Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledala ceo mec, ali ono sto sam videla, recimo od polovine 2.seta, Vinci je super miksovala igru, setala Serenu, nije pokusala da je nadjaca, sto je nemoguce, nego je nadmudrila, svaka joj cast
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Prva i druga teniserka ispadoše danas, da vidimo sada Nola i Rola

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ajmo live na Serenu,ko ima mozzart karticu sad je sansa da grune sve pare
        I da pukne ;)

        Comment


        • Originally posted by Miki90 View Post
          @Vladan, niko nije rekao da to nije za postovanje, nego samo da nam ponasanje Serene bode oci, ona to radi nevezano za to da li je prvo kolo ili polufinale, a najgore je sto 90 posto tih meceva dobije, a kao se prenemaze. To ne umanjuje njenu sportsku velicinu, bar u mojim ocima. Ali sta sad, treba da joj druge igracice daju Walkover, da bi ova dosla do kalendarskog slema?
          Marej se stalno drzi za clanak, kuk, ledja, Novak zna da se vuce po terenu itekako, Nadal da ne moze da mrdne pa trci kao lud, Novak i Endi masu psuju i svoj boks i navijace, Federer broji koliko protivnik tapka, dere se na onom svajcarskom njemackom i posle greske protivnika, pokazuje prste, jbg sve je stvar percepcije. Serena je veca sampionka od njih, titule ne lazu. Ona ima godina koliko Federer, njemu se dive, a nije Slem osvojio od 2012. godine, a ona u tim godinama ako ne uzme jedan Slem krecu vatrometi. Niko ne ocekuje WO, meni su glupi ti teniseri koji padaju na te fore. Da, i Endi Marej mi je glup samim tim ako je pao na Novakove fore u Melburnu. Gledas sebe i samo sebe, kao Roberta danas.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            I da pukne ;)
            Jbg nije proslo sad,u 90% slucajeva jeste
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ajde sad Marin i Stan da odrade posao.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Jbg nije proslo sad,u 90% slucajeva jeste
                Odigrao si zaista, pa i ja bi da se kladim...

                Comment


                • Na kraju krajeva, lepota sporta - sve je moguće!

                  Žao mi je Serene, ali kapa dole za Vinci, igrala je kako je trebalo i opet, na iznenađenje nije poklekla na kraju. :hatoff:
                  Last edited by wanderer; 11-09-15, 20:18.

                  Comment


                  • Kakav rezultat

                    Comment


                    • Flavia je bila fantasticna.

                      A Roberta? Koje srce, koja koncetracija, koja igracka inteligencija, koja prisebnost, koji intezitet, koja sposobnost da izvuce maksimum iz onoga sto kao igracica posjede...
                      Jedan od najvecih podviga u sport u zadnjih ko zna koliko godina.

                      Zao mi je Serene. Nisam njen veliki ljubitelj, iako je najbolja igracica svih vremena. Bila je ispod svog najviseg nivoa. Pritisak je ucinio svoje. Ipak nije bila losa. Mozda 80% od svojih mogucnosti. Naravno ona normalno dobija Vinci i sa 60% snage, ali Vinci je odigrala mec zivota.
                      Last edited by NI; 11-09-15, 20:19.

                      Comment


                      • Odservirala je poslednji gem sa 0, koliko nas je na 5:4 pomislilo da ce se ipak Serena vratiti ili da ce makar imati 1 brejk sansu.
                        Vinci
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Serena laze kad kaze da je opustena i da nema pritiska, evo dokaza da je pukla pod nervozom.
                          Ni za milion godina ne bih video Vinci kao pretnju.
                          Nista idemo po AO!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Marej se stalno drzi za clanak, kuk, ledja, Novak zna da se vuce po terenu itekako, Nadal da ne moze da mrdne pa trci kao lud, Novak i Endi masu psuju i svoj boks i navijace, Federer broji koliko protivnik tapka, dere se na onom svajcarskom njemackom i posle greske protivnika, pokazuje prste, jbg sve je stvar percepcije. Serena je veca sampionka od njih, titule ne lazu. Ona ima godina koliko Federer, njemu se dive, a nije Slem osvojio od 2012. godine, a ona u tim godinama ako ne uzme jedan Slem krecu vatrometi. Niko ne ocekuje WO, meni su glupi ti teniseri koji padaju na te fore. Da, i Endi Marej mi je glup samim tim ako je pao na Novakove fore u Melburnu. Gledas sebe i samo sebe, kao Roberta danas.
                            Za Endija se potpuno slazem, on je najgori, Novak ga prati na drugom mestu.....medjutim, oni to rade kad ne ide, to je nacin da opravdas svoju losu igru, to je instinktivna reakcija. Ali ako pogledas pazljivije, Serena to radi cak i kad vodi i kad se kao "lomi mec" iako ce ga sigurno dobiti. Ok, ovde nije dobila, ali da jeste, to ponasanje bi mi bilo jos gore. Ali kako god, Novak ne urla sam na sebe na svaki osvojen poen, nema izraz lica kao da ce da place, ne znam, nije mi to isti nivo nikako. Jeste stvar percepcije, i ne pokusavam da kazem da Novak i ekipa nemaju svoje fazone, samo smatram da je Serena level iznad njih po tome.

                            A to da je sampionka, jeste, ali WTA i ATP nisu za poredjenje. U ATP-u imas gomilu tenisera koji su snazni, brzi, sposobni, dakle sjajne atlete, odlucuju nijanse i ono sto je u glavi. U WTA imas Serenu koja je 3 koplja jaca od svih, mislim ne zameram joj, nije ona kriva sto je jaca od svih, ali mi uvek draze kad pobedi igracica koja se oslanja na miksovanje i pametnu igru. Takav je zenski tenis, Serena je prosto, veliki izuzetak. Da je ona recimo konstitucije neke prosecne igracice, i ona bi morala bitno drugacije da igra. No, to vec spada u sta bi bilo kad bi bilo. Zaustavicu se ovde....
                            Last edited by Miki90; 11-09-15, 20:24.

                            Comment


                            • Nisam ocekivao da cu ovo ikad reci, ali zao mi se Serene, Stavljam sebe u tu situaciju da imam jos meca do kalendarskog slema i da me spreci Vinci Tesko da se ne bi ubio

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Odservirala je poslednji gem sa 0, koliko nas je na 5:4 pomislilo da ce se ipak Serena vratiti ili da ce makar imati 1 brejk sansu.
                                Vinci
                                Na 4:3 sam bio uvjeren da Serena dobija, ali na 5:4 nisam, Vinci je bila prezivjela dvije krize. Promaseni laki volej na 15:30 za nju u 7 gemu (Serenin servis) i kompletan 8 gem.

                                Na 5:4 je bilo jasno da Serena ne moze da dobije agresivnom igrom, previse je promasivala, s druge strane u prebacivanju je Vinci, zahvaljujuci BH slajzu, kretanju, dubini i igri na mrezi, bila bolja.

                                Zasto je Vinci bila tako mirna? Znala je da je Serena nervoznija od nje.
                                Last edited by NI; 11-09-15, 20:28.

                                Comment

                                Working...
                                X