Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide Kevin kuci.
    OVAKO

    Comment


    • Odličan retern, forhend iz trka radi, kao i do sada na turniru, oscilacije su bile stvar koncentracije...idemo

      Comment


      • Bolje Vavrinka poceo mec, ipak je iskusniji.

        Sent from my D5803
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma uzmice bar jedan na TB
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Držao se Kevin koliko je mogao, sada je ušao u mašinu

            Shminka, ko te to unakazi

            Comment


            • Stefan, tješio ga da Vika dobija i šta mi napravi čovjek

              al dobro mi Rafa stoji, majstor

              Comment



              • Ne znam koga da banujem, tebe ili Stefana

                Sent from my D5803
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Wawrinka oštećen. Jeste jedva kačilo liniju, ali je bila toliko spora lopta da je teško bilo ne vidjeti. Sve na set loptu i u drugom setu bi prvi servirao.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Nema potreba da banujes nikoga, Shminka nosi veliki majstor na avataru, a uz toga titula je bas fina, AO 2009 Mislim da je i Bojani mnogo draga ta titula Nadala.

                    Stan odlican, nije ni bilo sumnje da ce otresati ovog drveta. Prava steta sto nije bio Marej preko puta, da otrese tog precenjenog Skota.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Nema potreba da banujes nikoga, Shminka nosi veliki majstor na avataru, a uz toga titula je bas fina, AO 2009
                      Ti bas ne znas koji avatar da mu staviš, sa ovim mu nisi puno naškodio.

                      Naredni put pitaj mene i recu ti šta ga najviše iritira
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Prvo me Kevin veceras smorio a ne znam zasto, pa me onda smorilo saznanje da se mecevi sada poklapaju.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Koliko je samo Stanu napredovao bekend slice

                          Comment


                          • Odlicno Stanko "kroti" ove servise Andersona.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Fino igra Rodzer, kao sto rekoh, ovakav mu je protivnik trebao. Bekhend bas ostar i na ovakvoj podlozi to lepo ide

                              Comment


                              • Kakav poen za break

                                Raznese Stan mrtvim lopticama, a Murray ispao bez da ih je koristio

                                Comment

                                Working...
                                X