Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Izgleda da u Međugorju zaista nešto postoji, čim je Čilić odveden do GS titule Sad vidimo koliko je to bilo bitno za zdravlje tenisa, tenisu trebaju takvi šampioni.
    Pravo u sridu. Od srca si me nasmijao.

    Comment


    • Bravo Novače, lagani trening za finale.. Sada da se ova dvojica poubijaju u pet setova pa neka Roger slavi i posle da dođe Novaku na megdan da slavimo novi USO..

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        3 gema za šampiona, opet se razboli tenis.


        Nemoj da si takav,ipak je Cilic prosle godine bio najava boljih dana za tenis

        Ovo je smesno sta mu je uradio

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Znas kad ce ga dobiti, kad Novak bude na 50% kapaciteta, a ovaj bude udarao kao nikad u zivotu i sve mu bude ulazilo. Sile nema da bi on uzeo titulu prosle godine preko Novaka.

          Ali da se on prebacuje s Novakom, lud covjek.
          I to će vjerovatno biti na 2 dobijena seta.

          Comment


          • Mats je upravu. Nema slabosti u Novakovoj igri. Titula pjeske
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Novak maestralan. Cilic nokautiran u 2. gemu 1. seta, nekoliko sjanih returna su pukli balon.

              shminka,

              4.5 dana pocinju sada.
              Last edited by NI; 11-09-15, 23:58.

              Comment


              • Mislim da sad stvarno nema sanse da neko dobije Novaka u finalu. Mozda ovaj mec nije bio bas kako sto se ocekivalo, nije usao u neki ritam, ali sve udarce su tu, odmoran je, jednostavno mislim da ni Roger ni Stan nemaju sanse. Tj. Roger pod difolt nema jer su to tri dobijena seta, ali Stan mislim da treba da ima neki dan koji ce pretstavljati miks od AO 2014 i RG 2015. Cestitao bih navijacima Novaka ali ajde da ne bude da namerno baksuziram.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Mats je upravu. Nema slabosti u Novakovoj igri. Titula pjeske
                  Dzaba Aki, znas da cemo mi staviti 18. Rodzerovu titulu u potpis i na avatar, moras ti jos da ucis
                  sigpic

                  Comment


                  • Mac Vilander je definitivno kreten!!! Sramota.

                    Comment


                    • Jedva cekam veceras salvu potpisa, avatara i svega. Sve u svrhu 18.ke
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Mac Vilander je definitivno kreten!!! Sramota.
                        Sta je sad rekao taj mrzitelj prvog tenisera svijeta? Uh kako je odvratan
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bih ja bio tako siguran. Raspolozen Federer je uvek pretnja. Stan je daleko vise nepredvidiv, ali pokazalo se da u finalima tj u zavrsnicama slemova igra dobro. Na RG nije pokazao neke velike znake nervoze/pritiska....no, videcemo. Obojica su nezgodni, ali bolje bilo ko od njih umesto npr. Mareja

                          Comment


                          • Kaze Mec znamo svi da Novak moze da izgubi i od Vavrinke i od Federera. Samo da izgubi i Mec ce biti presrecan.Ccc

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Jedva cekam veceras salvu potpisa, avatara i svega. Sve u svrhu 18.ke
                              I biće to čestitke od srca. Mi smo realni ljudi i realno sagledavamo situaciju.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sta je sad rekao taj mrzitelj prvog tenisera svijeta? Uh kako je odvratan
                                Nista, nahvali Djokovica kao nenormalan.
                                Ali ocigledno sta god kaze to ne valja nasim ljudima
                                Ali poslusajte ga zivota mi, ako bude repriza, hvalio ga je kao nenormalan. Cak je rekao da ljudi prestanu da se pitaju moze li stici Nadalovih 14 vec da ima odlicne sanse da stigne Rodzerovih 17...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X