely moze i u prvih 5 pikova da ode, ali realnije je od 5-10. Radnicki ne odgovara Partizanu, Hemofarm Radnickom, bice zanimljivo do kraja. Ali opet mislim da u 3 meca Partizana niko ne moze dobiti.

                          Comment


                          • A Muta i Radnicki ako ovako nastave mislim da je Evropa sledece godine zagarantovana, naravno ne Euroleague nego Eurocup

                            Comment


                            • Ma mogu i vise od Eurokupa.;)Njihova publika je zasluzila da gleda kvalifikacije za Evroligu, a ne Hemofarmova koja kosarku tretira ko pozoriste.
                              Al mozda Radnicki za 2-3 godine zauzme njihovo mesto.

                              Comment


                              • Videli ste da je u "Jezeru" bilo krcato,nije imalo mesta da se sedne,meni su noge otplae,bilo ko da igra ispunjena su mesta ne ovako ali opet dosta ljudi dolazi da gleda.Nadam se da cemo ih gledati u Evropi uskoro
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X