Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam se vratio sa Hemofarmove utakmice i pobede nad Zagrebom. Svaka im cast, uopste to nisam ocekivao, pogotovo posle Zagrebovog debakla protiv Partizana mislio da ce ovi biti motivisani, ali su debelo razocarali. Realno su po imenima mnogo, mnogo bolji od Hemofarma. Sa druge strane, kapa dole HFu na borbenosti i sigurnosti u napadu. Jedino sto je lose je da se povredio Otasevic.
    Da sad ne smaram i prepricavam ceo mec, uglavnom je Hemofarm vodio, Zagreb se drzao nekim individualnim akcijama Kasuna, Hejvelta i Mulaomerovica. Na kraju su potpuno prisli, ali je HF bolje odigrao zavrsnicu i na kraju preko Jeremica sa slobodnjaka dosao do pobede. Utisci utakmice su: Pantic koji je nadigrao Kasuna i mali Dangubic i Lambic. Prvi (Nemanja Dangubic) je igrao fenomenalnu odbranu i nekoliko puta sjajno pogodio sa zadrskom, uopste podizao je tim, malo se bojao na pocetku, ali kada se oslobodio, bilo je svacega, potpuno je nadigrao Simona u 1 na 1 sa obe strane terena, decko je `93 godiste i ako nastavi da se razvija na pravi nacin, eto nam jednog reprezentativca. Lambic je dobio nesto vise minuta na pleju zbog povrede Otasevica i podelio je 4 vrlo lepe asistencije krajem prvog poluvremena. Posle je poceo da brlja, pa je Nesovic prakticno odigrao do kraja, ipak i sa njim mogu biti prezadovoljni. Minute je dobio i Luka Mitrovic koji je delovao malo pogubljeno, ali je na kraju odlicno cuvao Hejvelta. Sve u svemu, u Vrscu se dogadjaju neke pozitivne stvari, ako istrpe ove klince, cudo ce napraviti.
    Last edited by Nebojsa; 11-10-11, 18:45.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Utisci utakmice su: Pantic koji je nadigrao Kasuna
      Reci mi da se salis Prosle sezone je Pantic kod nas bio veliki bolid , on sam sebe ne moze nadigrati
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne salim se Miko uopste, utrpao mu je 18 poena i dobro ga cuvao s vremena na vreme, ako sam dobro pratio, Mario nije imao nijedan ofanzivni skok. Znam i ja sam bio zabezeknut
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.kosarka.rs/main.asp?dir=n...=1&newsid=7021
          Ocemo PAO

          Comment


          • Sta bi ovo , kakav poen , Radnicki-Siroki 30s pre kraja 90-90, Radnicki ima 2 bacanja , onaj crnac centar i masi oba , Siroki ima napad i 4.2 pre kraja Pilepic ima 2 slobodna i ubacuje oba i 92-90 , Muta Nikolic vise nema vise TO i cini mi se Markovic uzima brz napad i trica sa 8m od tablu za 92-93 , bravo Radnicki

            Partizan razbio Domzale , gledao sam celi mec na TV , a Siroki sam na net pratio jer nema prenosa , DOMINIRAJ!
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • I preko tri igraca pogadja trojku, kako je bilo lijepo gledati igrače Širokog kako su popadali na parket kad je ovaj postigao trojku. Neprocijenjivo

              Comment


              • Ja cekao samo Radnicki 2 na tiketu , i kod mene je bilo opstonarodno veselje... Ali strasno , Siroki i Radnicki u 1.poluvreme strasan egal , znaci poen za poen , tako se i na odmor otislo ,onda Siroki usao u seriju 12-2 , Butorac ubacio jos jednu tricu i tu je puklo za Radnicki. Ali posle TO u 3.cetvrtini na polovini dosta se toga promenilo , nije bilo previse gresaka , rutinski su dosli do +6 na kraju ali su i to prokockali , Siroki imao +2 na kraju , ali eto , svaka cast Markovic , potez kola u svakom slucaju
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Doktor Pavković!
                  Mada neshvatljiv pad u igri u trećoj četvrtini kad su nam ubacili 27 poena!! A i 'telo ih sa tri poena....

                  Comment


                  • Ova Zvezdina utakmica sa Olimpijom lici ko da igraju Finiks i Denver.
                    Samo bacanja odrzavaju taku-kakvu malu prednost Olimpije.
                    Run & Gun.

                    Comment


                    • Zvezda-Cedevita

                      Ocekujem odlican mec na velik broj poena. Mislim da je Zvezda dosta slabija od Cedevite i ako Morisona ne krene , Cedevita ce vrlo lagano da dodje do pobede
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Zvezda-Cedevita

                        Ocekujem odlican mec na velik broj poena. Mislim da je Zvezda dosta slabija od Cedevite i ako Morisona ne krene , Cedevita ce vrlo lagano da dodje do pobede
                        ne znam zasto sam te citirao,to sam sad uradio i necu nikad vise!Ne znam sta ti oces s tim tvojim postovima!Idi popij nesto!
                        Ocekujem da Zvezda poludi veceras i iskali bijes na dosta solidan tim Cedevite!Zgazi Zvezdo veceras!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Zvezda-Cedevita

                          Ocekujem odlican mec na velik broj poena. Mislim da je Zvezda dosta slabija od Cedevite i ako Morisona ne krene , Cedevita ce vrlo lagano da dodje do pobede
                          Ne znam zasto mislim da ti navijas za taj scenario ;)
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ne znam zasto mislim da ti navijas za taj scenario ;)
                            Vjeruj mi da njemu nije lako i zasto se mi uopste primamo na ono sto on pise,haha bzv;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne proslavlja se Cedevita na gostovanjima, prosle sezone su imali negativan skor u gostima i valjda je Zvezda izvukla neke pouke u proslom duelu sa Cedevitom.Navijam za Zvezdu sa ciljem da se poboljsa srpskih predstavnika u ABA ligi.

                              Comment


                              • Apsolutno mi je svejedno ko ce da dobije , ne zanimaju mi ni jedni ni drugi , samo ti kazem realno da je Cedevita pokrivena na svim pozicijama i da ima vece sanse da dobije , vama igra zavisi od Morisona , ako Morison ne igra dobro , ne igrate ni vi dobro. Mislim da je suludo porediti proslu sezonu , jer Cedevita ima novog trenera a Zvezda celi novi tim (izuzev Cvetkovica,Nedovica i ko je jos ostao?Lesic?) , kakogod mislim da Cedevita igra mnogo bolje sto govori cinjenica da su napucali Buducnost sa +30 a da je Zvezda izgubila od Buducnosti
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X