Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Jeste sada lepse...ali ako je u korist nase kosarke i ako ce i za nekoliko godina biti jaka liga.Zasto ne bi izasli?

    Btw. Dobrodosao na forum.
    Ne moze sad kad Partizan nije hteo u NLB svima su bila puna usta te lige sad cutite i trpite

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ne moze sad kad Partizan nije hteo u NLB svima su bila puna usta te lige sad cutite i trpite
      E moram svima objasnjavite da se prema meni ne oslovljavate kao prema navijacu nekog kluba.
      Jeste,ali tada je ULEB Partizana prisilio da udje u NLB,jer u suprotnom ne bi igrali EL.
      GOVNA(pre svega Spanska).
      sigpic

      Comment


      • Jaooo vratio sam se sada iz hale "Jezero",i nova pobeda Radnickog nad Metalcem 87-75,ali je na poluvremenu Metalac je vodio 13 poena.
        Ipak vazna je pobead,i idemo momci dalje
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Jeste sada lepse...ali ako je u korist nase kosarke i ako ce i za nekoliko godina biti jaka liga.Zasto ne bi izasli?

          Btw. Dobrodosao na forum.
          hvala

          nemoj da se lazemo.. para za nasu ligu nema... igrale bi iste ekipe koje su sada u nlb ligi, a ove ostale bi sluzile za napucavanje. ne znam kako bi to pomoglo da nasa kosarka napreduje. ovako mladi igraci imaju jedno jako takmicenje u kome je skoro svaka utakmica derbi

          Comment


          • Originally posted by tb_bucc_lorenzo View Post
            hvala

            nemoj da se lazemo.. para za nasu ligu nema... igrale bi iste ekipe koje su sada u nlb ligi, a ove ostale bi sluzile za napucavanje. ne znam kako bi to pomoglo da nasa kosarka napreduje. ovako mladi igraci imaju jedno jako takmicenje u kome je skoro svaka utakmica derbi
            Ne razumem bas...na koju ligu mislis?Ako mislis na NLB ti mladi igraci ne igraju NLB ligu,izuzetak je sada Zvezda jer nisu mogli da priuste bolje i iskusnije igrace.U Partizanu su ti mladi igraci poceli dobijati minutazu tek u zadnja dva kola i to na 20 razlike kao protiv Sirokog.A kada bi Vizura ili Metalac igrali svake godine protiv Partizana i oni bi napredovali sigurno.A ovako ce nam napredovati samo 2-3 kluba,kojima je na kraju svake sezone primarni cilj dovodjenje Amerikanaca za sledecu sezonu.
            Kada bi se napravila nasa liga u periodu od 1-5 godina u boljim klubovima bi opao kvalitet,a oni losiji klubovi bi postali bolji.Ali zato u periodu od 5-10 godina trajanja lige svi bi bili bolji.Ne znam kako drugacije da objasnim ono sto mislim.
            sigpic

            Comment


            • Domaca liga cele godine, tj. istupanje iz NLBa je sada potpuno nerealno. Malo je para i ULEB nikad nece dozvoliti zbog dilova koje imaju sa Liscem. Tako da je dzaba praviti te scenarije jer su nemoguci u sledecih par godina. Ali da, kad bi bilo moguce bilo bi mnogo dobro. Mislim da bi ritam, manje gostovanja i manji put do gostovanja pogotovala za igru u Evropi i razvoj talenata.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Domaca liga cele godine, tj. istupanje iz NLBa je sada potpuno nerealno. Malo je para i ULEB nikad nece dozvoliti zbog dilova koje imaju sa Liscem. Tako da je dzaba praviti te scenarije jer su nemoguci u sledecih par godina. Ali da, kad bi bilo moguce bilo bi mnogo dobro. Mislim da bi ritam, manje gostovanja i manji put do gostovanja pogotovala za igru u Evropi i razvoj talenata.
                Znam,to sam ja vec ranije pisao da je nemoguce jer je Partizan i za ulazak bio prisiljen,a sada ne moze sigurno izaci.Ali cinjenica je da bi nam nasa liga bila od mnogo vece koristi.
                sigpic

                Comment


                • Pa sad mozes i da postavis pitanje da li bi partizan napravio ekipu koja udje na F4 da nije toliko jaka konkurencuija...
                  U svakom slucaju igrace se NLb jos,ja se nadam da ce u kragujevcu biti jos dobrih meceva,i slazem sa sa sugradjaninom,nama je hala uvek puna po 4000 ljudi gleda i uziva,napravili smo super tim,samo jos sponzor da se nadje da zadzimo Mutu i par igraca...Sto bi se tu nesto menjalo?
                  A poenta je da se sada prica o tome kako treba ikunitu kad ce verovatno zvezda da placa ucesce,kad je Radnicki placao nikog nije bilo briga,kako i sta...
                  Bravo za borbu protiv Metalca! Neocekivano tesko ali pobeda je pobeda! 5:1 i idemo dalje...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne kazem ja ovo zbog Zvezde...ali ocito je da iz godinu u godinu Srbija gubi predstavnike.Na kraju ce ostati samo Partizan i svake druge godine jos jedan klub,ako se ovako nastavi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Srbija najvise gubi predstavnike zbog nesposobnog saveza i ljudi koji se bave kosarkom a nemaju pojma o kosarci.NLB liga je posebna prica,prvo da stavimo KSS na noge i onda lagano da pokazemo Liscu&co onu stvar i cao

                      P.S: Sinovec se preporodio u metalcu.

                      Comment


                      • Gledam juce Zvezda dobila Megu u gostima , ocekivao sam da ce Vukoicicevi momci dobiti ali eto Zvezda razbila ih iako je na kraju malo pala. Kako mi se gadi onaj lik Nikitovic , ja sam inace Partizanovac , ali sam koliko toliko postovao Uvalina dok ovog ne mogu smisliti ocima xD
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kakav start Zvezde, samo gazite momci !!!!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Divna pobeda Zvezde, ima ovaj tim potencijala.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Divna pobeda Zvezde, ima ovaj tim potencijala.
                              ima al za beton ligu

                              Comment


                              • Aj, nemoj biti tako negativan, pogledaj sastav ovog tima i njegovu realnu cenu i kako je odigrao protiv skupljeg tima sa izvikanijim i iskusnijim trenerom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X