Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U medjuvremenu je i JJ ispala, tako da je Bojana nasa najuspesnija teniserka na ovom turniru
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      U medjuvremenu je i JJ ispala, tako da je Bojana nasa najuspesnija teniserka na ovom turniru
      Sta je tu smesno? Nije to nista smesno, to je realnost.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Šta se dešava sa Suarez Navaro?
        Vratila se u normalu

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          U medjuvremenu je i JJ ispala, tako da je Bojana nasa najuspesnija teniserka na ovom turniru
          Nemoj da zaboraviš Aleksandru

          Comment


          • Haha, kad je top 10 Karolina Pliškova uzela tri gema Ani Tatišvili

            A što je još gore, ona je pobednik USO serije

            Užasna godina za WTA
            Last edited by wanderer; 31-08-15, 20:43.

            Comment


            • Originally posted by wanderer View Post
              Vratila se u normalu
              Pa ne znam bas, bolje dosta, ali previse, previse gresi
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Znam coveka - koji je prvog dana najsrecniji a to nije Paire. Sandu je najsrecniji sto japanca vise nema, kakav bre Paire i njegova sreca.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Znam coveka - koji je prvog dana najsrecniji a to nije Paire. Sandu je najsrecniji sto japanca vise nema, kakav bre Paire i njegova sreca.
                  Sandu naravno. Ja sam sretniji od njega sto je ispao Nishikori ali je ova podloga pokvarila sve.

                  Comment


                  • Originally posted by wanderer View Post
                    Nemoj da zaboraviš Aleksandru
                    Nemoj da brineš i ona će stopama Jelene odnosno Ane!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Gde je DejZ, je l' preziveo mec?
                      Pratio sam,bio sam siguran da ce Berankis da izgubi 5 set lagano jer je Sousa veliki borac a takvi obicno dobijaju ovakve meceve ali eto drago mi je sto se prevario.Slijedeci protivnik Gofan mu u principu lezi ali ovaj Gofan od danas ne lezi nikome.

                      Comment


                      • Kakav shitfest igraju Gabashvili i Andujar...

                        Comment


                        • Kakva je ovo sbrka oko podloge? Jel istina da je brza? Meni iskreno deluje ista. Jedino ako nisu turili sloj sljunka sa Morave ispod tog decoturfa umesto onog peska sa Floride, kako bi dali malu prednosti ovim S&v majstorima
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Kakav raspad Smyczeka, imao je set lopte u TBu 2.seta protiv Raonica, nije iskoristio i sad Raonic vodi 5:0 u 3.setu, lagano zavrsava mec
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Niko da prokomentarise novu grafiku US opena. Meni je odlicna, ona stara je legendarna ali vec je postla preteska i premasivna.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Znam coveka - koji je prvog dana najsrecniji a to nije Paire. Sandu je najsrecniji sto japanca vise nema, kakav bre Paire i njegova sreca.
                                Samo neka ispadaju svi redno.
                                Ima jos tu nezgodnih likova u Novakovom delu zreba.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X