Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali sta je Dybala skrivio da ga Max ovako muci nije mi jasno...
    Ove sezone nijednu "vazniju" utakmicu nismo dobili,porazi od Rome i Napolija i bod protiv Intera,istina sve u gostima ali ako se zeli Skudeto moraju se dobijati takve utakmice.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Zestoko sam se smorio kad sam video Dybalu na klupu. Da jedan Zaza dobije priliku ispred njega u ovakvoj tekmi

      Al Barzagli je masina od igraca, mesavina elegancije i mesara Ume da bude jedno i drugo. Koliko je samo potcenjen, strasno.

      Comment


      • Steta sto ovo nije uslo..



        Spoiler

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ali sta je Dybala skrivio da ga Max ovako muci nije mi jasno...
          Ove sezone nijednu "vazniju" utakmicu nismo dobili,porazi od Rome i Napolija i bod protiv Intera,istina sve u gostima ali ako se zeli Skudeto moraju se dobijati takve utakmice.
          Originally posted by Prototype View Post
          Zestoko sam se smorio kad sam video Dybalu na klupu. Da jedan Zaza dobije priliku ispred njega u ovakvoj tekmi

          Al Barzagli je masina od igraca, mesavina elegancije i mesara Ume da bude jedno i drugo. Koliko je samo potcenjen, strasno.
          Klasika "Što ne igra Dibala" ? Umoran od puta sa povratka iz Argentine....ako ništa, ako je navedeni izgovor osnovan, trebao je bar više minuta u nastavku da dobije.

          Što se derbija tiče, neće nas isti koštati bodova, već poraz od Udina, remi sa Frosinoneom

          Napoli smo retko kada dobili u gostima, Roma je možda i realno da nas dobije kod kuće, kao što je realno da mi njima dogodine vratimo istom merom u Torinu, na kraju i taj Inter dobijamo tri godine uzastopno, red je bio da ispustimo koji bod od njih, mada me raduje što smo bolje izgledali nego u prethodna dva derbija.

          Ako nastavimo tempom i načinom kao od meča sa Seviljom imaćemo svoju priliku za skudeto, dok LŠ ne bi trebala da dođe u pitanje, jer kad tad Napoli će da padne, Roma isto mora prosuti neki bod, Viola je iluzija trenutno stanje, dok Inter mi uopšte ne uliva poverenje, sve što su dobili isto tako su mogli da igraju nerešeno ili da izgube, nekako mi baš izgleda kao da na silu dobijaju, kao što smo mi tipa dobili Đenovu u gostima.

          A od mešetarenja Maxa sa Dibalom, više mi na živce ide što Aleks Sandro ne dobija minute pored polu invalida Evre, u najmanju ruku treba da dele minute 50:50. To je baš bruka.

          Comment


          • Comment


            • Kaze ti ja Head da je Zukanovic moj burazer,svake godine napredak
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Kaze ti ja Head da je Zukanovic moj burazer,svake godine napredak
                Dobar je Zuka. Samo lepše bi bilo gledat ga u dresu Intera koji se pominjao.
                Ali polako, stepenicu po stepenicu.

                Comment


                • Ne znam vala sta da ti kazem iskreno gledao sam Inter evo i sinoc i mnogo ruzno igraju...svaka cast za bodove,ali nisam optimistican kad su oni u pitanju uopste
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma ziheras Mancini. Malo su sredili odbranu, tvrdji su tu pozadi ali napred to bas lose izgleda. Od 8 utakmica, Ikardi nije uputio sut u okvir gola na 5. A bese to najbolji strelac lige prosle sezone.

                    Comment


                    • Svi gledaju derbi,a ja Juve

                      Odlican pocetak igraca Juventusa i ogromna zelja,Pogba i Sami Khedira odlicni za sada i da je Morata bio umjesto Mandzukica u dvije situacije pao bi barem jedan go
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Svi gledaju derbi,a ja Juve

                        Odlican pocetak igraca Juventusa i ogromna zelja,Pogba i Sami Khedira odlicni za sada i da je Morata bio umjesto Mandzukica u dvije situacije pao bi barem jedan go
                        khm khm

                        Dybala postize odlican gol, nesto sto Zaza ne ume ni na PES-u/FIFA-i

                        Ove lopte nisu kako treba, kakve sve spinove dobijaju, nije ni golmanima lako

                        Comment


                        • Ma nije im lako,ali po sredini ide lopta daj majstore reaguj
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa to je i problem, ide lopta po sredini, znaci lak plen, odjednom promeni pravac pri velikoj brzini, ne ostavlja previse vremena za reagovanje. Sa onim starim loptama, pre jbnog jabulanija, ovo nebi bio gol.

                            Comment


                            • Sad ce Miha da dobije Sasuolo sa penala uz igraca vise citav sat i da sacuva posao...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Sad ce Miha da dobije Sasuolo sa penala uz igraca vise citav sat i da sacuva posao...
                                ili ipak nece pobediti i dobice otkaz pa ce Milan da placa 4 trenera
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X