Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidis da ne znam , bas mi cudna ova slika nekako da nije od pre ?

    Valjda je hala sa onim ciglama crvenim ?

    Comment


    • Veruj mi drogba nije se moglo ziveti. Ljudi su sedeli na stepenicama. Nemam pojma odakle je ta slika, mislim od ove sezone je, ali nije iz Spensa sigurno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Otkupite prava za nasu kosarkasku ligu, koga zanima hrvatska liga.......sledece nedelje ih dvaput gledamo dok na drugim kanalima ide LS i LE u fudbalu....morate da pojacate program , konkurencija je sve jaca....

        Comment


        • Svaka cast klincariji...Lice na Wizardse...gube utakmice zato sto su neiskusni

          Jedva cekam da gledam Miljena sledece sezone u KKP,dok Jaramaz moze i kod Mute

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Jedva cekam da gledam Miljena sledece sezone u KKP,dok Jaramaz moze i kod Mute
            Jaramaz se fino preporucio nama za sledecu sezonu, em nam treba suter, em vam ponekad uzmemo 13. igraca kao ove godine sa Lesicem
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Veruj mi da on nije suter...Iskreno mi nije jasno kako igra ovako dobro u Megi. Stvarno se radi o netalentovanom igracu.

              Comment


              • Nisam ga cesto gledao, uvek je bio rezerva. Ja sam stekao utisak da je tako neki bek/krilo, vise suter nego probojan. Znaci nije nista uopste
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Covek bi bio odlican fudbaler...

                  Ali videcemo sledece sezone,mozda ga je Vukoicic nesto naucio. Ono u Partizanu sto sam gledao je bilo katastrofalno,a u Megi igra odlicno (bar statistika tako pokazuje).

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ali videcemo sledece sezone,mozda ga je Vukoicic nesto naucio. Ono u Partizanu sto sam gledao je bilo katastrofalno,a u Megi igra odlicno (bar statistika tako pokazuje).
                    Posto sam bio licno svedok Vukoicicevog rada u Vrscu, mogu biti potpuno siguran da nije nista naucio. Struja je za njega izmislio individualni razvoj i pedagogiju. To ti je valjda dosta...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Кад се залети као бизон испод коша и онда не зна шта ће са лоптом и само је баци у пм.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • I opet pada Partizan u Hali Jezero... I posle se kaze da Radnicki ima srece i da je to slucajno,ipak ispostavilo se da nije.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ima Vojvodina da vas otrese kada bude dolazila zbog one kradje u prvom kolu.
                          Za mene je iznenadjenje sto su danas uspeli Radnicki, koji je najprijatnije iznenadjenje, da razbiju, a bio sam spreen da ih gledam zbog privatnih obaveza.Nece biti tako kada sledece srede bude dosao Partizan.Sada vidim da ce mec biti u Maloj sali Spensa.Pa da li su oni normalni?????Pa gde cemo svi da stanemo, pogotovo sto ce vladati jos vece interesovanje za mec kada je bio Radnicki, a tada je Mala sala bila prepuna i neki ljudi su stojali?!?

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ima Vojvodina da vas otrese kada bude dolazila zbog one kradje u prvom kolu.
                            Za mene je iznenadjenje sto su danas uspeli Radnicki, koji je najprijatnije iznenadjenje, da razbiju, a bio sam spreen da ih gledam zbog privatnih obaveza.Nece biti tako kada sledece srede bude dosao Partizan.Sada vidim da ce mec biti u Maloj sali Spensa.Pa da li su oni normalni?????Pa gde cemo svi da stanemo, pogotovo sto ce vladati jos vece interesovanje za mec kada je bio Radnicki, a tada je Mala sala bila prepuna i neki ljudi su stojali?!?
                            Mislim da ta informacija nije tacna i da ce se igrati u velikoj sali. To stoji od pre 3 nedelje. I igra se u utorak ;)
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              I opet pada Partizan u Hali Jezero... I posle se kaze da Radnicki ima srece i da je to slucajno,ipak ispostavilo se da nije.
                              Da li si se zapitao kako Partizan svakog najboljeg igraca Radnickog uzme?

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Da li si se zapitao kako Partizan svakog najboljeg igraca Radnickog uzme?
                                Vala bolje da ne uzimamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X