Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbrana nam je i dalje kriticna,Kjelini bas los danas.Moramo sacuvati svoj gol na nekoj tekmi,samo smo protiv Djenove i Sevilje uspeli to,a prethodne 4 godine nas je krasila celicna odbrana.Dybala mora da igra svaku tekmu od pocetka,decko kida.Kada se vrati Markizio brat,kidacemo u veznom redu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • ....

      Milan: Diego Lopez, De Sciglio, Zapata, Ely, Antonelli,; Kucka, Montolivo, Bertolacci, Bonaventura, Luiz Adriano, Bacca.

      Napoli: Reina, Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam, Allan, Jorginho, Hamsik, Callejon, Higuain, Insigne.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Evo gledam sve što smo doveli ove godine je "pravo u metu", odličan tim imamo, samo da nas pehovi zaobiđu....

        A ako zadržimo ovo četiri, pet godina, sa par pojačanja ima lepo da se radujemo...

        Dibalu ako može 10 godina da zadržimo vrh, može moj brat da bude top5 igrača planete.
        Odlične je igrače doveo Juventus, nema tu šta. Igrači za budućnost, samo da se poslaže to malo sad.
        Beše li to onaj Dibala što si ga ti ranije osporavao?

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Odlične je igrače doveo Juventus, nema tu šta. Igrači za budućnost, samo da se poslaže to malo sad.
          Beše li to onaj Dibala što si ga ti ranije osporavao?
          Uvek hvalio ja brata Dibalicu, još od prve sezone u Palermu kad je došao sa 18. godina. Pobrkao si nešto lončiće. Milo meni što je Koman otišao, tripovao se Alegri nešto sa njim i tako krao minute Dibalici. Takođe velika će greota biti ukoliko Mandžukić bude igrao pre Dibale kad se oporavi, to je da za zaplakati.

          Comment


          • Zakleo bih se da si pisao ranije kako nije Dibalica neki igrač, al dobro.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula
              Samo Alvaro Morata, kakve crne Dibale.
              Fino alla fine
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Corpus delicti.

                Comment


                • Fenomenalan Napoli Milan cak dobro prosao...kako igra moj burazer i kad go ne da,timski i prosto odusevljava ove sezone
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kako je Kalinić asistirao Verduu, a ovaj to sve smekerski upakovao. Prelep gol.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Fino alla fine
                      To je hvaljenje Morate, više nego ljaganje Dibale, mada to i danas stoji da je Alvaro ipak ispred.

                      Kako pretražuješ da nađem post od pre četiri godine kada je Dibala dao prvi gol u Italiji, da se vidi šta je napisano.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        To je hvaljenje Morate, više nego ljaganje Dibale, mada to i danas stoji da je Alvaro ipak ispred.

                        Kako pretražuješ da nađem post od pre četiri godine kada je Dibala dao prvi gol u Italiji, da se vidi šta je napisano.
                        hahaha ma nisam pretrazivao zivota mi nego se sjecam da si to napisao onako upecatljiv post bio,a nesto smo pricali

                        Da sam pretrazivao ne bi isao u temu Uniteda da to nadjem...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja se sreće mi ne sećam posta, sprdnja neka mora da je bila, msm tema Junajteda....

                          Kako god, bilo kako bilo i tsl. Dibala ume.

                          Comment


                          • Kakva utakmica sljedeci vikend jbt...naljepsi fudbal igraju Napoli i Fiorentina i eto jos jedne prilike da vidimo kakva je Fiorentina do kraja

                            Na San Paolu padaju mrtve glave,a kamoli neka Fiorentina
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Kakva utakmica sljedeci vikend jbt...naljepsi fudbal igraju Napoli i Fiorentina i eto jos jedne prilike da vidimo kakva je Fiorentina do kraja

                              Na San Paolu padaju mrtve glave,a kamoli neka Fiorentina
                              To je šansa da se Juve još malo primakne

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Fino alla fine
                                Bio pijan kad je pisao,pravda za Brajka!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X