Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice tuzan dan za tenis ako klosarka Sara Errani uspe da pobedi ovu devojcicu
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ove nove generacije mladih tenisera sve gore i gore. Ne mogu dva kola da prođu. Strašno.

      Comment


      • Da tenis nije samo lupanje po loptici na praktičnom primeru pokazuje Erani. Klasična demonstracija teniske inteligencije.
        sigpic

        Comment


        • Muguruza brate
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Dobar meč Vike i Janine, dobar u smislu drame
            Last edited by wanderer; 03-09-15, 17:42.

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Da tenis nije samo lupanje po loptici na praktičnom primeru pokazuje Erani. Klasična demonstracija teniske inteligencije.
              Izvini, posto se ne slazem, mozes li da mi objasnis sta je toliko inteligentno u vracanju svake loptice po sredini uglavnom metar i vise iznad mrezice? Vise mi se cini da je to sve sto moze da uradi i da ceka da protivnica pogresi, sto ce svakako uraditi dete od 18 godina. Jos se sluzi toliko prljavim forama da je mucno gledati.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Hoće neko otvoriti live temu?

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Izvini, posto se ne slazem, mozes li da mi objasnis sta je toliko inteligentno u vracanju svake loptice po sredini uglavnom metar i vise iznad mrezice? Vise mi se cini da je to sve sto moze da uradi i da ceka da protivnica pogresi, sto ce svakako uraditi dete od 18 godina. Jos se sluzi toliko prljavim forama da je mucno gledati.
                  Kao prvo nazvao si klošarkom devojku koja može da kupi bar sto lanaca kladionica poput one u koju si uložio svojih 20 evrića.
                  Erani nema visinu pa joj je time servis slab, nema snagu u udarcima ali zato maksimalno koristi ono što ima. Izvanredno se kreće, sjajno anticipira i tera protivnicu na greške. Njeno razmišljanje tokom poena je vanredno kao i pregled igre. Koristi varijacije u igri, menja tempo razmena i napada iz kontre. Ako joj ne ide plan A mogao si videti plan B koji se manifestuje u učestalijim izlascima na mrežu gde je daleko nadmoćnija. Ona je eklatantan primer da je tenis igra u kojoj se može biti uspešan bez da se poseduju savršene fizičke predispozicije za tu igru.
                  Last edited by pecaros; 03-09-15, 17:59.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Kao prvo nazvao si klošarkom devojku koja može da kupi bar sto lanaca kladionica poput one u koju si uložio svojih 20 evrića.
                    Erani nema visinu, nema snagu u udarcima ali zato maksimalno koristi ono što ima. Izvanredno se kreće, sjajno anticiira i tera protivnicu na greške. Njeno razmišljanje tokom poena je vanredno kao i pregled igre. Koristi varijacije u igri, menja tempo razmena i napada iz kontre. Ako joj ne ide plan A mogao si videti plan B koji se manifestuje u učestalijim izlascima na mrežu gde je daleko nadmoćnija. Ona je eklatantan primer da je tenis igra u kojoj se može biti uspešan bez da se poseduju savršene fizičke predispozicije za tu igru.
                    Pod klosarkom sam mislio na njeno ponasanje a ne na njen racun banci, tako da si pomesao stvari, mada znas ti to i sam. Toliko tera protivnicu na greske da one imaju mozda 2 iznudjene greske po mecu, sve ostalo su neiznudjene. Ne znam, meni uopste nije inteligentno pobediti sa jednocifrenim brojem winera, vise je neinteligento od strane njene protivnice.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nema sta, Konta igra nevjerovatno, nestvarno.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Šteta što ima puno grešaka, ali se baš ''šamaraju'' Vika i Janina

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Pod klosarkom sam mislio na njeno ponasanje a ne na njen racun banci, tako da si pomesao stvari, mada znas ti to i sam. Toliko tera protivnicu na greske da one imaju mozda 2 iznudjene greske po mecu, sve ostalo su neiznudjene. Ne znam, meni uopste nije inteligentno pobediti sa jednocifrenim brojem winera, vise je neinteligento od strane njene protivnice.
                          Cilj u tenisu jeste prikupljati poene a ne knjižiti vinere. Ne može se od dlevojke visoke metar i šumska jagoda očekivati da sipa vinere. Teniska inteligencija je upravo maksimalno koristiti ono u čemu si dobar uz eksploataciju protivnikovih mana.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Cilj u tenisu jeste prikupljati poene a ne knjižiti vinere. Ne može se od dlevojke visoke metar i šumska jagoda očekivati da sipa vinere. Teniska inteligencija je upravo maksimalno koristiti ono u čemu si dobar uz eksploataciju protivnikovih mana.
                            Onda ce biti da volimo razlicite stvari u tenisu, ja volim da igrac sipa vinere, i one kojima je to cilj.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by wanderer View Post
                              Hoće neko otvoriti live temu?
                              Ništa bez mene preselite se.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Onda ce biti da volimo razlicite stvari u tenisu, ja volim da igrac sipa vinere, i one kojima je to cilj.
                                To je već stvar ukusa a ne poenta same igre
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X