Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dodjose i do 10 jos malo , samo da se Dule ne iznervira i ne zijanimo tehnicku
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • ovo mora da se privodi kraju
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Usrali smo se.

        Comment


        • morao je neko da zijani tehnicku , srecom nismo mi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ajde bre Nelson samo imao svoj nalet, nista ne igraju. Sta odma panicite jebo vas bog, slabiji su 3 puta nego prosli mec.
            sigpic

            Comment


            • Ali ovaj Denda veze blage nema šta se dešava na terenu... što smo osuđeni na njega ...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Suboticu, svaka ti cast.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Evo jos malo pa dolazite do 50

                  Comment


                  • 12 za redom mislim sta reci
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Prestali smo da igramo odbranu 10 minuta pre kraja,ne vidim zasto opustanje.

                      Comment


                      • Kurčenje bez potrebe if you ask me.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • 50! Kao da ste pobedili!

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Prestali smo da igramo odbranu 10 minuta pre kraja,ne vidim zasto opustanje.
                            Morali malo da popustimo da ne dodje do prekida meca, nista strasno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ipak cemo ovo privesti kraju kako dolikuje, al' bas su se usrali, hocu reci opustili...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Koliko ja Katic prljav igrac
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X