Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Резултати утакмица 7. кола Јадранске лиге

    Хелиос - Ц. звезда 88:79 (27:23, 16:18, 19:17, 26:21)
    Широки - Партизан 78:82 (11:16, 21:16, 17:26, 29:24)


    Раније одиграно:

    Златорог - Загреб 85:86
    Раднички - Цедевита 80:83
    Крка - Олимпија 78:80
    Будућност - Макаби 69:81
    Цибона - Хемофарм 90:86


    Табела:

    1. Олимпија 7 / 0
    2. Макаби (-1) 6 / 0
    3. Цедевита 6 / 1
    4. Партизан 6 / 1
    5. Цибона 5 / 2
    6. Будућност 4 / 3
    7. Хемофарм (-1) 3 / 3
    8. Широки 3 / 4
    9. Загреб 3 / 4
    10. Ц. звезда 2 / 5
    11. Крка 1 / 6
    12. Раднички 1 / 6
    13. Хелиос 1 / 6
    14. Златорог 0 / 7
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Marc Stein: Indiana Pacers free-agent guard T.J. Ford tells ESPN com he's headed to Croatia to join KK Zagreb. Deal has out to return when lockout ends Twitter
      Odlican igrac.

      Comment


      • Ovaj TJ Ford?

        http://en.wikipedia.org/wiki/T._J._Ford



        Odakle toliko para Zagrebu?!
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Taj,taj...ma otkud znam,verovatno od drzave. Vec su doveli May-a,koji jedini igra konstantno kod njih. Ako se otkaze cela sezona u NBA,ne bi me cudilo da dovedu neku bombu.

          Comment


          • Verovatno, ali opet... Sada mi odjednom ona prica sa Roseom ne izgleda nerealno
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ako dođe, Ford će biti sigurno najbolji igrač ABA lige uz Pekovića i Farmara, neverovatan je.

              Jedan od najbržih igrača u istoriji NBA-a.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Verovatno, ali opet... Sada mi odjednom ona prica sa Roseom ne izgleda nerealno
                I ja pocinjem da verujem u to i siguran sam da ce Zagreb dovesti jos bolje igrace,ako za to bude bilo mogucnosti.

                Comment


                • Da li je moguce naci neki strim za Lasko-Hemofarm?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Samo nadji ARENA 1 kanal na netu a moze se naci lako i ima na njemu prenos , moram na trening , kad se vratim ako ne nadjes javi ovde pa cu ti ja nesto potraziti , uglavnom moze se naci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Je li ovo greska na teletekstu ili je Siroki dobio Olimpiju 30 razlike u Ljubljani
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Olimpija je smjesan tim,sta ona sebi dopusta.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Zestoko je da Siroki iz 4 meca u gostima ima 4 pobede i to sve nad slovenskim timovima : Krka,Domzale,Lasko i Olimpija
                          Drago mi je samo iz jedne stvari ovo , ako Siroki napuca jak ranking ove godine da Bosna ponovo ima 2 predstavnika i da Igokea ponovo igra
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ode Savovic iz Hemofarma u Galatu. Srecno brate
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Marko Popovic novi igrac Zlatoroga.Sezonu je poceo u Slogi iz Kraljeva a nastavio je u Mursiji.Jedan od najkorisnijih igraca nase lige.
                              http://www.kls.rs/igrac_stat.php?igrac=27

                              Eric Dawson potpisao za Olimpiju do kraja sezone,meni nepoznat igrac al videcemo ga,verovatno nije mnogo zanimljiv
                              http://www.nba.com/dleague/playerfile/eric_dawson/

                              Comment


                              • Lukajic podneo ostavku u Hemofarmu. Hvala za sve Strujo.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X