Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Musli na pozajmici u Megi, kako se covek srozao, nenormalno. Kada odes prerano u inostranstvo, ovo se desi.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • http://kls.rs/raspored.php

      Raspored za Superligu ;)
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Mozda i odem u petak da gledam Vojvodinu protiv Radnickog, svakako bi trebalo da budem u Velikoj dvorani Spensa kada budu gostovali Partizan i Zvezda.

        Comment


        • Samo 3 Radnicka u zavrsnici Nego koliko ce Srbija na kraju imati predstavnika, trebalo bi da bude 3 , ne znam kako bi bilo izvodljivo da idu 4 tima. Tako da po meni verovatno ce u Aba Ligu sledece godine Partizan,Zvezda i Vojvodina
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Idu 3 sigurno, posto Makabi izlazi bice verovano i jedan sa pozivnicom. Na kraju lige ce verovarno biti 1. Par 2. CZ 3. Radnicki Kg 4/5 Voj/Hf
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Idu 3 sigurno, posto Makabi izlazi bice verovano i jedan sa pozivnicom. Na kraju lige ce verovarno biti 1. Par 2. CZ 3. Radnicki Kg 4/5 Voj/Hf
              Ne mogu ici 3 sigurno nikako , Srbija ima 2 zagarantovana : 1) sampion , 2) osnov evrolige , 3-ce mesto je ranije uzimano jer je tim bio u zadnje 2 sezone najbolji ili u zadnjoj medju prva 2 , pa je to bilo 3 mesto a 4 je isao WC , ove godine nisu nista izvukli i to 3 ce ici WC. Ne verujem da ce izvuci 4 mesta. To za Makabi ce ici Hrvatima kao 4-to videces
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Mislim da ce najvise zavisiti o kojim se konkretnim klubovima radi, recimo ako Zvezda bude cetvrta, verovatno bi dobila prednost u odnosu na Zagreb. Mislim, budimo realni, tamo igraju oni koji najvise plate.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • U to se slazem ali ne verujem da ce Lisac to dozvoliti , liga ne bi imala smisla da Srbija ima 4 kluba jer onda ne bi se trebale ni igrati ove lige za ABU ... Ali videcemo , uglavnom 3 ce biti sigurno , 2 iz lige + 1 WC , videcemo kako ce srediti 4-og
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • NLB je govno od lige trenutno, nekad je to zaista bilo jako takmicenje. Treba da izadjemo odatle i napravimo nasu ligu i da je jacamo iz godine u godinu. Samo problem je u ljudima koji vode klubove i skole kosarke, svojim nacinom rada odvracaju decu od kosarke.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stvarno me cudi da sujetni Cova i Kari nisu doveli nikakvo pojacanje,a sada je istekao rok za registraciju. Do duse,vraca se Radivojevic.

                      Mislio sam da ce ovo biti bar malo zanimljivija sezona,ali nam ostaje da cekamo sledecu. Ako Kari ostane, a Cova pljune dosta para-mogli bi da se igramo

                      Comment


                      • Bio na utakmici Vosa - Radnicki, majko mila i rodjena komedije od sudjenja, na kraju zamalo da se potuku funkcioneri dva kluba, redari ih razdvajali. Sala je bila prepuna, ljudi su stojali, to odavno nisam video, pozeleo se Novi Sad dobre kosarke. Zavrsilo se +2 za Kg, pitanje koliko zasluzno, Vosi 3 sekunde pre kraja nije sviran faul na sutu za 3, i to je bio samo vrhunac nebuloznih odluka, mnogo nervoze na sve strane, nekoliko tehnickih. Takticki jako traljava utakmica, najvise se islo nekako individualno. Vosa (pogotovo Stojacic) gadjala trojke nehumano. Malo da se izduvam pa mozda ispisem jos nesto detaljnije. Uglavnom steta. Valja gledati Vosu ove godine u NS, stvarno lice na nesto. Mogli bi u Jadransku sigurno, sa jos nekoliko igraca, mozda bi bili i tim koji se ne bori za opstanak.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Smesno je stvarno bilo sudjenje, s jedne strane sviraju svaki moguci kontakt za Radnicki, tipa Muta i bakic komotno psuju sudije ovi njima naravno nista, a na drugoj strani deli tehnicke i faulove, stvatno je na bezveze nacin Milosevic dobio dve licne, pa gde ces svirati to.Puno cudnih odluka koje su uticale na to da se kreten iza mene dere ko lud, psuje sudije, i naravno pljuje nesvesno.xD
                          Markovic je uprskao par akcija i svakako ne znam sto su se na njega uopste oslanjali u bitnim trenucima kada je i pre toga dosta lopti potrosio, Stojacic je bio sigurniji od njega.Milosevic u par navrata kao raketa prosao pored igraca Radnickog, pogotovo u prvom poluvremenu, kasnije nije puno igrao zbog cetvrte licne greske.Stojacica je trebao pusti da igra u poslednjih par minuta, jer je bilo njegovo vece.
                          Ima da napunimo dvoranu Spensa kada budu gostovali Partizan i Zvezda.Drago mi je svakako sto je doslo puno ljudi, steta sto su sudije upropastili ovakav dobar mec.Prvih par minuta nije obecavalo, posto je bilo puno promasaja, kasnije se to poboljsalo.

                          Comment


                          • Maricu, sta mislis, da li je ono poslednje bilo za faul? Meni se cinilo da jeste.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Cek, jel je ovo slika sa utakmice ?

                              548739_303473823053102_165395543527598_734832_458877382_n.jpg

                              I nije bas bilo krcato Nebojsa .

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Maricu, sta mislis, da li je ono poslednje bilo za faul? Meni se cinilo da jeste.
                                Jeste bio faul na kraju, ali to se ne svira u prelomnim trenucima, tj moglo bi, ali u vecini situaciji se nista ne svira.Bilo je mnogo boljih resenja nego da ide sut preko Skota koji je pogadjao za Radnicki kad je bilo najpotrebnije.I Milosevic koji vazi za dobrog defanzivca ga nije mogao cuvati.

                                Drogba, gde si nasao tu sliku leba ti?Jel ti znas kako igleda mala hala Spensa?

                                Comment

                                Working...
                                X